Fani ierēc: Liene Skulme pirms kāzām ar Kiviču dižojas par kaismīgo seksu un mīlēšanos

Fani ierēc: Liene Skulme pirms kāzām ar Kiviču dižojas par kaismīgo seksu un mīlēšanos
Komentāri[25] Bilžu galerija[47] 06.12.2019 13:05
Agrāk bija ierasts, ka skaidrojumus par intīmo dzīvi publiski pauda tikai skandalozais mūziķis Andris Kivičs. Taču tagad arī viņa mīļotā sieviete, skaistumkonkursu dalībniece Liene Skulme dižojas par abu seksu.

Sociālajā Liene saviem sekotājiem skaidro, kas, viņasprāt, ir labākais veids, kā iesākt rītu. Ierakstā viņa neslēpj lepnumu ar savu mīļoto:


"Vislabākais veids, kā iesākt dienu, ir mīlēties ar kādu, kuru no sirds mīli. Un pēc tam liela, liela, liela mīļotā gatavota balta kafija," raksta Skulme.SKULMES & KIVIČA DZĪVES AINAS FOTOGALERIJĀ


Tikmēr pārīša faniem Tviterī ir cits uzskats par to, kā vislabāk uzsākt rītu.


"Labākais veids kā sākt rītu ir mosties kopā ar saviem bērniem un dot tiem daudz mīlestības, lai viņiem pietiek spēka tikt galā ar visiem izaicinājumiem. Kafiju pats sev taisu,"sacīts kādā komentārā.

Pērn Kivičs paziņoja, ka aiziet no ģimenes, lai uzsāktu attiecības ar Lieni Skulmi. Apritējis gads, kopš pāris ir kopā. Mūziķis nesen oficiāli šķīra laulību no Madaras Kivičas un uzreiz oficiāli saderinājās ar Skulmi.Viņa būs Andra Kiviča ceturtā sieva. Lienei Skulmei 39 gadu vecumā šīs būs otrās laulības.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
Rihards Aleksandrovičs 09.12.2019 08:58
Ne pirma ne pedeja

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss