GADA 'LAULĪBAS' 2019. Lauris Reiniks slepeni apprecējies ar 20 gadus jaunāku partneri

GADA 'LAULĪBAS' 2019. Lauris Reiniks slepeni apprecējies ar 20 gadus jaunāku partneri
Komentāri[7] Bilžu galerija[17] 25.12.2019 00:00
Turpinām Gada notikumu TOP 2019 atspoguļojumus. Pirmais aprīlis ik gadu pārsteidz ar crazy ziņām jeb trakotu notikumu publikācijām interneta portālos. 2019. gada 1. aprīlī portāls VIPI uzrakstīja šo vēsti par Lauri Reiniku, kas kopš 2005. gada, VIPI pastāvēšanas vēsturē, ir pati lasītākā Joku dienas ziņa - sasniedzot teju 100 tūkstošus skatījumu:


"Pēc neoficiāliem, bet drošiem avotiem, tapis zināms, ka 2019.gada marta beigās Losandželosā slepeni salaulājies mūziķis Lauris Reiniks. Viņa izredzētā esot 19 gadus vecā modele Keitlīna, kura nāk no dziedātāja Amerikas skolotājas radu loka. Kā jau vēstīts iepriekš, Lauris Reiniks ASV ilgus gadus apguvis aktiermeistarību un citus talantus, - dzīvojis latviešu skolas direktores Noras Mičules mājās Losandželosā.
Kādā intervijā Reiniks sacījis: "Uz Losandželosu braukāju kopš 16 gadu vecuma, vidusskolā tur gāju. Pēc tam esmu mācījies divas reizes aktieru skolā, bieži kopā ar draugiem atpūties. Man tur ir otra ģimene, ja tā var teikt, pie latviešu skolas direktores Losandželosā Noras Mičules. Viņai ir liela māja pie Holivudas, man ir sava istaba. Viņa brauc arī pie mums."


Laurim Reinikam ir 39, bet Keitlīnai vien 19 gadi. Lūk, kā izskatījās Lauris savas izredzētās vecumā - FOTOGALERIJAS SĀKUMĀ ARĪ JAUNĀ MŪZA

Šī ir 2019.gada 1.aprīļa joku ziņa, un neviens fakts tajā nav patiess. Izņemot to, ka Lauris tiešām ir guvis izglītību aizokeāna kontinentā. Visiem priecīgu joku dienu!"

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
annika 25.12.2019 23:32
Lai nu veicaas Laurim!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss