Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta

Lienei seja ir sadragāta un ēst viņa var tikai ar grūtībām. Viss ir šausmīgi slikti, vēsta tuvinieki.

Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta
Komentāri[66] Bilžu galerija[32] 24.09.2019 20:43
Sabiedrību pāršalkusī šokējošā ziņa, ka mūziķis Andris Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi uzņēmusi apgriezienus. Pēc notikušā Lienes tuvinieki ņēmuši iniciatīvu savās rokās, lai palīdzētu kādreizējai skaistumkaralienei atgūties, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Lienes māsa Linda svētdienas pēcpusdienā žurnālistiem esot satraukti paziņojusi, ka nekādi komentāri netiks sniegti drošības apsvērumu dēļ. Vēl kāda Lienei pietuvināta persona žurnālam atklājusi, ka tiek darīts viss iespējamais, lai Lienei palīdzētu.

Gimenei pietuvinātais cilvēks apstiprinājis Kiviča noliegto: proti, Andris Lieni patiešām zvērīgi piekāvis divas dienas pēc kārtas. Pirmais incidents noticis Bowlero izklaides centrā, bet dienu vēlāk pie Latvijas Nacionālā teātra. Izklaides centrā Kivičs esot Skulmei iesitis pa galvu ar krēslu. Pēc incidenta slimnīcā Lienei uzliktas septiņas šuves.

"Lienei seja ir sadragāta un ēst viņa var tikai ar grūtībām. Viss ir šausmīgi slikti," saka pietuvinātā persona. Lienes radi nav gatavi atstāt Kiviču nesodītu, viņi vērsušies policijā. Tiek meklēti notikušā aculiecinieki.

Ar pašu Lieni sazināties neizdodas nevienam žurnālistam.


Kiviča īpatnējie domu graudi apskatāmi fotogalerijas sākumā.


Uzziņai:

Abu konflikts, Kivičaprāt, neesot nekas briesmīgs, kāpēc, lai Liene uz daudzām naktīm pazustu.


"Tad man pēkšņi zvana kaut kāds brālēns Dzintars, par ko es desmit mēnešu laikā vispār neesmu dzirdējis, kuru viņa nejauši satikusi kaut kādā Pārdaugavā, un viņš viņu ved pie sevis uz Carnikavu pa nakti. Vienīgais, ko es varu iedomāties, ka viņa kaut kur guļ zem kaut kādām zālēm," savu versiju par mīļotās pazušanu pauž mūziķis.

 "Es tagad visu laiku dzeru vīnu un aizmiegu, dzeru vīnu un aizmiegu..." tā Kivičs.

Sarunā ar Apollo.lv Kivičs vairākkārt uzsvēris, ka Lienei fiziski pāri darījis nav. "Uz Lienes meliem es jautāju - kad tas vienreiz beigsies?! Un es šķēlu pa tiem plastmasas krēsliem, kuri aizlidoja pa gaisu. Pēc tam aizgāju paēst. Bet tad viņa man zvanīja un teica, ka ir pārsitusi galvu, nokrītot pa kāpnēm. Un es momentā aizbraucu uz Stradiņiem un gaidīju viņu četras stundas, kamēr viņai veiks visas pārbaudes."

"Ja es iesistu Lienei, no viņas paliktu slapja vieta," savu alibi it kā stiprina mūziķis.

Kivičs neesot zvanījis Lienes ģimenei, jo Skulmes radinieki mūziķi ienīstot.

Pats Andris Kivičs savu alibi faktiski ir nodevis, jo ar rupjiem vārdiem pēc notikušā tika dalījies visai mīklainos tekstos: "Vislielākais p**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [66]

Monta tuk,tuk 29.09.2019 22:11
Mākam tikai alkoholiķus popularizēt, gan Kiviču ,gan Saimnieku, kurš meklē sievu. Kaut kā skumji. Bet ir taču tik daudz jauku lietu par kurām varētu rakstīt.
!!! 29.09.2019 21:56
Pēdējā laikā Liene izskatījās slikti,vai nu no dzeršanas, varbūt abi kaut ko lieto bez alkohola,vai viņš katru nakti līdz rītam ņem viņu priekšā,tā,ka izskatās kā noguris un nodzīts darba zirgs.Šitāds bullis, sadzeras un tik drātē, cik var izturēt?! Tad vēl iekausta,viņa baidās no Kiviča, skatās tik padevīgām actiņām, ko tik viņš grib,to dara. Laikam jau vairs nebija spēka ,dabūja pa galvu un aizbēga.
UH! 27.09.2019 10:38
Nu jau šīs Hameleonu rotaļas ir ieilgušas.Var jau teikt,ko lasiet visas šīs muļķības,bet ja Lienei tomēr draud briesmas, tad nevar tā pasmieties un nelikties zinis.Ja visi publicētie raksti ir blefs, tad jāteic,ka tie ,kuri publicē ir jāsauc pie atbildības par šādu rīcību.Vajadzētu nopublicēt rakstu,ka tas tiešām tā ir,ka cilvēks pazudis vai arī,ka tas viss ir blefs un ,ja gribiet lasiet visus Kiviča murgus,ja nevēlaties, nelasiet.
Ja patiesi cilvēks ar 7šuvēm uz pieres klīst kaut kur un policija ,redzot visus rakstus Tvnetā,Delfos u.c.nereaģē,tad kaut kas nav kārtībā. Ja Kivičs neskaidrā prātā to visu raksta,tad arī vajadzētu vest viņu uz atskurbtuvi/nez vai tagad tādas ir?/vai Tvaika ielu. Nu nedēļu publicē ,ka Skulme ir laikam sazāļota u.tt.un nekas netiek darīts, nav normāli. Ja šis viss ir teātris, tad lai sarakstās savos tvītos, nevis publicēt katru dienu.Lai Liene atrodas, bet tas,ka abiem vajag psihiatra palīdzību, tas ir skaidrs!
edgars freimanis 27.09.2019 00:09
no kurienes tada informacija,smaida ka suda iekapis,bet ta smaida ka tiko dabujusi,tikai ko un arko un pa kurieni,kas vinus bilde ,paparace
Sandra Strīķe 27.09.2019 00:09
Aiz pautiem pie pirmā staba.
Juris Bulavs 27.09.2019 00:09
Ko var visu laiku bast to debiliki neta cits nav ko redzet kaki suni un stas amurs vienkarsi riebjas
Helēna Daņiļeviča 27.09.2019 00:08
Blefs.Kārtejais reitings.uzkeras cilvekinoticeja
Daina Dēnava(Pukite) 27.09.2019 00:07
Bedz Lienit no vina prom,jo atrak,jo labak.Kivcam ir problemas ar galvu.Vinam vajadziga psihiatra palidziba.
Vija Sniedzīte 27.09.2019 00:07
Kur tad ir tie lielie pušumi?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV