Anna Lieckalniņa pēkšņi kļuvusi par aktrisi. Dīvai uzradies slims vajātājs, kuru meklē policija

Anna Lieckalniņa pēkšņi kļuvusi par aktrisi. Dīvai uzradies slims vajātājs, kuru meklē policija
Komentāri[3] Bilžu galerija[62] 24.12.2019 20:16
Latvijas sabiedrība Annu Lieckalniņu iepazina kā šova 'Dziedi ar zvaigzni' vadītāju un vairāku pašmāju slaveno vīriešu dzīvesbiedreni.


Intervijā žurnālam Vakara Ziņas kādreizējā TV dīva Anna Lieckalniņa-Krimele tagad sevi sauc par geštaltterapeiti, teoloģi un nu jau arī aktrisi. Skandalozā slavenība pastāsta, ka viņas dzīvē uzradies vajātājs. Dīva pat gatava iedziļināties detaļās par radušos sarežģīto situāciju.
ŠARMANTĀS LIECKALNIŅAS DZĪVES MIRKĻI BILŽU GALERIJĀ


"Cilvēkiem, kuri dzīvo nežēlīgā vidē, ir jāsaprot, ka viņi vairs negrib šeit būt. Un tad var meklēt ceļus - pie mācītāja, terapeita, draudzenes vai baznīcā. Ja jums mājās dara pāri, tad vajag celties un mainīt apstākļus. Man pašai ir viens vajātājs, kurš ir man tuvu stāvošs cilvēks, kas raksta slimas vēstules. Esmu vērsusies arī policijā. Cilvēks ir purvā. Caur purvu viņš skatās uz pasauli. To bildi, kuru viņš redz, to arī uzrakstījis nesen vēstulē. Jo vairāk esi gaismā, jo vairāk kaitini melnos. Vienmēr esmu meklējusi izeju no grūtām situācijām. Es iedvesmojos no cilvēkiem, kas ir tā vērti, lai viņiem līdzinātos. Man jāsaka liels paldies manai vecmammai, kas man ir ļoti daudz dzīvē devusi," - klāsta Lieckalniņa.

No 2019.gada decembra kinoteātros skatāma režisora Māra Martinsona filma “Jaungada taksometrs 2”, kuras varoņi izdzīvo savas sižeta līnijas turpinājumu.

Režisors Martinsons atklāj, ka viesojoties ar pirmo filmu “Jaungada taksometrs” pie skatītājiem dažādās Latvijas vietās, saņēma jautājumus, vai stāsts turpināsies. “Ņemot vērā, ka teju 55 000 skatītāji bija noskatījušies filmu, tas mani iedrošināja turpināt stāstu par iemīļotajiem varoņiem, kurus pēc gada vieno vēlēšanās priecīgi sagaidīt Jauno gadu ar saviem tuvākajiem cilvēkiem un cerību, ka nākamais gads būs vēl laimīgāks,” saka režisors.

Viņš stāsta, ka filmā ir pikanti aizraujoši notikumi un šogad kinolentei pievienošujies arī Anna Lieckalniņa un komiķis Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens.

Filmas “Jaungada taksometrs 2” galveno lomas atveidotāji ir Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Baiba Sipeniece- Gavare, Viesturs Krauze, Nauris Brikmanis, Andris Bulis, Zane Dombrovska, Ieva Florence-Vīksne; svarīgas lomas atveido arī modele Māra Sleja, Anna Lieckalniņa un Kozmens".

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Neesmu robots 03.02.2020 10:51
Ja tenku lapas rakstīs par jums dauneļiem reizes desmit, jūs arī būsiet ar uzmanības trūkumu? Heiteri jobanie.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss