Portāls par Kaimiņa traģēdiju: "Vainojama Adventes svecīte vai tomēr dzēruma smēķēšana gultā?"

Portāls par Kaimiņa traģēdiju: "Vainojama Adventes svecīte vai tomēr dzēruma smēķēšana gultā?"
Komentāri[9] Bilžu galerija[53] 04.12.2019 23:06

Portāls Pietiek.com publicējis pavisam citu versiju par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa dzīvoklī notikušo ugunsgrēku. Ar tekstu "meliem īsas kājas" apgalvots, ka Kaimiņš smēķējis gultā, tur aizmidzis un tikai pateicoties glābēju uzlauztajām durvīm ir palicis dzīvs.

Citāts no Pietiek.com:

"Ir apbrīnojami noskatīties, kā faktiski visi Latvijas mediji bez mazākās veselā saprāta izmantošanas atkārto viņiem pamesto „pīli” par to, kā nabaga kristīgi noskaņotais Saeimas deputāts, Ziemassvētkus gaidot, jau laikus iededzis svecīti, uz mirkli to piemirsis un tad varonīgi cīnījies ar liesmām, gūstot desmitās daļas ķermeņa apdegumu.

Agri vai vēlu patiesība, protams, nāks gaismā – vai nu pats klauns nespēs pārdomāti sameloties arī turpmāk, vai nu vienkārši piedzersies un izpļāpāsies, bet varbūt arī kāds ugunsdzēsējs uzskatīs par nepieciešamu sabiedrībai tomēr atklāt, cik nepieļaujami un bīstami ir dzērumā smēķēt gultā.

Šā vai tā, ir tikai laika jautājums, kad atklāsies, ka aprobežotais politiskais aktieris tikai laimīgas nejaušības dēļ dzīvs nesadega, jo pārdzēries bija sadomājis gultā uzsmēķēt un aizmidzis.

Rezultātā bojā gandrīz gāja ne tikai pats klauns, bet arī dzīvoklī bijusī viņa „pasija”, kura bija kārtīgi saindējusies ar dūmiem. Paldies ugunsdzēsējiem, kuri šajā situācijā izšķīrās par durvju uzlaušanu, - pretējā gadījumā būtu viens ar garantiju apdedzis līķis, bet otrs – kā nu sanāktu.

Morāle ir viena – smēķēšana vispār ir kaitīga, bet smēķēšana dzērumā gultā – gandrīz ar garantiju nāvējoša. Savukārt meliem – meliem parasti ir īsas kājas."

KAIMIŅA DZĪVES MIRKĻI BILŽU GALERIJĀ

Daudzi sabiedrībā apbrīno Kaimiņa izdzīvotspēju. Savulaik viņš izdzīvoja smagajā mākslinieku autokatastrofā, kurā bojā gāja divi viņa kolēģi - Valmieras teātra aktieri. Pēc milzu kautiņa Teātra bārā aktieris bija guvis miesas bojājumus un sarkanas acis.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Biruta Baha 07.12.2019 15:32
Nu ir jājamzirdziņš,,,,Kaimiņš !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss