Kivičs piekāvis mīļoto Lieni Skulmi, kura ar ātrajiem nogādāta slimnīcā

Kivičs piekāvis mīļoto Lieni Skulmi, kura ar ātrajiem nogādāta slimnīcā
Komentāri[39] Bilžu galerija[15] 20.09.2019 16:56
Kivičs esot fiziski iespaidojis Lieni Skulmi. Ātrā palīdzība viņu nogādājusi slimnīcā.

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi un viņa pēc incidenta esot nonākusi slimnīcā, liecina portāla TVNET rīcībā nonākusī informācija.


Kā portālam atklājis kāds aculiecinieks, kurš vēlējies palikt anonīms, nesaskaņas starp Kiviču un Skulmi radušās ceturtdien, 2019.gada 19. septembrī izklaides centrā Bowlero.

Bowlero pārstāvji žurnālistiem saka, ka ar viņiem par šo incidentu mēģinājuši sazināties arī citi mediji, kas liek domāt, ka incidents starp Kiviču un Skulmi patiešām noticis, apstiprinot, ka ceturtdien uz centru tika izsaukta Neatliekamās ātrās medicīniskās palīdzības brigāde.

NMPD pārstāvji portālam apstiprinājuši, ka ceturtdienas pēcpusdienā ātrā palīdzība patiesi ieradusies uz izsaukumu Bowlero centrā un viens cilvēks ticis nogādāts slimnīcā.

Pēc notikušā no sociālajiem tīkliem izdzēsti Lienes Skulmes tajā dienā publicēti īsie video, kuros slavenība atrādīja, ka viņai kopā ar Kiviču visu dienu ir biznesa tikšanās minētajā centrā.


Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)
Taču pats Andris Kivičs ar rupjiem vārdiem dalījies mīklainos tekstos: "Vislielākais p***** dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

PĀRĪŠA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ


Avots: Tvnet.lv.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO


Īsti vīrieši tā nerīkojas. Par Andri Buli smejas Liene Skulme


Izrādās, Kivičs savu ģimeni krāpis jau stipri pirms skandalozās Lienes Skulmes

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
UH! 02.10.2019 22:17
UH!01.10.2019 23:55Nu gan vienreiz mērs pilns! Ne tik daudz runa ir par šiem diviem morāliem kropļiem, bet par masu mēdijiem.Šitie abi ir visu pārdevuši, naudu nodzēruši un tagad izdomāja,kā čakarēt cilvēkus,mūs, muļķīšus,kuri juta līdzi gan vienam,gan otram. Runājot par masu mēdijiem-Delfi,Kas jauns, TVNET u.c.-kas viņus finansē? Runā,ka par mūsu visu naudu šie abi morālie kropļi/ domāju,ka tādi viņi ir- jo normāls cilvēks bērnus nepametīs, pliki publiski pa vannu neņemsies u.tt., tagad taisa šovu un saņem uzmanību un naudu. Var jau sacīt,ka nelasiet, bet ja virsraksti kliedz- pazuda! palīdziet! u.tt., nu nevar vienaldzīgi normāli domājošie palikt! Andri un Liene! Jūs pa savu gultu variet ākstīties,bet šādi- jums tiešām vajadzīga psihiatra palīdzība! Nedod Dievs,ja dzīvē jums vai jūsu tuviem cilvēkiem var atgadīties nelaime un jūs lūgtu sabiedrības palīdzību- nebūs tādas, jo cilvēki jums neticēs! Par mēdijiem jāpadomā un arī kaut kas jādara, es negribu, ka par manu naudu kādu morālo kropļu mēslus demonstrē.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss