Dubultslepkavība, kura varēja nenotikt. Nežēlīgā asinsizliešana Madonā šokējusi visu Latviju

VIDEO.

Dubultslepkavība, kura varēja nenotikt. Nežēlīgā asinsizliešana Madonā šokējusi visu Latviju
Komentāri[6] 09.10.2019 23:46
Pēc dubultslepkavības Madonas novada Zosu purvā, kur kādreizējais strādnieks nežēlīgi nošāva bijušos kolēģus, aktuāls kļuvis jautājums, kāpēc noziegumu pastrādājušajai personai bija ieroču atļauja, ņemot vērā informāciju par alkohola atkarības problēmām, ar kurām sirdzis šāvējs.

Uzrunātie Aizpurves iedzīvotāji saka, ka noziegumu pastrādājušais vīrietis darba vietā mēdzis lietot alkoholu. Citi darbinieki par to ziņojuši priekšniecībai, kura darbinieku par šiem pārkāpumiem no darba atlaida.

Iespējams, tas bija iemesls, kāpēc vīrietis nošāva kolēģus. Slepkavība izdarīta ar medību ieročiem, kuri bija reģistrēti uz aizturētā vārda. Viņš bijis mednieks, medību kolektīva biedrs. Aizpurvē dzīvojošie ir neizpratnē, kāpēc personai ar noslieci uz apreibinošām vielām netika anulēta ieroču atļauja un kāpēc medību kolektīvs neziņoja uzraugošajām institūcijām, kuras varētu atļauju anulēt.

Vai traģēdiju varēja nepieļaut? Aizpurves ciemata iedzīvotāji stāsta, ka slepkava noziegumu izdarījis skaidrā prātā. Vīrietis agrāk bijis rāms un izpalīdzīgs, bet viņu vajājusi alkohola ēna, savulaik esot pat kodējies.

Izolatorā slepkava pēc atzīšanās noziegumos izdarīja pašnāvību. Viņš pakārās izmantojot savas drēbes. Par notikušo ierosināts kriminālprocess, kuru izmeklē Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Tādējādi tiek pārbaudīts vai policijas darbinieki nav pieļāvuši nevērību un profesionālas dabas kļūdas.

Bez Tabu. Dubultslepkavība Madonā pāršalc visu Latviju

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Emma 15.10.2019 19:14
Nežinai, kur rasti merginą vienai nakčiai? Tada įeik - www.lady4.fun

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss