Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā

Kristīne Paegle kritusi nācijas nežēlastībā.

Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā
Komentāri[35] Bilžu galerija[15] 18.12.2019 19:15
Ir pagājis vairāk kā gads kopš mūziķa Valtera Frīdenberga nāves, taču konflikti starp Valtera līgavu Kristīni Paegli un viņa radiem, draugiem nerimst joprojām.

Jau iepriekš Kristīne Paegle tika vainota mūziķa pelnu piesavināšanās skandālā. Tagad tiek vainota arī slepenā mīlas romānā ar kādu Valtera kolēģi - Latvijā zināmu mūziķi, vēsta žurnāls Privātā Dzīve.


Dīvaini, ka šī mūziķa vārds netiek nosaukts - ja kādam lasītājam vai lasītājai zināma konkrētāka informācija, rakstiet uz redakcija@vipi.tv.

FOTOGALERIJĀ KRISTĪNE UN VALTERS

Žurnāls esot saņēmis sašutuma pilnu, anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka Paegle piekopj attiecības ar kādu populāras Latvijas grupas mūziķi, turklāt tas notiekot Frīdenberga mājā.

Vēstulē Pdz raksta aculiecinieks Žanis: 

"Es saprotu, ka tagad jauniem cilvēkiem ir citas morāles normas, bet publiski izlikties par sērojošu līgavu, bet dzīvē darīt ko citu – tas man nav saprotams. Ir jocīgi lasīt presē, kā Kristīne Paegle stāsta par lielo mīlu pret Valteru un viņas lielajām sērām, tajā pašā laikā jau no šī gada jūlija pa savas mājas logu, kas ir vērsts uz Valtera sētu, vērot ko citu. Proti, Kristīne slepus piekopj attiecības ar citu vīrieti. Būtu vismaz kaunējusies no apkārtējo māju iemītniekiem, cienījuši Valtera piemiņu un darījuši to kaut kur citur – prom no apkārtējo acīm, bet nevis Valtera mājā un sētā."

Skandālu Kristīnei netrūkst. Konflikti gada laikā bijuši ne tikai ar Valtera ģimenes locekļiem, bet arī ar grupas Tumsa menedžeri Mareku Bērentu un viņa dzīvesbiedri Evitu.


Pati Paegle visu noliedz.

LASIET ARĪ: Skandāls pret "pašpasludināto līgaviņu". Valtera Frīdenberga tēvs un brālis vēršas policijā


Nav zināms, kur atrodas izcilā mūziķa Valtera Frīdenberga pīšļi


Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
tukumniece 11.02.2020 23:14
jautājums paparacem....kad Valters ir aizgājis,tad Kristīnei dzīve ir apstājusies?...un otrs jautājums traumētajam tēvam,pēdiņās....kāpēc viņš parādijās tikai tad,kad Valteru kremēja?....kas tēvam liedza dzīvot ar dēliem?....maniem paziņām,vecāku pelni ir parakti piemājas rožu dobē...un pelni,ja tēvs nebija pie dzīva bērna,tad pelnus,viņš ātri aizmirsīs,galvenais,ir tas,ko nopelnijis Valters un viņa vecvecāki.....un morālo kompensāciju,vajadzētu Kristīnei,no Valtera tēva....Kristīn,paej maliņā un redzēsi kā dzīve,visu noliek savās vietās,un tas viņiem abiem,laimi nenesīs....turies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss