'Pirms pusgada tu sāki mani krāpt'! Lūk, cik skaistu sievieti un maza bērna māmiņu pametis basketbolists Jānis Timma

Sana Timma: "Priecīgu Tēva dienu! Mazajam tevis pietrūkst." Emocionālu sveiciens Tēva dienā, ar ko dalījusies latviešu basketbolista Jāņa Timmas mazuļa māte.

'Pirms pusgada tu sāki mani krāpt'! Lūk, cik skaistu sievieti un maza bērna māmiņu pametis basketbolists Jānis Timma
Komentāri[5] Bilžu galerija[28] 07.09.2019 21:53
Ar emocionālu sveicienu Tēva dienā dalījusies latviešu basketbolista Jāņa Timmas bērna māte Sana, ar kuru, pēc basketbolista teiktā, sportists ir pašķīries.

Sociālajos tīklos Sana publiskojusi foto no 24. jūlija, kurā redzams Jānis Timma kopā ar dēliņu Kristianu. Sana raksta: "Priecīgu Tēva dienu! Viņam tevis pietrūkst." - FOTOGALERIJĀ 5. BILDE
"Pirms pusgada tu sāki mani krāpt." Timmas sieva nu jau izdzēstā ierakstā velta vīram arī ļoti skarbus vārdus.

2019.gada 5. septembrī latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" spēlētājs Jānis Timma publiski paziņoja, ka pirms pusgada pašķīries no sievas, dēla Kristiana mammas Sanas Timmas. Apbēdinātā jaunā māmiņa nu jau izdzēstā ierakstā apstiprinājusi baumas, ka vīrs viņu krāpis ar citu sievieti. SKAISTULES SANAS DZĪVES MIRKĻI GALERIJĀ.

Sana Instagramā rakstījusi: "No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. Un tad, vasarā, tu man sacīji, ka gribi glābt ģimeni. Hmm, interesantas ziņas.

Un rūpēties tev nozīmē nobloķēt tava dēla mātes kredītkartes, lai viņai nebūtu naudas un pateikt viņai, ka tavam svarīgākajam cilvēkam, dēlam, vajag izvākties no dzīvokļa un dzīvot uz ielas, vai arī parakstīt papīrus, lai būtu brīvs vīrietis ar savu jauno lēdiju, kura saka, ka netiekas ar precētiem vīriešiem."

"Kāpēc tu to dari? Vai tā ku**, kurai ir trīs bērni no trim dažādiem vīriešiem, ir tā vērta? Un vai zināji, ka neesi viņai vienīgais vīrietis šobrīd? TU AIZGĀJI PAR TĀLU," tā publiski saka Sana Timma.


Jānis Timma ar Sanu mija gredzenus 2016. gadā Bahamu salās. Pērn pāris kļuva par vecākiem dēlam Kristianam.


Tagad apstiprinājušās izskanējušās baumas, ka Timma uzsācis mīlas romānu ar dziedātāju, grupas "VIA Gra" bijušo dalībnieci un aktrisi Annu Sedokovu, kurai ir trīs bērni no dažādiem vīriešiem - Monika, Gektors un Alīna.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

interesanti 09.09.2019 09:57
Nu nejau skaistums ir svarigakais,ja meitene "tuksa" tad no skaistuma nav jegas raksta nosaukums vienkarsi garam.
Kapec " jamazga sava vela" soc tiklos nesaprotu.
dīvaini 08.09.2019 22:40
Daudz neskaidrību kāpēc viņiem tā viss pajuka...
Skriptonits 08.09.2019 22:36
urods pēdējais!
FEMINI 08.09.2019 22:30
VĪRIEŠI MAITAS!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV