Autoavārijā cietis Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins. FOTO

Autoavārijā cietis Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins. FOTO
Komentāri[3] Bilžu galerija[6] 23.10.2019 20:41

Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins, kurš Saeimā ievēlēts no Nacionālās apvienības 2019.gada 23. oktobrī pie Baltezera ar automašīnu iekļuvis nopietnā autoavārijā - BILDES GALERIJĀ.

Kiršteinam ir 71 gads. Deputāts sacījis, ka nopietnas traumas nav guvis un viņa dzīvībai briesmas nedraud. Tomēr gūti vairāki sasitumi un paša automašīna negadījumā pamatīgi cietusi.

Avārija notikusi pie Baltezera, kur Tallinas šosejai pievienojas ceļš no Alderiem. Rīta stundās, kad pa Tallinas šoseju ir intensīva satiksmes kustība uz Rīgu, no šī ceļa nākas ilgstoši gaidīt kreisā pagrieziena iespēju Rīgas virzienā, tāpēc autovadītāji mēdz pārkāpt satiksmes noteikumus un veikt kreisā pagrieziena manevru, nepārliecinoties par tā drošību.

Valsts policijā apliecināja, ka plkst.8:00 saņemts izsaukums uz A1 šoseju, kur noticis ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un vieglo automašīnu Škoda. Policijas pārstāve Simona Grāvīte norādīja, ka negadījumā cietis motocikla vadītājs.

Pēc Kiršteina vārdiem avārija notikusi, kad uz šosejas motocikls esot apdzinis kādu automašīnu un ietriecies frontāli viņa vadītajā auto.

Politiķis aizbildinājies, ka nevar sniegt plašākus komentārus, jo saistībā ar avāriju jārisina tehniskas dabas jautājumi.

Novēlam abiem avārijā cietušajiem visātrāko izveseļošanos!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Bērziņš 28.10.2019 15:58
Kiršteinam slavaas stunda

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss