Viņai tiešām nav kauna pāriet Saskaņas pusē? Latviešu tautas ievēlētā Baiba Broka nosaukta par nodevēju

Baiba Broka tagad ir roku rokā ar Saskaņu.

Viņai tiešām nav kauna pāriet Saskaņas pusē? Latviešu tautas ievēlētā Baiba Broka nosaukta par nodevēju
Komentāri[15] Bilžu galerija[15] 30.11.2019 20:56

Pēc 12 stundu gara politiskā šova Rīgas domē, sastiķējot jaunu koalīciju, amatā tomēr noturējies Rīgas mērs Oļegs Burovs. Viņa krēslu paglāba trausla 31 balss koalīcija, tai skaitā izbijušie opozicionāri apmaiņā pret labiem amatiem. Opozīcija gan prognozē, ka domi tāpat drīzumā atlaidīs pašvaldību ministrs.

Burovam mēra amatā palikt izdevās, vēlā piektdienas naktī izveidojot jaunu koalīciju. Viņam uzticību izteica “Saskaņa”, “Gods kalpot Rīgai” deputāti, kā arī deputātu bloks “Rīgai!” un kādreizējā nacionāļu pārstāve Baiba Broka.

“Tas ir tāds politiskais darbs, politiskais šovs, ko var darīt. Pulksten divos visi deputāti pieņēma pēdējos lēmumus,” vēlāk pauda mērs.

“Pateicoties tam, ka četri deputāti, kas bija zvērējuši uzticību citiem ideāliem, neiet kopā ar “Saskaņu”, to izdarīja. Nekā savādāk, kā par nodevējiem es viņus nosaukt nevaru. Viņu vietā pārāk priecīgs nebūtu. VARAM ministrs domi atlaidīs nespējas pildīt solījumu atkritumu jomā dēļ,” TV3 Ziņām komentēja Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis.

Portāls Medium.com pat publicējis Baibas Brokas foto kopā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un piespraustām Georga lentītēm - FOTOGALERIJĀ 4. BILDE.

Domes vicemēra amatā pēc trīs stundu iztaujāšanas un debatēm iecelts deputātu bloka “Rīgai!” pārstāvis Druvis Kleins. Viņa pārziņā tagad būs SIA “Rīgas satiksme” un AS “Rīgas siltums”. Tas vēl jo vairāk saniknojis opozīciju.

“No rīta, apzinoties, kas noticis Rīgas domē, palika vēl sliktāk! “Saskaņa” un Baiba Broka – jaunā koalīcija! Dome ir kā veikals,” kritizēja galvaspilsētas domnieks Aleksejs Rosļikovs.

LASIET ARĪ: Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'

Vai cik 'skaisti'! Par korupciju aizturētā politiķe Baiba Broka šodien tikusi pie jaunas siltas vietiņas Latvijas Universitātē

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [15]

eskimo joe 03.12.2019 23:12
«Словоблуды, конъюнктурщики, приставшие к правящему статусу партии, если что, сдадут не только ее — и страну сдадут, такое было в нашей истории неоднократно, и в том числе в нашей новейшей истории».
peteris 03.12.2019 08:45
Būsim objektīvi- Naciki pie varas no atmodas laika- vini un tā saucamās latviskās partijas noveda valsti tur kur- mēs to redzam -kas var būt briesmīgākais par to, ka pilsoņi- latvieši atstāj šo valsti ,dodas svešumā ne jau aiz labas dzīves, neesu par saskaņu, bet pārmest viņiem tā kā nevar- jo nekas paliekošs, kas ietekmētu situāciju valstī no viņu darbības neizriet
Aldis Liepins 02.12.2019 00:33
A kāpēc gan ne,jā tiec pie siles rindā,pirmajā trījniekā.
Janis Gulbis 02.12.2019 00:33
Godīgam ir grūti būt, kad tika tuvu Putinu jūt !
Gaida Ziediņa 01.12.2019 21:29
Ušakovu ģimenes labākā draudzene veic taktisku gājienu uz saulainu nākotni!
ausma aleidzane 01.12.2019 21:28
Vairāk nelietības darit
raitis 01.12.2019 08:36
spilgts piemers , ka visa ta politika un uzskati ir nauda un pietam liela
Milda 01.12.2019 07:47
Saskana vismaz cienijam. A partija nevis yoe suda brali
Jānis Slišāns 30.11.2019 23:15
Latviesu tautas ievélétas partijas nav nodevéjas,tad kápéc cilvéki vác parakstus lai atlaistu saeimu,vis tacu ir labi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss