Dienu pēc sirdslēkmes un ātrās palīdzības Kivičs uzdzīvo ballītē; Skulme atteikusies no ģimenes...

Dienu pēc sirdslēkmes un ātrās palīdzības Kivičs uzdzīvo ballītē; Skulme atteikusies no ģimenes...
Komentāri[9] Bilžu galerija[38] 30.09.2019 19:00
Sirds ritms pēkšņi jau vietā! Skandalozais Andris Kivičs jau atkal vesels – apciemojis meitiņas un līksmojis vecmeitu ballītē vilcienā.

"Vakar pirmo reizi spēlēju vecmeitu ballīti vilcienā! Slepus iekāpu Zasulauka pēdējā vagonā un līdz Babītei bija skaļi!" - vēsta Kivičs. Bildes fotogalerijā.

"Esmu vesels, sirds ritms ir vietā, un esmu atpakaļ dzīvē. Apciemoju savējās. Un es esmu laimīgs, ka man ir meitenes, kuras nemelo un mīl pa īstam. Bez nosacījumiem, vienkārši tāpat." - teikts nākamajā paziņojumā.

Liene Skulme esot fiziski un emocionāli atguvusies, ka gatava atkal piedalīties lielajā dzīvē pati saviem soļiem. Kā neoficiāli tapis zināms portālam Jauns.lv, Skulme no tuvinieku gādības esot atteikusies, un pavisam neesot izslēgts, ka pēc desmit dienu prombūtnes atkal drīz metīšoties Kiviča spēcīgajos kaisles pilnajos apskāvienos...

Uzziņai no 28. septembra:

Skandalozais Andris Kivičs arvien aktīvi sociālajos tīklos publicē savas dzīves kliedzienus – gan par Lieni Skulmi, gan par savām pārdomām un pašsajūtu. Nav īsti skaidrs, kāda vardarbība un kas īsti notika Latvijas skandalozākā pārīša starpā, pēc kā Liene Skulme mīklaini nozuda, bet Andris Kivičs raksta, ka turpina nu jau bijušo mīļoto meklēt un lūdzis līdzcilvēku palīdzību, jo pats iedomājies, ka Liene esot sazāļota.

2019.gada 28.septembrī, sestdienas rītā Kivičs publicējis divus ierakstus ar pāris stundu starpību – tajos viņš  redzams guļot ātrās palīdzības mašīnā - bilžu galerijas sākumā. Pie fotogrāfijas Andris raksta: "Sirdslēkme. Pasveiciniet Lieni, ja satiekat. 9. diena bez viņas, nevaru izturēt nezinot, kur viņa ir."

"Sirdslēkme, aritmija sākās no rīta. Un 9 dienas no Lienes ne vēsts. Es nesaprotu kā var tā spīdzināt kādu, kuram agrāk tu katru rītu 10 mēnešus saki, ka mīli vairāk kā vakar un nevari dzīvot bez viņa.”. Dažas stundas vēlāk Facebookprofilā abi ieraksti izdzēsti.

Tikmēr ļaudis, paša Kiviča sekotāji un fani nesaprot, kas un kādam mērķim Kiviču fotografējis ātrās palīdzības reanimācijas brigādes automašīnā. Vai atkal šovs un izrādīšanās? Jāpiebilst, ka pēdējo nedēļu Kivičs pavadījis alkohola jūgā, par ko pats rakstījis soctīklos - skatiet fotogalerijā.

Šī neesot pirmā reize, kad mūziķis piedzīvo sirdslēkmi. Kā savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" raksta mūziķis, 2018. gada vasaras izskaņa bijusi darba pilna - viņam bijuši vairāki koncerti dienā, un dienu pirms koncerttūres "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" atklāšanas viņš "norāvies no ķēdes", lietojis grādīgos dzērienus un nokļuvis ārstu rokās.

Žurnālistu rīcībā esošā informācija liecina, ka Skulme ar pārsistu seju joprojām slēpjas un ir tuvinieku apgādībā. Neviens žurnālists viņu joprōjām nav ne sazvanījis, nedz saticis.

Andris Kivičs savu pašreizējo dzīvi bez mīļotās klātbūtnes nosaucis par elli. Mēs novēlam Andrim Kivičam un Lienei Skulmei labu veselību!

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

Uzziņai no 2019.gada 25.septembra:

Pēc pērnās nedēļas nogalē notikušajām nepatikšanām skandalozais mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme jau piecas naktis pavadījuši šķirti, jo Liene esot pazudusi. Taču kāds aculiecinieks redzējis Skulmi Liepājā. Tagad mūziķis vērsies pie liepājniekiem pēc palīdzības.

Ar video starpniecību Kivičs klāsta, ka kāds aculiecinieks manījis Lieni Liepājas tirgū kopā ar "mācītājam līdzīgu tipiņu noraudājušos un neizgulējušos".

Mūziķis piebilst, ka Liene "noteikti nav partizāns, kas piecas stundas var sēdēt ierakumos un pārbaudīt viņa pacietību", tādēļ viņš joprojām uzskata, ka sieviete ir sazāļota vai "smagi psiholoģiski apstrādāta".


"Lūdzu, liepājnieki, mīļie, skatieties apkārt! Ejiet viņai klāt, uzrunājiet viņu vai momentāli ziņojiet man," Feisbukā uzstāj Kivičs.


FOTOGALERIJĀ KIVIČA DĪVAINIE IERAKSTI

Mūziķis sola, ka tam, kurš ziņos par Lienes atrašanās vietu, parādā nepaliks. Aizdomas, ka Liene Skulme atrodas klosterī Liepājā izskanēja jau iepriekš.

"Ļoti gribētos redzēt kaut vienu bildi ar Lienes sadragāto seju. Melo arī Lienes jocīgā, tā saucamā,ģimene, kura ar mums nekontaktējas 9 mēnešus, bet tagad visi sajutušies baigie glābēji... Ja strīda laikā, izraujot no somiņas mājas atslēgas un maku var sadragāt seju, tad atvainojiet..." sociālajā tīklā raksta Andris Kivičs.


Tikmēr lielākā daļa paša Kiviča sekotāji smejas par mūziķi, jo "tas viss izskatās pēc šova". Fani pieprasa Andrim pašam doties meklēt savu dāmu uz lielo vēju pilsētu. Daudzi sekotāji ir šokā par notikušo vardarbību un pauž, ka "atsekosies" no kādreizējā elka, jo notikumi ir pārāk neadekvāti un vīrieša necienīgi.


LASIET ARĪ: Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta


Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbībuKivičs piekāvis mīļoto Lieni Skulmi, kura ar ātrajiem nogādāta slimnīcā


Liene Skulme Vipi TV ēterā pirms septiņiem gadiem:


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Niola Lilienfelde 01.10.2019 00:01
Viss reiz par īstenību kļūst! Ja nebija pa īstam -noteikti drīz piepildīsies! Ieliktā programma strādā!
Andris Lipiņš 30.09.2019 22:49
Dalbajobs! Viņam laikam kaut ko super iepotēja, ka jau nākamajā dienā varēja dzert un ālēties. Un arī lauztā roka super ātri kļuva vesela. Pī...kā viņš var dirst. Vienu brīdi bij miers no tiem mudakiem. Tagad atkal sākās! Vēmiens nāk no visa šitā!
jopc 30.09.2019 21:47
wtf, kaut kādi nenormālie!
Neklausīšos vairs >> jopc 30.09.2019 22:59
Deģenarats. Muzikis bijušais
Peecis 30.09.2019 20:14
Kas ir kivic,un liene,par ko runa?
aliass 30.09.2019 20:04
Briesmīgi. Viņš pats nesaprot, kā izgāie visas nācijas priekšā?
Ainare 30.09.2019 19:58
cik tas viss no malas izskatās nožēlojami un pretīgi..
Viks 30.09.2019 19:54
tas tak skaidrs ka ar sirdi bija inscenēts šovs. Tik lēti viņš grib nopirkt tautu, bet iegāzies pamatīgās auzās....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV