Radinieki ielikuši Lieni Skulmi psihenē

Radinieki ielikuši Lieni Skulmi psihenē
Komentāri[37] Bilžu galerija[39] 04.10.2019 22:41
Vairāk nekā nedēļu dziedātājs, grāmatu autors Andris Kivičs bija neziņā, kur pazudusi viņa mīļotā sieviete Liene Skulme, ar kuru kopš jaunā gada nebija pavadījis šķirti ilgāk par desmit stundām. Pa šo laiku Skulmes radinieki vērsās pie preses, paziņojot, ka Andris pacēlis roku pret Lieni un tāpēc viņa tiek slēpta, pats mūziķis nonāca slimnīcā, jo no stresa un neziņas teju vai juka prātā, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Andra tālrunī ziņojumi pienāca no dažādām Latvijas vietām un cilvēki stāstīja dažnedažādas versijas, kur varētu būt pazudusi viņa mīļotā, līdz aizvadītās nedēļas nogalē mobilajā lietotnē «WhatsApp» pienāca ziņa, ka viņa mīļotā atrodas Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ģintermuiža». Andris uz karstām pēdām devās uz Jelgavu, kur arī atrada savu Lieni. Lai arī daži mediji apgalvo, ka Andris ir sasitis Lieni un viņai ir šuves uz pieres un lauzts deguns, Liene izskatās lieliski un uz sejas nav nekādu vardarbības pazīmju.

Vakara Ziņas: Aizvadītā nedēļa tev bijusi stresa un neziņas pilna, jo paniski meklēji Lieni pēc tam, kad bijāt sastrīdējušies pie Nacionālā teātra un tava mīļotā sieviete bija gluži kā akā iekritusi.

Andris: Pēc mūsu strīda pie Nacionālā teātra es uzzināju, ka Liene ir pie brālēna Carnikavā. Tas mani pārsteidza, jo gadu, kamēr esam kopā, neviens brālēns nav interesējies, kā Lienei iet un kā viņa jūtas. Nākamajā dienā nemitīgi zvanīju Lienei uz mobilo, bet tas bija izslēgts. Mēs esam arī iepriekš sastrīdējušies, labi, tad nenāc vienu vakaru mājās, bet nākamajā vakarā jau tā kā vajadzētu atgriezties.

Liene man piezvanīja vakarā un teica, kas dodas uz Liepājas klosteri, bet, tā kā mēs bijām sastrīdējušies, man nebija pārliecības, ka viņa runā patiesību. Biju tikko kā atbraucis no koncerta un mazliet iedzēris un sadusmojos, ka viņa vēl nav mājās. Tobrīd nenoticēju Lienei, jo domāju - kādā sakarā viņa ir klosterī. Turklāt viņas balss tembrs nebija bēdīgs, viņa neteica: «Vecīt, mani spundē klosterī, močī man pakaļ!» Tajā brīdī vēl nenojautu, ka tā patiesībā ir daļa no Lienes ģimenes plāna.


PĀRĪŠA DZĪVES NOTIKUMI GALERIJĀ

Nākamajā dienā ievietoju «Facebook» profilā videovēstījumu un aicināju cilvēkus atsaukties, jo meklēju Lieni. Pirmā informācija, ko saņēmu, - Liene atrodas Liepājā klosterī. Sāku apzvanīt klosterus un secināju, ka apstiprinājumu šai informācijai nesaņemšu. Zvanot uz vienu no klosteriem un stādoties priekšā, ka zvana Andris Kivičs, pretī saņēmu «hi-hi» un «ha-ha», un man teica, ka varbūt viņa šeit ir, bet varbūt arī nav un to nevarot atklāt, kā arī klostera māsa stāstīja, ka esot paticis mans raidījums «Rampas ugunis». Ar mani centās runāt ar humoru, bet nekādu pavedienu par Lienes esamību šajā klosterī nebija.
Sazinājos ar vairākiem cilvēkiem, bet no vienas savas pareizticīgās paziņas uzzināju, ka klosterī kurš katrs nemaz tik viegli no ielas nevar tikt. Tad arī sajutu, ka nav jēga braukt uz šo klosteri. Pat ja arī viņa ir klosterī, mani neviens tur iekšā nelaidīs.
Tāpat nemitīgi gan mesindžerī, gan «WhatsApp» pienāca pretrunīga informācija no cilvēkiem, kas it kā redzējuši Lieni Liepājā Karostas teritorijā, tad pie tirgus zivju paviljona kopā ar mācītāju. Es zinu, ja Latvijā pazūd cilvēks, tad daudzi sadodas rokās un palīdz sameklēt, bet šinī gadījumā es saņēmu tik daudz nepatiesas informācijas. Man zvanīja no Madonas, Smiltenes, Rīgas un Cēsīm, ka redzējuši Lieni šajās pilsētās. Ļoti daudz murgainas informācijas pienāca.


Cik dienas tu viņu izmisīgi meklēji, līdz atradi?

Andris: Desmit pilnas diennaktis Liene bija bezvēsts pazudusi. Šīs dienas es biju neziņā, stresā un panikā, jo mēs kopš jaunā gada nebijām pavadījuši viens bez otra ilgāk nekā desmit stundas. Un es zinu, ka Liene nav baigais karavīrs, kas speciāli mani spīdzinātu un nenāktu mājās. Vēl pieļāvu, ka viņa var augstākais trīs dienas iespītēties un nedot par sevi ziņu, bet, kad aizgāja ceturtā, piektā, sestā, septītā, astotā un devītā diena, es vairs nezināju, ko domāt. Sakontaktējos ar vienu sievieti, kas ir nodarbojusies ar bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem, un puisi, kuram ir pazīšanās dažādās iestādēs. Tāpat ar savu draugu Igoru Lingu pārspriedām variantus, kur Liene varētu būt.
Šīs dienas, ko pavadīju bez Lienes, ir briesmīgākās manā mūžā. Labāk salauzt kāju, bet dzīvot neziņā, kur ir tavs mīļotais cilvēks, ar kuru tu nonstopā esi bijis kopā, - tā tik tiešām ir elle.

Tajā pašā laikā es nešaubījos, ka Liene mani mīl, jo mūsu mīlestība ir liela.

Tajās trakajās, stresa pilnajās dienās tu taču nokļuvi arī slimnīcā.

Andris: Sestdien nospēlēju vienu koncertu, bija paredzēta vēl viena uzstāšanās, bet jutu, ka vairs nevaru. Sestdien, svētdien, pirmdien un otrdien sēdēju mājās, dzēru sarkano vīnu un gāju gulēt. Tas bija vienīgais, ko spēju darīt. Stress bija nenormāls, rokas trīcēja, un pulss bija augšā. Sapratu, ka man vajag lietot zāles, bet nekā tāda mājās nebija, līdz ar to sēdēju, dzēru vīnu un nemitīgi skatījos telefonā, vai nav kāda informācija parādījusies. Tā bija devītā diena bez Lienes, kad nokļuvu Stradiņa slimnīcā ar aritmiju. Ja kāds netic, var pārbaudīt.

Kā jau esmu iepriekš teicis, mēs tiešām viens bez otra nevaram. Ja aizeju uz veikalu, Liene man zvana un vaicā, kur tik ilgi esmu prom. Tāpēc man bija škrobe, ka viņa nevar padot ziņu par sevi jau vairākas dienas. Ļoti cerēju, ka Liene nokļūs pie kāda sakaru līdzekļa un piezvanīs.

Liene, vai tu zini Andra tālruņa numuru no galvas?

Liene: Jā, tas ir vienīgais no tālruņa numuriem, ko zinu no galvas.


Andris: Es, starp citu, arī zinu Lienes telefona numuru.

Pilnu interviju lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" numurā vai www.vz.lv

Uzziņai - notikušā retrospekcija:
Ar niknu vēstījumu: "Apriebušās deģenerātu izdarības" Tviterī dalījusies pazīstamā teātra kritiķe Silvija Radzobe, kura tur atbildējusi Andrim Kivičam. Kivičs šorīt sociālajos tīklos ievietojis ierakstu, ka pēc 10 dienu ilgām mocībām ir atradis ieslodzījumā savu mīļoto sievieti un ved viņu mājās.2019.gada 1.oktobrī skandalozais pāris, mūziķis Andris Kivičs un māksliniece Liene Skulme, publicējis vairākus ierakstus sociālajos tīklos, ka pāris ir salabis un atradis ceļu viens pie otra. Pāris pat padalījies ar savu jauno dziesmu "Incidents". Tas licis cilvēkiem internetā domāt, ka konflikts starp abiem bijis tikai mārketinga triks.


Sociālo tīklu sekotāji un paša mūziķa notikušo metušies kritizēt un izteikt secinājumus, ka viss konflikts starp abiem bijis tikai lēts PR triks, un ka Liene nemaz neatspoguļo viņas tuvinieku teikto, ka sievietei ir sadauzīta seja. Tāpat skatītāji ierēc par skūpsta bildē aizmugurē sēdošo mīklaijo personu un tās roku: sak', tas tak droši vien TV šova operators - fotogalerijā skatiet liela izmēra bildi.

"Cik ilgi šis pāris par mums, sabiedrību, vēl ņirgāsies?" - raksta sašutis fans.


Kivičs raksta, ka Liene bijusi principā ieslodzījumā. "Atradu Lieni un vedu mājās. Noslēpta bija ļoooti rūpīgi, principā ieslodzījumā, nogriezta no ārpasaules," raksta Kivičs.

Uzziņai no 30. septembra:
Sirds ritms pēkšņi jau vietā! Skandalozais Andris Kivičs jau atkal vesels – apciemojis meitiņas un līksmojis vecmeitu ballītē vilcienā.

"Vakar pirmo reizi spēlēju vecmeitu ballīti vilcienā! Slepus iekāpu Zasulauka pēdējā vagonā un līdz Babītei bija skaļi!" - vēsta Kivičs. Bildes fotogalerijā.

"Esmu vesels, sirds ritms ir vietā, un esmu atpakaļ dzīvē. Apciemoju savējās. Un es esmu laimīgs, ka man ir meitenes, kuras nemelo un mīl pa īstam. Bez nosacījumiem, vienkārši tāpat." - teikts nākamajā paziņojumā.

Liene Skulme esot fiziski un emocionāli atguvusies, ka gatava atkal piedalīties lielajā dzīvē pati saviem soļiem. Kā neoficiāli tapis zināms portālam Jauns.lv, Skulme no tuvinieku gādības esot atteikusies, un pavisam neesot izslēgts, ka pēc desmit dienu prombūtnes atkal drīz metīšoties Kiviča spēcīgajos kaisles pilnajos apskāvienos...

Uzziņai no 28. septembra:

Skandalozais Andris Kivičs arvien aktīvi sociālajos tīklos publicē savas dzīves kliedzienus – gan par Lieni Skulmi, gan par savām pārdomām un pašsajūtu. Nav īsti skaidrs, kāda vardarbība un kas īsti notika Latvijas skandalozākā pārīša starpā, pēc kā Liene Skulme mīklaini nozuda, bet Andris Kivičs raksta, ka turpina nu jau bijušo mīļoto meklēt un lūdzis līdzcilvēku palīdzību, jo pats iedomājies, ka Liene esot sazāļota.

2019.gada 28.septembrī, sestdienas rītā Kivičs publicējis divus ierakstus ar pāris stundu starpību – tajos viņš  redzams guļot ātrās palīdzības mašīnā - bilžu galerijas sākumā. Pie fotogrāfijas Andris raksta: "Sirdslēkme. Pasveiciniet Lieni, ja satiekat. 9. diena bez viņas, nevaru izturēt nezinot, kur viņa ir."

"Sirdslēkme, aritmija sākās no rīta. Un 9 dienas no Lienes ne vēsts. Es nesaprotu kā var tā spīdzināt kādu, kuram agrāk tu katru rītu 10 mēnešus saki, ka mīli vairāk kā vakar un nevari dzīvot bez viņa.”. Dažas stundas vēlāk Facebookprofilā abi ieraksti izdzēsti.

Tikmēr ļaudis, paša Kiviča sekotāji un fani nesaprot, kas un kādam mērķim Kiviču fotografējis ātrās palīdzības reanimācijas brigādes automašīnā. Vai atkal šovs un izrādīšanās? Jāpiebilst, ka pēdējo nedēļu Kivičs pavadījis alkohola jūgā, par ko pats rakstījis soctīklos - skatiet fotogalerijā.

Šī neesot pirmā reize, kad mūziķis piedzīvo sirdslēkmi. Kā savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" raksta mūziķis, 2018. gada vasaras izskaņa bijusi darba pilna - viņam bijuši vairāki koncerti dienā, un dienu pirms koncerttūres "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" atklāšanas viņš "norāvies no ķēdes", lietojis grādīgos dzērienus un nokļuvis ārstu rokās.

Žurnālistu rīcībā esošā informācija liecina, ka Skulme ar pārsistu seju joprojām slēpjas un ir tuvinieku apgādībā. Neviens žurnālists viņu joprōjām nav ne sazvanījis, nedz saticis.

Andris Kivičs savu pašreizējo dzīvi bez mīļotās klātbūtnes nosaucis par elli. Mēs novēlam Andrim Kivičam un Lienei Skulmei labu veselību!

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

Uzziņai no 2019.gada 25.septembra:

Pēc pērnās nedēļas nogalē notikušajām nepatikšanām skandalozais mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme jau piecas naktis pavadījuši šķirti, jo Liene esot pazudusi. Taču kāds aculiecinieks redzējis Skulmi Liepājā. Tagad mūziķis vērsies pie liepājniekiem pēc palīdzības.

Ar video starpniecību Kivičs klāsta, ka kāds aculiecinieks manījis Lieni Liepājas tirgū kopā ar "mācītājam līdzīgu tipiņu noraudājušos un neizgulējušos".

Mūziķis piebilst, ka Liene "noteikti nav partizāns, kas piecas stundas var sēdēt ierakumos un pārbaudīt viņa pacietību", tādēļ viņš joprojām uzskata, ka sieviete ir sazāļota vai "smagi psiholoģiski apstrādāta".


"Lūdzu, liepājnieki, mīļie, skatieties apkārt! Ejiet viņai klāt, uzrunājiet viņu vai momentāli ziņojiet man," Feisbukā uzstāj Kivičs.


FOTOGALERIJĀ KIVIČA DĪVAINIE IERAKSTI

Mūziķis sola, ka tam, kurš ziņos par Lienes atrašanās vietu, parādā nepaliks. Aizdomas, ka Liene Skulme atrodas klosterī Liepājā izskanēja jau iepriekš.

"Ļoti gribētos redzēt kaut vienu bildi ar Lienes sadragāto seju. Melo arī Lienes jocīgā, tā saucamā,ģimene, kura ar mums nekontaktējas 9 mēnešus, bet tagad visi sajutušies baigie glābēji... Ja strīda laikā, izraujot no somiņas mājas atslēgas un maku var sadragāt seju, tad atvainojiet..." sociālajā tīklā raksta Andris Kivičs.


Tikmēr lielākā daļa paša Kiviča sekotāji smejas par mūziķi, jo "tas viss izskatās pēc šova". Fani pieprasa Andrim pašam doties meklēt savu dāmu uz lielo vēju pilsētu. Daudzi sekotāji ir šokā par notikušo vardarbību un pauž, ka "atsekosies" no kādreizējā elka, jo notikumi ir pārāk neadekvāti un vīrieša necienīgi.


LASIET ARĪ: Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta


Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbībuKivičs piekāvis mīļoto Lieni Skulmi, kura ar ātrajiem nogādāta slimnīcā


Liene Skulme Vipi TV ēterā pirms septiņiem gadiem:


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [37] ››
Psihs 09.10.2019 17:20
viņiem abiem sen jābūt siltajās mājās - DUR-DOM!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss