Omulīgajai apalītei Baibai Sipeniecei riebjas veselīgs dzīvesveids

Omulīgajai apalītei Baibai Sipeniecei riebjas veselīgs dzīvesveids
Komentāri[12] Bilžu galerija[10] 14.09.2019 21:04
Radio personība, TV zvaigzne, pasākumu un kāzu vadītāja, slavenā komiķe Baiba Sipeniece-Gavare nākamgad svinēs 50. dzimšanas dienu. Intervijā žurnālam "Ieva" Sipeniece pastāstījusi, ar kādām sajūtām gatavojas šim notikumam, izpētījuši portāla Sejas.tvnet.lv žurnālisti.

Uz jautājumu, kā Baiba jūtas pirms lielās jubilejas un vai viņai ir plāns, kā sagaidīt vecumdienas, viņa ir lakoniska: "Nākamā desmitgade, domāju, būs izšķirīgā - kurš kuru, es vecumu vai tas mani.

No četrdesmit līdz piecdesmit tu vēl vari izbraukt uz rezervītēm, dzīvo tik nost, lai tā būda rūc. Bet turpmākā desmitgade uzskatāmi parādīs, kā būs tālāk. Pamatprincips jau ir vienkāršs - par dzīvi jāpriecājas un tā jābauda, jādzīvo tā, lai būtu interesanti.

Nu nevar dzīvot ar domu - ka tikai es šodien nepaēstu, neizdzertu par daudz un vai esmu nostaigājusi vajadzīgo soļu skaitu.

Godīgi sakot, man riebjas veselīgs dzīvesveids. Esmu redzējusi cilvēkus, kuriem aizveras ciet un kuri vairs vispār nebauda dzīvi. Viņi kļūst absolūti neinteresanti un bieži paši nesaprot, kāpēc to vispār dara."

SIPENIECES AUGUMA APRISES DAŽĀDOS DZĪVES MIRKĻOS SKATIET FOTOGALERIJĀ

Tāpat Baiba uzsver, ja jāatrod ir nodarbošanās, ko var darīt ar prieku. Viņa tādu ir atradusi - paralēli darbam radio, viņa dzied korī un gatavojas savai standup mono izrādei. "Mans uzdevums ir dāvāt cilvēkiem prieku, un es to labi apzinos. Neko citu nemāku, patiešām ne," žurnālam "Ieva" saka Sipeniece-Gavare.

Baiba par gaidāmo teātra izrādi saka: "Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss "nāks ārā"."

LASIET ARĪ: Baibas Sipenieces meita muzicē uz ielas

Valtera Krauzes un Baibas Sipenieces Jaungada šovs nosaukts par jēlu un Latvijas sieviešu aizskarošu

TV dīva Sipeniece laipni ielūdz savā virtuvē un guļamistabā

Sipeniece rupji lamājas un draud fotogrāfiem

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
njeprobļema 20.09.2019 00:01
mazaak riit vajag!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss