Skulme dzīva, bet noraudājusies un negulējusi blakus kādam vīrietim...

Skulme dzīva, bet noraudājusies un negulējusi blakus kādam vīrietim...
Komentāri[17] Bilžu galerija[34] 25.09.2019 19:52
Pēc pērnās nedēļas nogalē notikušajām nepatikšanām skandalozais mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme jau piecas naktis pavadījuši šķirti, jo Liene esot pazudusi. Taču kāds aculiecinieks redzējis Skulmi Liepājā. Tagad mūziķis vērsies pie liepājniekiem pēc palīdzības.

Ar video starpniecību Kivičs klāsta, ka kāds aculiecinieks manījis Lieni Liepājas tirgū kopā ar "mācītājam līdzīgu tipiņu noraudājušos un neizgulējušos".

Mūziķis piebilst, ka Liene "noteikti nav partizāns, kas piecas stundas var sēdēt ierakumos un pārbaudīt viņa pacietību", tādēļ viņš joprojām uzskata, ka sieviete ir sazāļota vai "smagi psiholoģiski apstrādāta".


"Lūdzu, liepājnieki, mīļie, skatieties apkārt! Ejiet viņai klāt, uzrunājiet viņu vai momentāli ziņojiet man," Feisbukā uzstāj Kivičs.FOTOGALERIJĀ KIVIČA DĪVAINIE IERAKSTI

Mūziķis sola, ka tam, kurš ziņos par Lienes atrašanās vietu, parādā nepaliks. Aizdomas, ka Liene Skulme atrodas klosterī Liepājā izskanēja jau iepriekš.

"Ļoti gribētos redzēt kaut vienu bildi ar Lienes sadragāto seju. Melo arī Lienes jocīgā, tā saucamā,ģimene, kura ar mums nekontaktējas 9 mēnešus, bet tagad visi sajutušies baigie glābēji... Ja strīda laikā, izraujot no somiņas mājas atslēgas un maku var sadragāt seju, tad atvainojiet..." sociālajā tīklā raksta Andris Kivičs.


Tikmēr lielākā daļa paša Kiviča sekotāji smejas par mūziķi, jo "tas viss izskatās pēc šova". Fani pieprasa Andrim pašam doties meklēt savu dāmu uz lielo vēju pilsētu. Daudzi sekotāji ir šokā par notikušo vardarbību un pauž, ka "atsekosies" no kādreizējā elka, jo notikumi ir pārāk neadekvāti un vīrieša necienīgi.


LASIET ARĪ: Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta


Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbību


Kivičs piekāvis mīļoto Lieni Skulmi, kura ar ātrajiem nogādāta slimnīcā

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [17]

Vizma 29.09.2019 01:51
To jau varēja gaidit, viņš bez gradigā nevar dzivot, cik ilgi tās iekšas var izturēt to plostu, tāpēc nāk virsū visādi melnie
lotgola 27.09.2019 16:52
v irietis kas uzvedas kaa torgus baaba nav virietis!
ak kungs 26.09.2019 16:10
Slims pāris
jana >> ak kungs 29.09.2019 11:41
Piekrītu
no sejas lapas 26.09.2019 16:01
Inga Starte- " Malači Jūs esat Super! Tā turpināt,Jūs abi esat piemērs citiem. "Interesanti,kas tas ir par piemēru citiem?Vai sieviete var uzrakstīt diviem dzērajiem,dzegužiem,amorālas dzīves pikopējiem -Jūs esat piemērs citiem?Nopietni?
DĪvainis 26.09.2019 13:37
Brīnos,kā radi vēl nav ar policiju šito šizofrēniķi iztriekuši no Skulmes dzīvokļa.Bet Skulmi arī es redzēju uz ielas ,kopā ar vīrieti un sievieti ,bet ne Liepājā,bet pilnīgi citur.Piere aizlīmēta ar plāksteri.
>! 26.09.2019 13:32
Nu ne jau tikai pliki pa vannu,bet vēl arvien pa internetu ceļo tā sexa bilde,kur šitas deģenerāts jaj uz skulmes un kuru skulme pati izsūtīja Madarai un nopludināja internetā.Vienkārši vemt gribas no šiem diviem slimniekiem.Bet tak ir vēl ,kas sajūsmā par viņiem.Fb dažādas jaunas meitenes aiz sajūsmas nez kādus tik atbalstus neizsaka,tādas pašas šauro pierīšu īpašnieces,jo normālam cilvēkam sen šausmas pārņem no šiem abiem nenormālajiem.Un skulmes nav ne grama žēl,saņem ,ko pelnījusi par visām savām riebeklībām ko ir darījusi.ĪSTA bezsmadzeņu vista,tāpat kā tās apjūsmotājas.Kivičs izpārdeva gan skulmes parpalas,mašīnu un pat galdu,bērnus izdzīvoja no mājas un galu galā piesita Lieni atņēma viņas dzīvokļa atslēgas,pēdejo naudu un pats ieperinājās skulmes dzīvoklī.Nu vienkārši super,tiešām apskaužama dzīve abiem šiem idiotiem.
! 26.09.2019 10:21
Jau sen scenārijs bija paredzams. Var šķirties, bet atstāt bērnus un bravūrīgi sludināt mīlestību, zīsties un plikiem pa vannu ņemties.! Kur te redzama mīlestība? Blisina acis un tikai.. Jā, jā, ķi, ķi ķi. Divi pagrimuši dīkdieņi, man nevienā mirklī nav viņu žēl, kauns ka presē katru viņu pirmdienu apraksta no visām pusēm. Ko jaunieši var mācīties no tādām sexmašīnām, tas viss ir tā jāsludina? Varbūt vispār par viņiem nevajadzēja nevienu rakstu publicēt. Iznāk tā ka slavināti tiek 2 debīliķi, vai nav normālas ģimenes par ko rakstīt?
vas 26.09.2019 02:29
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - bitly.su/savebox Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!
Ika 25.09.2019 22:00
Tev Liene Ir Tavu iegribu paklausiga sieviete. Tikai Tavu!! Tu tikai skaisti parunaa un vina aizmirst visus pardarijumus kurus Tu nodari it kaa milotajai sievietei. Liene nebuus gudra ka naaks atpakal pie tevis. Nevar vairs taa turpinaties. Un patieshaam Tu viens nevari dzivot jo Tev ir bailes dzivot vienam. Liene uzkeraas uz tevi. Bet veel nav par veelu aizlaisties.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV