Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbību

Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbību
Komentāri[24] Bilžu galerija[15] 21.09.2019 21:56

Starp pašmāju šovbiznesa skandalozāko pāri Andri Kiviču un Lieni Skulmi 2019.gada 19. septembrī, izcēlās konflikts, kura rezultātā Skulme nonākusi slimnīcā. Kivičs esot komentējis liktenīgās dienas notikumus, portālam TVNET.

Andris Kivičs apstiprinājis, ka starp viņu un Lieni patiešām noticis strīds izklaides centrā Bowlero, tomēr noraida, ka viņš pret mīļoto sievieti būtu pacēlis roku.

Kivičs skaidro, ka pēc konflikta pametis Bowlero centru. Faktu, ka Liene nonākusi slimnīcā, uzzinājis esot tikai vēlāk. Tiesa tas nekādi nesakrīt ar paša pausto sociālajā tīklā īsi pēc incidenta, kad Kivičs ar rupjiem vārdiem dalījies mīklainos tekstos: "Vislielākais p***** dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas.

Kivičs stāsta, ka Lienei ir pārsista piere un uzliktas septiņas šuves.

Sarunā ar žurnālistiem dziedātājs uzsvēris, ka ļoti mīl Lieni un aicina atsaukties notikušā aculieciniekus.

Pats Andris Kivičs savu alibi faktiski ir nodevis, jo ar rupjiem vārdiem pēc notikušā tika dalījies visai mīklainos tekstos: "Vislielākais p**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

Ar Lieni Skulmi nevienam žurnālistam joprojām nav izdevies sazināties.

PĀRĪŠA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO


Īsti vīrieši tā nerīkojas. Par Andri Buli smejas Liene Skulme


Izrādās, Kivičs savu ģimeni krāpis jau stipri pirms skandalozās Lienes Skulmes

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
vas 26.09.2019 02:29
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - bitly.su/savebox Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!b

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss