Nabadzībā un trūcībā smagas vecumdienas aizvada šovmene Jolanda Suvorova

Lūk, cik niecīga ir aktrises pensija. Par spīti tam jauns seriāls jau janvārī.

Nabadzībā un trūcībā smagas vecumdienas aizvada šovmene Jolanda Suvorova
Komentāri[17] Bilžu galerija[21] 20.12.2019 19:22
Kolorītā skatuves māksliniece Jolanda Suvorova joprojām dzīvo trūcīgos apstākļos, vēsta Privātā Dzīve.

Jolanda skatītājiem izstāsta, ka 1.janvārī skatītājiem tiks piedāvāts jauns seriāls "Lielie Muļķi", kurā filmējās arī Suvorova - viņa priecājas, ka atkal būs redzama televīzijā - FOTOGALERIJĀ 4./5.BILDE.Taču Jolanda neslēpj, savilkt galus kopā joprojām nav viegli, tas kļūst arvien grūtāk. Šogad Jolandas nelielajai pensijai klāt nākuši 18 eiro, bet ko tas līdz, ja cenas visam kļūst arvien lielākas?

"Pensija man ir vienkārši briesmīga. Tai būtu jābūt vismaz 400 eiro," - Suvorova saka, ka pamest Latviju negrasās, šeit ir viņas dzimtene. Jolanda iztiek ar 300 eiro pensiju - liela daļa naudas aiziet zālēm, par pārējo ir grūti ko atļauties un izveidojies arī komunālo maksājumu parāds.


Humoriste un šovmene Jolanda Suvorova 2010.gadā portālam VIPI stāstīja, ka šovā Dziedi ar Zvaigzni piedalās tikai tādēļ, ka tur vismaz kaut ko samaksā. Tāpat, protams, svarīga ir atpazīstamība - nekad nav lieki parādīties televīzijā un par sevi atgādināt, lai būtu apritē.

Jolanda jau toreiz sūdzējās, ka darba ir ļoti maz. Viņa prot arī latviešu valodu, un ir sava komanda, ar ko vadīt koncertprogrammas korporatīvajos pasākumos, dzimšanas dienās un tusiņos. Muzicē kopā arī ar čigānu ansambli.


"Lūdzu dodiet manu mobilo tālruni visiem, kas jautā!" - Jolanda ir atklāta un saka, ka krīze ļoti nopietni ietekmējusi viņas dzīves līmeni. Nepietiek naudiņas.

Savu vecumu Jolanda no sabiedrības slēpj - viņas dzīves mirkļi fotogalerijā.

Suvorovai nav arī interneta mājaslapas, kur viņas kontaktus un koncertprogrammas piedāvājumus cilvēki varētu atrast. No datoriem viņa neko nesaprotot, bet meita, kas varētu ko palīdzēt, atrodas britu salās.

Ar īpaši siltām atmiņām aktrise atceras savu sadarbību ar Fredi jeb Andri Freidenfeldu. "Fred moi samij miljinkij!" - staro Jolanda.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Ainārs Mūrnieks 26.12.2019 08:29
Izbeidziet te taisnību runāt, mums jālepojas ar savu valsti un jāsaka, ka viss ir kārt;ibā un jūtamies super.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss