GADA TOP 2019. Latviešu tautas un vēlētāju nodevēja Baiba Broka. Iespējams, gadsimta nodevēja

Iespējams, šo personu varētu nodēvēt pat par 21.gadsimta latviešu tautas nodevēju. Saskaņa un Baiba Broka tagad ir jaunā koalīcija!

GADA TOP 2019. Latviešu tautas un vēlētāju nodevēja Baiba Broka. Iespējams, gadsimta nodevēja
Komentāri[12] Bilžu galerija[15] 26.12.2019 20:16

Nacionālās apvienības kongresā Saeimas priekššēdētāja Ināra Mūrniece sacīja, ka kļūdīties ir cilvēcīgi un visi mēs kļūdāmies. Tikai nodevību nē! To gan nevar piedot. Sāpīgs brīdis. Runa, protams, ir par latvieti un Latvijas Universitātes pasniedzēju Baibu Broku. Rīgas domē viņa tika ievēlēta kā Rīgas mēra kandidāte no Nacionālās apvienības saraksta.

Uzziņai:

Pēc 12 stundu gara politiskā šova Rīgas domē, sastiķējot jaunu koalīciju, amatā tomēr noturējies Rīgas mērs Oļegs Burovs. Viņa krēslu paglāba trausla 31 balss koalīcija, tai skaitā izbijušie opozicionāri apmaiņā pret labiem amatiem. Opozīcija gan prognozē, ka domi tāpat drīzumā atlaidīs pašvaldību ministrs.

Burovam mēra amatā palikt izdevās, vēlā piektdienas naktī izveidojot jaunu koalīciju. Viņam uzticību izteica “Saskaņa”, “Gods kalpot Rīgai” deputāti, kā arī deputātu bloks “Rīgai!” un kādreizējā nacionāļu pārstāve Baiba Broka.

“Tas ir tāds politiskais darbs, politiskais šovs, ko var darīt. Pulksten divos visi deputāti pieņēma pēdējos lēmumus,” vēlāk pauda mērs.

“Pateicoties tam, ka četri deputāti, kas bija zvērējuši uzticību citiem ideāliem, neiet kopā ar “Saskaņu”, to izdarīja. Nekā savādāk, kā par nodevējiem es viņus nosaukt nevaru. Viņu vietā pārāk priecīgs nebūtu. VARAM ministrs domi atlaidīs nespējas pildīt solījumu atkritumu jomā dēļ,” TV3 Ziņām komentēja Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis.

Portāls Medium.com pat publicējis Baibas Brokas foto kopā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un piespraustām Georga lentītēm - FOTOGALERIJĀ 4. BILDE.

Domes vicemēra amatā pēc trīs stundu iztaujāšanas un debatēm iecelts deputātu bloka “Rīgai!” pārstāvis Druvis Kleins. Viņa pārziņā tagad būs SIA “Rīgas satiksme” un AS “Rīgas siltums”. Tas vēl jo vairāk saniknojis opozīciju.

“No rīta, apzinoties, kas noticis Rīgas domē, palika vēl sliktāk! “Saskaņa” un Baiba Broka – jaunā koalīcija! Dome ir kā veikals,” kritizēja galvaspilsētas domnieks Aleksejs Rosļikovs.

LASIET ARĪ: Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'

Vai cik 'skaisti'! Par korupciju aizturētā politiķe Baiba Broka šodien tikusi pie jaunas siltas vietiņas Latvijas Universitātē

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
ome 01.01.2020 20:35
vai tas,ka bez ziepēm ..ielien un pārdodās jeņķiem,tas ir forši?lielākā varza ,tie,kuri pie siles?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss