Piedzēries Kivičs: Man nav jēgas vairs dzīvot! Liene kaut kur guļ zem zālēm...

Piedzēries Kivičs: Man nav jēgas vairs dzīvot! Liene kaut kur guļ zem zālēm...
Komentāri[22] Bilžu galerija[26] 23.09.2019 20:04
Andris Kivičs, kurš savas lietas dzīvē risina pamatā tikai ar kulaku un fiziska pārspēka palīdzību, nu jau izdzēstā ierakstā sociālajā tīklā lūdza sabiedrības palīdzību, lai nokļūtu pie Lienes Skulmes, kura it kā atrodas klosterī Liepājā. Portāla Apollo.lv. žurnālisti sazinājušies ar Kiviču. Lūk, ko viņš stāsta:

"Es neesmu pieskāries Lienei! Bowlero centrā es no dusmām iejaucu ar kāju pa krēsliem, bet pie Nacionālā teātra es izņēmu viņai no somiņas mājas atslēgu, naudu, skaļi nolamājos un gāju prom. Es viņai neesmu iesitis nevienu reizi!"

Skandalozais mākslinieks klāsta, ka abiem mīlniekiem vienam no otra ir atkarības - pat tad, kad mūziķis ieiet tualetē, Liene prasa, kur viņš tik ilgi ir palicis. "Bet nu jau ceturtā nakts, kad es viņu neesmu redzējis. Un es nezinu, kur viņa ir. Viņas kaut kāds brālēns Dzintars telefonu neceļ, tāpat viņas brālis neatbild un es jūtos drausmīgi.


Mums viegli nav vispār. Tad kad mēs sākām savas attiecībās, mēs sākām no baltas lapas un nekad nemelojām viens otram. Lienei īsti neizdevās to īstenot un man nav skaidrs, kā var teikt cilvēkam piecas reizes dienā, ka tu viņu mīli, bet vienlaicīgi arī šo to safleitēt. Man vienalga, ko visi par mani domā. Man galvenais, lai mēs esam kopā."

Abu konflikts, viņaprāt, neesot briesmīgs, kāpēc, lai Liene uz daudzām naktīm pazustu.
"Tad man pēkšņi zvana kaut kāds brālēns Dzintars, par ko es desmit mēnešu laikā vispār neesmu dzirdējis, kuru viņa nejauši satikusi kaut kādā Pārdaugavā, un viņš viņu ved pie sevis uz Carnikavu pa nakti. Vienīgais, ko es varu iedomāties, ka viņa kaut kur guļ zem kaut kādām zālēm," savu versiju par mīļotās pazušanu pauž mūziķis.

 "Es tagad visu laiku dzeru vīnu un aizmiegu, dzeru vīnu un aizmiegu..." tā Kivičs.

Sarunā ar Apollo Kivičs vairākkārt uzsvēris, ka Lienei fiziski pāri darījis nav. "Uz Lienes meliem es jautāju - kad tas vienreiz beigsies?! Un es šķēlu pa tiem plastmasas krēsliem, kuri aizlidoja pa gaisu. Pēc tam aizgāju paēst. Bet tad viņa man zvanīja un teica, ka ir pārsitusi galvu, nokrītot pa kāpnēm. Un es momentā aizbraucu uz Stradiņiem un gaidīju viņu četras stundas, kamēr viņai veiks visas pārbaudes."

"Ja es iesistu Lienei, no viņas paliktu slapja vieta," savu alibi it kā stiprina mūziķis.

Kivičs neesot zvanījis Lienes ģimenei, jo Skulmes radinieki mūziķi ienīstot.

"Pirmo reizi mūžā man ir sajūta, ka nav jēgas dzīvot! Esmu normāls, labsirdīgs džeks, jēdzīgs. Es nevaru izturēt šādu ārprātu."

Plašāku informāciju lasiet Apollo.lv.


Uzziņai:
Portāls Jauns.lv 22.septembrī ziņoja, ka sazinoties ar Lienes Skulmes tuviniekiem noskaidrots, ka "Andris Lieni zvērīgi piekāvis", turklāt divas dienas pēc kārtas – gan izklaides centrā Bowlero, gan nākamajā vakarā pie Nacionālā teātra.

Radinieki nav ar mieru atstāt Kiviču nesodītu par šīm zvērībām – viņi vērsušies Valsts policijā un snieguši palīdzīgu roku Lienei, lai viņa varētu atgūties fiziski un emocionāli. Tuvinieki saka, ka Kivičs abās minētajās vietās savu „mīļoto sievieti” piekāvis publiski, tāpēc notikušajam, protams, ir aculiecinieki, kas ļoti lūgti atsaukties uz epasta adresi liecinieki@inbox.lv.

PĀRĪŠA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Ar Lieni Skulmi nevienam žurnālistam joprojām nav izdevies sazināties.

Pats Andris Kivičs savu alibi faktiski ir nodevis, jo ar rupjiem vārdiem pēc notikušā tika dalījies visai mīklainos tekstos: "Vislielākais p**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [22]

Baņuta Osīte 29.09.2019 01:31
Nu un pats vainīgs pie visa notikušā ....vienkārši stulbs virietis.....
Sigurds Graudiņš 28.09.2019 23:02
NOSPRĀGSTI ...
UH! 26.09.2019 22:32
Nu jau šīs Hameleonu rotaļas ir ieilgušas.Var jau teikt,ko lasiet visas šīs muļķības,bet ja Lienei tomēr draud briesmas, tad nevar tā pasmieties un nelikties zinis.Ja visi publicētie raksti ir blefs, tad jāteic,ka tie ,kuri publicē ir jāsauc pie atbildības par šādu rīcību.Vajadzētu nopublicēt rakstu,ka tas tiešām tā ir,ka cilvēks pazudis vai arī,ka tas viss ir blefs un ,ja gribiet lasiet visus Kiviča murgus,ja nevēlaties, nelasiet.
Ja patiesi cilvēks ar 7šuvēm uz pieres klīst kaut kur un policija ,redzot visus rakstus Tvnetā,Delfos u.c.nereaģē,tad kaut kas nav kārtībā. Ja Kivičs neskaidrā prātā to visu raksta,tad arī vajadzētu vest viņu uz atskurbtuvi/nez vai tagad tādas ir?/vai Tvaika ielu. Nu nedēļu publicē ,ka Skulme ir laikam sazāļota u.tt.un nekas netiek darīts, nav normāli. Ja šis viss ir teātris, tad lai sarakstās savos tvītos, nevis publicēt katru dienu.Lai Liene atrodas, bet tas,ka abiem vajag psihiatra palīdzību, tas ir skaidrs!
Aija 25.09.2019 17:39
Tu viņu atstāji uz ielas bez naudas un bez atslēgām un aizgāji. Tu viņu pameti uz ielas!!! Tā saucās mīlestība? Es arī aizietu uz neatgriešanos ja ar mani tā izrīkotos. Kāpēc viņai ir jāiet pie tevīm uz māju ja Tu viņu tā vienkārši ņēmi un atstāji.? Cik sieviete var izturēt tādu sexmašīnu kā tu ar 13 orgasmiem un vēl jebkurā brīdī uzšauj pa aci, pamet uz ielas.... Dabūji ko biji pelnījis.
Jānis Jansons 24.09.2019 20:40
Beidziet šos reklamēt-lai iet naudu pelnīt ar savām rokām,nevis reklāmās!
Sarmite Nikitina 24.09.2019 20:30
Es nedomāju, ka runāt visu ko gribu nozīmē būt atklātam. It sevišķi kā to dara Andris. Noliek mūziķus, sportistus. It kā tikai un vienīgi viņš ir super. Kritiku nav spējīgs pieņemt. To ko runā viņš, tā ir atklātība, bet ko saka citi, skaudība. Gudri runā, kā vīrietim uzvesties gultā! Sanāk ka Latvijas vīrieši un puiši nezina kā jāuzvedas gultā? Un tā nav mīlestība, ja nepārtraukti to atkārto, patiesai un īstai mīlestībai nevajag vārdus. Viņai nevajag publicitāti! Mīlēt vajag klusi, nevis bāzt visiem acīs. Un lai kā dzīvē ir bijis, jāciena bijušās attiecības. Kā saka, ko sēsi to pļausi!
Iveta Čigāne 24.09.2019 20:26
Strādāt nemēģināji? Saka, ka palīdzot.
Sandra Odgaard 24.09.2019 20:21
Forsi, ja nav jegas--sveikini, tikai tur ir garlaicigi
Laimonis 24.09.2019 09:00
Riebjas!Cik ilgi sim debilikim atlaus uzdarboties !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV