35 gadu vecumā Madara Repše pārcietusi sešas operācijas un cīnās par savu dzīvību

"Tā gribu dzīvot!" - saka Madara.

35 gadu vecumā Madara Repše pārcietusi sešas operācijas un cīnās par savu dzīvību
Komentāri[1] Bilžu galerija[9] 22.11.2019 20:40
Ekspremjera Einara Repšes meita, kādreizējā Talantu Fabrikas šova zvaigzne Madara Repše savu dzīvi ieguldījusi fotografēšanas mākslā. Madarai šobrī ir 35 gadi un pēc septiņiem prombūtnes gadiem, par spīti sliktajai pašsajūtai, ieradusies Latvijā un Aspazijas muzejā Jūrmalā atklājusi savu fotogrāfiju personālizstādi, vēsta žurnāls Kas Jauns.

„Šī izstāde man ir ļoti, ļoti īpaša. Tajā ir gan pavisam svaigas bildes, gan senākas. Lepojos, ka ar savu pasaules redzējumu esmu bijusi tāda mazliet jocīga, man patīk būt māksliniecei," Madaras sacīto citē žurnāls Kas Jauns.

MADARAS DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Viņa jau 15 gadus dzīvo ārpus dzimtenes, no tiem pēdējos septiņus cīnās ar nopietnām veselības problēmām, uzticoties Nīderlandes mediķiem.

Madara Repše kopš pusaudzes gadiem sirgst ar iedzimtu gremošanas orgānu sistēmas daļas jeb zarnu defektu, un tikai pirms dažiem gadiem ārsti Holandē noteikuši precīzu diagnozi un uzņēmušies ārstēšanu.


Nu jau veiksmīgi pārciestas sešas operācijas. Priekšā septītā operācija, bet to holandiešu mediķi vairs neuzņemas, apzinoties pārāk lielo risku. Tāpēc Madara sākusi apzināt alternatīvas Amerikā un, iespējams, būs jāpiesaista ziedojumi.

Novēlam Madarai veiksmes visās jomās un visdrīzāko izveseļošanos! Plašāk lasiet žurnālā.LASIET ARĪ: Repšes meita Madara piedzīvo smagāko operāciju mūžā


33 gadu vecumā Einara Repšes sieva cīnās ar vēzi

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Gunārs Reimanis 25.11.2019 21:28
Tautā ir daudz tādu Madaru, lai veseļojas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss