Ugunsgrēkā smagi cietis aktieris un Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš

Ugunsgrēkā smagi cietis aktieris un Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš
Komentāri[6] Bilžu galerija[53] 02.12.2019 21:48

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš smagi cietis ugunsgrēkā. Liesmas svētdienas vakarā izcēlās deputāta dzīvoklī. Pēc sākotnējās informācijas tās izraisījusi neuzraudzīta svece. Kaimiņam ir apdegušas rokas, un viņš ārstējas slimnīcā, vēsta TV3 Ziņas.

Savukārt LTV Panorāma, atsaucoties uz ugunsdzēsēju sniegto informāciju vēsta, ka Kaimiņa dzīvoklī nav bijis izvietots dūmu detektors, kas ievērojami ātrāk celtu trauksmi par nelaimi.

Glābēji izsaukumu uz Antonijas ielu saņēma Pirmajā adventē 2019.gada 1.decembrī pirms plkst. 21.00 – piektā stāva dzīvoklis dega ar atklātu liesmu.

Sociālajos tīklos pieejami video, kuros redzams konkrētais ugunsgrēks, kā arī policijas ekipāžas un ugunsdzēsēju tehnika Rīgas klusajā centrā. Glābēji skaidro, ka ugunsgrēks bijis paaugstinātas bīstamības, tāpēc piesaistīti papildspēki.

Tā kā tika iesaistīts daudz tehnikas, ugunsgrēks visai ātri tika likvidēts. Ugunsdzēsēji darbu beidza vēl pirms pusnakts.

Kopējā degšanas platība – 40 kvadrātmetru. TV3 Ziņām pirmdien ierodoties notikuma vietā, bija redzams, ka dzīvoklis izdedzis pamatīgi, durvis uzlauztas. No sadūmotās ēkas evakuēti septiņi cilvēki, divi no tiem nodoti mediķiem. Izglābts arī suns.

Glābēji aicina cilvēkus Adventa laikā būt īpaša uzmanīgiem un neatstāt iedegtās sveces bez uzraudzības.

Viens no cietušajiem ugunsnelaimē ir Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš. Parlamentārietim pastarpināti piederošais portāls “ritakafija.lv” sociālajā tīklā “Facebook” paziņojis, ka Kaimiņš slimnīcā ir ar roku apdegumiem un tur pavadīs vismaz trīs dienas. Kaimiņš esot saelpojies dūmus, pats mēģinot tikt galā ar liesmām.

Artusam Kaimiņam ir 39 gadi. Viņš jaunībā smagi cieta traģiskajā Valmieras teātra aktieru autokatastrofā. Artusa dzīves mirkļi fotogalerijā. Novēlam māksliniekam visātrāko izveseļošanos!

Valsts policijā par notikušo sākta pārbaude, bet sākotnējā informācija liecina, ka ugunsnelaimes iemesls varētu būt bez uzraudzības atstāta svece.

TV3 Ziņu dienesta sižets:

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [6]

Irēna Kerbštate 05.12.2019 12:33
Varbūt tagad balsos par mediķu algām
Duna 03.12.2019 11:35
Dusa un rokas apdega ,smiekls nenak....ko tik neizgudros,ka tik neteiktu taisnibu..ko vins ar tam rokam darija ....
Duns 03.12.2019 11:33
21 vakara,dzivoklis pamatigi izdedxis,zkaimins dzesis pats.Kaut kad neiet kopa.Dzeris bija drosi ,kapec uzreiz nedzesa ...kluse un neruna mediji.Guleja diez vai,ja nu pilla,kad atcohnijas saprata,ka ziepes ir..Tatad neredzeja ,ka deg....kapec.Suns drosi vien saka riet vai smilkstet Rokas apdegusas,ka ta ko vins virs sveces tureja.Es saprotu ta,ja raksta un zino tad skaidri,kapec....Savadak nav ko rakstit.Medijiem patik slept,par vieniem raksta taisnibu un piepusko,par citiem slepj un kluse.95 proc.ka bija smiga.Ka var neieverot maja ,ja tu pats tur esi ka svece apgazas Uzreiz spaini udens un t.t.Tur ir kads akis.
Labs 03.12.2019 10:49
Turas!!!
Semjons 02.12.2019 22:30
mja, ja bija dušā, tad nesajuta . Būtu detektors, tad par dūmiem būtu liela skaņa un glābēji ierastos ātrāk

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss