Kā viņai nav kauna? Un vai mēs, nodokļu maksātāji, vēl kādreiz par viņu balsosim?

Viņķele Ņujorkā par mūsu naudu dzīvojusi 'exclusiv' karalienes salonā par 839 dolāriem diennaktī.

Kā viņai nav kauna? Un vai mēs, nodokļu maksātāji, vēl kādreiz par viņu balsosim?
Komentāri[39] Bilžu galerija[10] 12.10.2019 09:37

Kā viņai nav kauna? Un vai mēs, nodokļu maksātāji, vēl kādreiz par viņu balsosim? Viņķele ir vissvītrotākā deputāta amata kandidāte savas partijas vēlēšanu biļetenos un Saeimā neiekļuva. Tomēr gudri cilvēki mācēja ievirzīt uzreiz par ministri.

Sava nesenā komandējuma laikā Ņujorkā veselības ministre Ilze Viņkele (Attīstībai/Par) uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina divas naktis pavadījusi viesnīcas Hotel 48LEX New York numuriņā ar nosaukumu „karalienes salons” – „queen salon”, kas vienu nakti izmaksājis 539 ASV dolārus, bet otru – pat 839 ASV dolārus.

FOTOGALERIJĀ: UZ PREZIDENTA LEVITA INAUGURĀCIJU "NABADZĪTE" IERODAS VAKARKLEITĀ AR RITENI (kamēr visi citi viesi ieradās cilvēkcienīgi, nežēlojot trīnīti, četrīti vai piecīti taksometram...)

Tā kā Viņķele aizbraukšanu uz ASV uz nodokļu maksātāju rēķina izmantoja, lai tur pēc oficiālās vizītes vēl paliktu vairākas dienas ilgā atvaļinājumā un atgrieztos atkal par nodokļu maksātāju naudu, portāls Jauns.lv bija pieļāvis, ka ministre arī atvaļinājuma dienas viesnīcā varētu būt pavadījusi uz valsts rēķina.

Šādu pieļāvumu portāls bija izdarījis, par pamatu ņemot viesnīcas standarta numuriņu cenas: „Vēl interesantākas pārdomas rodas, izpētot, cik divas naktis izmaksātu minētajā viesnīcā, ja tajā vēlētos palikt jebkurš cits klients. Piemēram, no 24. līdz 26. novembrim (no svētdienas līdz otrdienai) Hotel 48LEX New York viena persona var pavadīt divas naktis par 301 eiro – vairāk nekā četras reizes lētāk nekā Viņķeles komandējuma gadījumā.”

Taču šajās aplēsēs nebija ņemta vērā Viņķeles „apetīte”: kā rāda Veselības ministrijas atklātā informācija, kopumā par ministres uzturēšanos šajā viesnīcā tiešām samaksāti 1378 dolāri, taču par šo naudu apmaksātas tikai divas naktis, tiesa, „karalienes salonā”. 22. septembra nakts izmaksājusi 539 dolārus, bet pirmdienas – 839 dolārus.

Ar ko izskaidrojamas milzīgās cenas, kuras maksātas par Viņķeles komfortu, pašlaik ir grūti pateikt: šobrīd „karalienes salona” rezervēšana šajā viesnīcā izmaksās, sākot no nepilniem 229 eiro.

Avots: Pietiek.com.

LASIET ARĪ PAR VIŅĶELES DĒLU: Vienotības kandidātes dēls publiski lamājas kā urla ar krievu mātes vārdiem

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ: VIŅĶELE! VIENĪGĀ VIEŠŅA, KAS NEGRIB BILDĒTIES PRESEI

Lapa: 1 no 2

Komentāri [39]

Skepti 21.10.2019 22:30
Viņa tikai reklamē mūsu mentalitāti! Mūsu sauklis ir "Dzelaj, good!"
Dainis Kļeviņš 17.10.2019 21:35
Mīļie tautieši vai jūs vēl neesat sapratuši ka varas pārstāvji klaji ņirgājās pa savu tautu jo viņi zina ka viņus neviens nedos jo visi ir uzpirkti.
Emma 15.10.2019 19:13
Nežinai, kur rasti merginą vienai nakčiai? Tada įeik - www.lady4.fun
Inga Bergmane 13.10.2019 23:46
Lai jums izdodas kundze!!!Panemiet lidzi ,labi daudz naudas!!!!!Bus dikti daudz unn stipri jatirgojas!!!!Par juusu labklajibu citur.
Inga Bergmane 13.10.2019 23:43
Nauda un vara liek aizmirst par to,kas ir un ka ir kad ir kauns,un kas vispar ir kauns !!!!!!Pakasa vien savu knabi ,nosplaujas un riktigi ierec par GODIGAJIEM LATVIJAS PILSONIEM,un iet,dirs,zog ,apsmej,ignore uttt!!!!!Politika,,,ir vislielakais un visnetirakais bizness Latvija!!!!!!Jus esat sliktaki par lopiem stalli!!!!!!!
Brigita Paegle 13.10.2019 23:39
Neesmu par viņu balsojusi, taču vismaz puse ir ielīduši, kurus pat redzēt negribās
Inga Bergmane 13.10.2019 23:38
Nauda un vara liek aizmirst par to,kas ir un ka ir kad ir kauns,un kas vispar ir kauns !!!!!!Pakasa vien savu knabi ,nosplaujas un riktigi ierec par GODIGAJIEM LATVIJAS PILSONIEM,un iet,dirs,zog ,apsmej,ignore uttt!!!!!Politika,,,ir vislielakais un visnetirakais bizness Latvija!!!!!!Jus esat sliktaki par lopiem stalli!!!!!!!
šai tiešam nav kauna un apziņas vēlētāju priekšā 13.10.2019 23:36
Politisks mironis pēc visa sastrādātā!
Vija Petraite 13.10.2019 23:32
Ar šādiem viņķeļiem ir pilna valdība ..........

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV