Ingum Pētersonam smagas problēmas ar sirdi, atcelti visi koncerti

Ingum Pētersonam smagas problēmas ar sirdi, atcelti visi koncerti
Komentāri[7] Bilžu galerija[22] 29.11.2019 19:13

Dziedātāja Ingus Pētersona menedžments informē, ka skatuves mākslinieka veselības stāvokļa dēļ diemžēl tiek atcelta šā gada decembrī plānotā viņa 60 gadu jubilejai veltītā Ziemassvētku koncerttūre «Vienkāršais brīnums», vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Mākslinieka talanta cienītāji uz koncertiem iegādātās biļetes, kas pirktas biļešu tirdzniecības vietās, var nodot jebkurā «Biļešu paradīzes» kasē. Par internetā iegādātajām biļetēm nauda kontā tiks ieskaitīta atpakaļ automātiski.

Dziedātājam tik pēkšņu lēmumu nācies pieņemt, jo radušās veselības problēmas ar sirdi.

Žurnālisti novēl skatuves māksliniekam pēc iespējas ātrāk atgūt veselību, lai atkal ar savu balsi un harismu priecētu klausītājus.

Ingus Pētersona dzīves mirkļi mūsu fotogalerijā

Uzziņai:

Dziedātājam ir 60 gadi. Laulībā ar flautisti Ditu Krenbergu dzimusi meita Marta Līna. Ingus Pētersons ir dzimis 1959. gadā Gulbenē sporta trenera un ārstes ģimenē.

Mācījies Saulkrastu vidusskolā, mūzikas pamatus apguvis Zvejniekciema mūzikas skolā un Cēsu Alfrēda Kalniņa mūzikas vidusskolā. Pabeidzis Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolu Rīgā.

Jau vidusskolā Ingus Pētersons sāka dziedāt Valmieras estrādes ansamblī, kura sastāvā kādā konkursā viņu ievēroja Raimonds Pauls. Sekoja uzaicinājums dziedāt Radio un televīzijas vieglās estrādes mūzikas orķestrī, kurā darbojoties Pētersons kļuva par populāru estrādes dziedātāju.

Vēl mācoties Valsts konservatorijā, Pētersons pamet estrādi un pilnībā pievēršas operas žanram. Kā operdziedātājs uzstājies Londonas, Stokholmas, Oslo, Prāgas, Ķīles, Grācas, Vupertāles un citos operteātros.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Dace 04.12.2019 07:43
Veseļojies. Gaidām vēl daudzus dvēseliskus koncertus. Ziemassvētku laiks un mūsu mīlestība, lai dod spēku un izturību. ♥️

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss