Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā

Kristīne Paegle kritusi nācijas nežēlastībā.

Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā
Komentāri[33] Bilžu galerija[15] 18.12.2019 19:15
Ir pagājis vairāk kā gads kopš mūziķa Valtera Frīdenberga nāves, taču konflikti starp Valtera līgavu Kristīni Paegli un viņa radiem, draugiem nerimst joprojām.

Jau iepriekš Kristīne Paegle tika vainota mūziķa pelnu piesavināšanās skandālā. Tagad tiek vainota arī slepenā mīlas romānā ar kādu Valtera kolēģi - Latvijā zināmu mūziķi, vēsta žurnāls Privātā Dzīve.


Dīvaini, ka šī mūziķa vārds netiek nosaukts - ja kādam lasītājam vai lasītājai zināma konkrētāka informācija, rakstiet uz redakcija@vipi.tv.

FOTOGALERIJĀ KRISTĪNE UN VALTERS

Žurnāls esot saņēmis sašutuma pilnu, anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka Paegle piekopj attiecības ar kādu populāras Latvijas grupas mūziķi, turklāt tas notiekot Frīdenberga mājā.

Vēstulē Pdz raksta aculiecinieks Žanis: 

"Es saprotu, ka tagad jauniem cilvēkiem ir citas morāles normas, bet publiski izlikties par sērojošu līgavu, bet dzīvē darīt ko citu – tas man nav saprotams. Ir jocīgi lasīt presē, kā Kristīne Paegle stāsta par lielo mīlu pret Valteru un viņas lielajām sērām, tajā pašā laikā jau no šī gada jūlija pa savas mājas logu, kas ir vērsts uz Valtera sētu, vērot ko citu. Proti, Kristīne slepus piekopj attiecības ar citu vīrieti. Būtu vismaz kaunējusies no apkārtējo māju iemītniekiem, cienījuši Valtera piemiņu un darījuši to kaut kur citur – prom no apkārtējo acīm, bet nevis Valtera mājā un sētā."

Skandālu Kristīnei netrūkst. Konflikti gada laikā bijuši ne tikai ar Valtera ģimenes locekļiem, bet arī ar grupas Tumsa menedžeri Mareku Bērentu un viņa dzīvesbiedri Evitu.


Pati Paegle visu noliedz.

LASIET ARĪ: Skandāls pret "pašpasludināto līgaviņu". Valtera Frīdenberga tēvs un brālis vēršas policijā


Nav zināms, kur atrodas izcilā mūziķa Valtera Frīdenberga pīšļi


Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [33]

otto 25.12.2019 21:00
Turies,Kristīn! Suņi vienmēr ir rējuši,bet karavānas gājušas tālāk! Žanītis nav izņēmums-viņam,redziet,logs vainīgs,jo pavērsts pret Valtera māju! Valters uz mākoņmalas ir priecīgs,ja viņa mīļotā sieviete tagad un turpmāk būs laimīga,dzīvojot ar labām atmiņām par kopā ar Valču pavadīto laiku! Lai jums laba veselība,miers mājās un ap tām!
Nav labi 24.12.2019 18:33
Var tak dzivot savu intimo dzivi, bet kapec tas jadara Valčas mājā?
Guniņa 24.12.2019 14:58
Mīļie cilvēki , ir pagājis gads kopš Mūziķis devies aizsaulē , manuprāt tauta beidziet nosodīt sievieti, katram ir sava sāpe, ja reiz kāds no ģimenes aiziet aizsaulē, un otra puse sāk jaunas attiecības , tad nav nekas , bet tikko kā mūziķis aiziet aizsaulē, un sieviete uzsākusi attiecības , tad redz tauta sāk mosties un nosodīt ,
Mīļie cilvēki jūs paši nevarat zināt kas ar jums notiks....
Tāpēc beigsim nosodīt citus , bet paskatīsimies paši uz sevi ......
Velta Voiciša 23.12.2019 22:50
vai par to vairs jaruna un jadoma
Arturs 23.12.2019 10:23
Tādu žaņu pilna Latvija,kas lien citu gultās un viņiem vienmēr viss ir skaidrs un viņi visu zin!;D Lai jaunajai sievietei viss dzīvē piepildās!
OTTO 22.12.2019 22:05
Žanītis - "Stukačs"! Žanis ir arī "lūriķis",zemas morāles,iespējams, cilvēkveidīgs radījums! Tādu dēļ cilvēces vēsturē ir notikušas briesmīgas lietas! Latviski vēl varētu teikt-ķēms-visādu sinonīmu pietiek! Padomā,žžžžžžanīīīīt,kāpēc Tu esi tik zemu "nolaidies"-līdz mikrobu līmenim? Jaunai sievietei,kura pat nebija Valtera sieva,ir pašai tiesības izlemt,kā savu dzīvi veidot turpmāk! Klosteris vai pašnodarbinātā celibāts pilnīgi noteikti nav pareizā izvēle!
bez pelniem, vēl arī - 22.12.2019 22:05
Kur palika sasaldētā sperma un ko ar to darīs?
vik 22.12.2019 22:04
Lielie zinātāji kā vajag būt ir tie, kuri no malas skatās. Tie zina vislabāk kā sērot un kā dzīvot. Pazinu cilvēku , kurš 3 gadus zināja, ka mirs , ka paliks sieva ar 2 bērniem. Tieši jaunais puisis bija tas, kurš vēl pašam dzīvam esot mudināja sievu meklēt cilvēku, lai tad , kad vina nebūs kāds par viņa bērniem rūpētos. Draugiem uzdeva par pienākumu darīt visu iespējamo, lai sieva pēc iespējas ātrāk atrod sev jaunu draugu. Viņš bija tas , kurš teica, ka sērām nav nekāda sakara ar publiskajām asarām. Jo varot jau visu mūžu gaudot un stāstīt kā nepaveicās un tā arī neko dzīvē neizdarīt.
ligita >> vik 23.12.2019 22:44
Tur ir bērni,par kuriem aizgājējs domāja.Tā ir pavisam cita situācija.Bet Kristīnei es ieteiktu,aiziet maliņā un atdot pelnus piederīgajiem.Mantojumu saņēma,un tad lai dzīvo savu dzīvi,nevis meklē piedzīvojumus presē.
gunta jansone 22.12.2019 21:56
ko žurnālisti bāž savu degunu tur, kur suns savu p.... nebāž.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV