Portāls par Kaimiņa traģēdiju: "Vainojama Adventes svecīte vai tomēr dzēruma smēķēšana gultā?"

Portāls par Kaimiņa traģēdiju: "Vainojama Adventes svecīte vai tomēr dzēruma smēķēšana gultā?"
Komentāri[9] Bilžu galerija[53] 04.12.2019 23:06

Portāls Pietiek.com publicējis pavisam citu versiju par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa dzīvoklī notikušo ugunsgrēku. Ar tekstu "meliem īsas kājas" apgalvots, ka Kaimiņš smēķējis gultā, tur aizmidzis un tikai pateicoties glābēju uzlauztajām durvīm ir palicis dzīvs.

Citāts no Pietiek.com:

"Ir apbrīnojami noskatīties, kā faktiski visi Latvijas mediji bez mazākās veselā saprāta izmantošanas atkārto viņiem pamesto „pīli” par to, kā nabaga kristīgi noskaņotais Saeimas deputāts, Ziemassvētkus gaidot, jau laikus iededzis svecīti, uz mirkli to piemirsis un tad varonīgi cīnījies ar liesmām, gūstot desmitās daļas ķermeņa apdegumu.

Agri vai vēlu patiesība, protams, nāks gaismā – vai nu pats klauns nespēs pārdomāti sameloties arī turpmāk, vai nu vienkārši piedzersies un izpļāpāsies, bet varbūt arī kāds ugunsdzēsējs uzskatīs par nepieciešamu sabiedrībai tomēr atklāt, cik nepieļaujami un bīstami ir dzērumā smēķēt gultā.

Šā vai tā, ir tikai laika jautājums, kad atklāsies, ka aprobežotais politiskais aktieris tikai laimīgas nejaušības dēļ dzīvs nesadega, jo pārdzēries bija sadomājis gultā uzsmēķēt un aizmidzis.

Rezultātā bojā gandrīz gāja ne tikai pats klauns, bet arī dzīvoklī bijusī viņa „pasija”, kura bija kārtīgi saindējusies ar dūmiem. Paldies ugunsdzēsējiem, kuri šajā situācijā izšķīrās par durvju uzlaušanu, - pretējā gadījumā būtu viens ar garantiju apdedzis līķis, bet otrs – kā nu sanāktu.

Morāle ir viena – smēķēšana vispār ir kaitīga, bet smēķēšana dzērumā gultā – gandrīz ar garantiju nāvējoša. Savukārt meliem – meliem parasti ir īsas kājas."

KAIMIŅA DZĪVES MIRKĻI BILŽU GALERIJĀ

Daudzi sabiedrībā apbrīno Kaimiņa izdzīvotspēju. Savulaik viņš izdzīvoja smagajā mākslinieku autokatastrofā, kurā bojā gāja divi viņa kolēģi - Valmieras teātra aktieri. Pēc milzu kautiņa Teātra bārā aktieris bija guvis miesas bojājumus un sarkanas acis.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Elza Suraka 07.12.2019 15:32
Viņš nav deputāts bet gan āksts!
Ivars Jansons 07.12.2019 15:31
Vecs teiciens, - Smēķē tas, kam nav, ko darīt... Artuss nesmēķējot, jo nav laika...
Ilona Gintere 07.12.2019 15:31
Neviens tà arì neuzzinàs.
Sarmīte Poikāne 07.12.2019 15:30
Kāda starpība? Vai tas maina Kaimiņa raksturu? Vai tas maina manu attieksmi par viņa nodevīgo rīcību? Vai tas maina manu sen izveidojušos pārliecību, ka viņš ir lupata- kājslauķis? Ir taču pilnīgi vienalga, vai svece bija nepieskatīta vai aizmigušam dzērājam cigarete pirkstos...
Modris Brīdaks 06.12.2019 15:26
2variants
Ernesto 06.12.2019 11:31
#šausmas
ole 05.12.2019 01:19
visiem par biedu - uzlikt dūmu detektorus, lai dzīvotu
Aina 05.12.2019 00:54
Mja. Dzert tiešām vajadzētu mazaak.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss