Inga Spriņģe 40 tūkstošus Latvijas cilvēkus nosaukusi "par stulbeņiem un idiotiem"

Inga Spriņģe 40 tūkstošus Latvijas cilvēkus nosaukusi "par stulbeņiem un idiotiem"
Komentāri[41] Bilžu galerija[8] 09.12.2019 22:55

Raksts pirmoreiz publicēts Pietiek.com:

"Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.

Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrība (LBDMIAB) uzskata, ka Spriņģes viedoklis ir tuvs idejām, kādas valdīja nacistiskajā Vācijā un valstīs, kuras šo ideoloģiju bija pārņēmušas. Proti, vispirms daļa tautas tiek pasludināta par domāt, spriest un pašorganizēties nespējīgu, bet pēc tam jau sākas gudro nodalīšana no stulbeņiem, iezīmēšana, sterilizācija, pat masveida iznīcināšana rases tīrības vārdā. LBDMIAB uzskata, ka šāds domāšanas veids ir pretējs demokrātiskas valsts pamatprincipiem.

Lai precizētu Spriņģes viedokli un noskaidrotu svarīgas detaļas, LBDMIAB sagatavojusi un žurnālistei publiski nosūta šādus jautājumus:

- Sakiet, lūdzu, pēc kādiem kritērijiem jūs nosakāt, vai cilvēks ir pieskaitāms idiotiem un stulbeņiem?

- Tā kā savos tvītos likāt noprast, ka daļa Latvijas iedzīvotāju ir “idioti” un “stulbeņi”, lūdzu, precizējiet, tieši cik liels iedzīvotāju procents, jūsuprāt, ir pieskaitāmi nepilnvērtīgo, spriest, patstāvīgi domāt un organizēties nespējīgo iedzīvotāju kategorijai?

- Lūdzu, precizējiet, kādai būtu jābūt valsts attieksmei pret tiem iedzīvotājiem, kurus uzskatāt par idiotiem un stulbeņiem? Vai piekrītat, ka nepilnvērtīgie būtu jāsterilizē piespiedu kārtā, lai pārtrauktu to vairošanos, kā, piemēram, tas tika veikts Zviedrijā no 1906. līdz 1975. gadam, lai saglabātu rases tīrību?

- Lūdzu, precizējiet, vai uzskatāt, ka tiem iedzīvotājiem, kurus uzskatāt par idiotiem un stulbeņiem, būtu jāatņem tiesības piedalīties vēlēšanās, lai tādējādi iegūtu augstvērtīgākus vēlēšanu rezultātus?

- Lūdzu, precizējiet — vai arī sevi pieskaitāt pie to iedzīvotāju masām, kurus uzskatiet par idiotiem un stulbeņiem?

- Sakiet, lūdzu, vai uzlūkojat sevi kā būtni, kas ir gan intelektuāli, gan garīgi pārāka par lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju?

- Vai jūs uzskatāt, ka cilvēku neapmierinātība ar deputātu cinismu, meliem un solījumu nepildīšanu, kā arī vēlme redzēt Saeimā godprātīgus politiķus, nevis afēristus, jūsuprāt ir idiotisma un stulbuma pazīme?

- Sakiet lūdzu, kurš ir iecēlis Ingu Spriņģi par augstāko tiesnesi ar tiesībām lemt un noteikt, kas ir labi un kas slikti, kas ir pareizi un kas nepareizi?

- Lūdzu, vai jūs atbalstītu idiotu un stulbeņu īpašu iezīmēšanu ar kādu īpašu simbolu, kā arī koncentrācijas nometņu atjaunošanu?

- Vai jums, Inga, nešķiet, ka Jūsu attieksme pret cilvēkiem ir līdzīga nacistiskās Vācijas ideoloģijai?"

LASIET ARĪ: Šarmantā Inga Spriņģe pametusi nesen apprecēto vīru

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [41]

Edžus 14.12.2019 14:04
Jautājums uz jautājumu,..neradīs dialogu,bet kautkādu cittu virzienu....nesaprotamu..
Ainārs Broks 13.12.2019 23:43
Adekvati domajosie neparakstisies ,saskanas un lembergistu murgojumam.
Elmārs Jirgensons 13.12.2019 00:03
...palasot komentārus paliek neomulīgi...cik maz mūsos inteliģences un cik daudz cinisma un naida...parasti jau vienmēr ir tā - KĀ SAUC, TĀ ATSKAN...
Aldis Levins 12.12.2019 05:39
Kur atbildes uz uz rakstā uzdotiem
jautājumiem? Nesaprotu vai tomēr nevajadzētu saņemt atbildes no izcilas un gudras žurnālistes un tikai tad likt info . Saprotu ka dažiem ir šajā gadījumā izdevies uzrakstīt bezjēdzīgu rakstu ar nacistisku piesitienu, laikam tekstu rakstā ir sagatavojis cilvēks kas katru dienu domā par šādām lietam. Labi ka šeit vēl komunisti nav pieslēgsies un izdevusi jautājumus nu jau slavenajai ss sturmanfjyrerienei.
Atbildes tak nekad nesanems)) >> Aldis Levins 12.12.2019 19:11
špringe pati komentē?
Ināra Cinīte 11.12.2019 22:31
Inga Sprinģe ir viena no labākajām žurnalistēm,tāpēc arī tiek apmelota,tie kuri viņas publikācijām seko,nepakļausies šo feiku raksteļiem!
! 11.12.2019 21:09
latviešu tautas nodevēja.
Dainis Kļeviņš 11.12.2019 20:55
cik tev palaistuve tie valdibas cukas iebaza apakseja cauruma,lai normalus cilvekus zakatu kuri doma pilsoniski ka tur augsa doma ar d... nevis ar galvu jo tas ir aiznemtas ar domu ka tautu plikaku pataisit un tava vieta kopa ar viniem butu cietuma pa to ka atbalsti nozieznieku varu
Al d onis Kuplis 11.12.2019 18:06
Satraucas , jo pēc jaunām saeimas vēlēšanām var tikt nostumta no siles ... .
Dace Kaupmane :) (Rūmika) 10.12.2019 21:54
Vēl viens "dižciltīgais" Kiviča šova cienīgais.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss