Vai cik 'skaisti'! Dzērumā avarējusī, atlaistā prokurore Bebre-Kondrāte atkal tikusi pie siltas vietiņas nodokļu maksātāju maizē

Vai cik 'skaisti'! Dzērumā avarējusī, atlaistā prokurore Bebre-Kondrāte atkal tikusi pie siltas vietiņas nodokļu maksātāju maizē
Komentāri[15] Bilžu galerija[5] 30.08.2019 20:20
Bijusī prokurore Diāna Bebre-Kondrāte - FOTOGALERIJĀ -, kura izraisījusi avāriju, atteikusies no alkohola koncentrācijas pārbaudes un vēlāk atlaista no prokuratūras, šovasar kļuvusi par Skrīveru novada pašvaldības sociālā aprūpes centra "Ziedugravas" direktori.

Bebre-Kondrāte joprojām nav apmierināta ar savu atlaišanu, un pašlaik viņa prasība par atjaunošanu prokurores amatā atrodas Augstākajā tiesā, jo abas iepriekšējās instances viņas prasību noraidījušas. Tiesas preses sekretāre Baiba Kataja aģentūrai LETA apliecināja, ka lieta ir saņemta, taču vēl nav bijusi rīcības sēde, kurā tiek lemts, vai lieta nododama izskatīšanai kasācijas kārtībā.

Diāna Bebre-Kondrāte pieņemta darbā par juriskonsulti Skrīveru novada pašvaldībā, bet šovasar ar domes lēmumu iecelta par "Ziedugravu" direktori. Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Keita Lūse aģentūrai LETA apgalvoja, ka bijusī prokurore piedalījusies konkursā uz amatu, un tajā kopumā saņemti deviņu pretendentu pieteikumi, bet uz pārrunām aicināti trīs cilvēki.


Pēc Lūses paustā, Bebrei-Kondrātei ir amatam atbilstošas prasmes un izglītība. Pašvaldības izsludinātā konkursa nolikums liecina, ka amata pretendentiem tika izvirzītas tikai trīs prasības - otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā augstākā izglītība, darba pieredze vadošā amatā ne mazāk kā trīs gadi, kā arī vismaz "B" kategorijas autovadītāja apliecība.

Domē jaunā aprūpes centra vadītāja uz trešdaļu slodzes turpina pildīt arī juriskonsultes pienākumus, un tam normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir izsniegta atļauja amatu savienošanai.

Sociālās aprūpes centra "Ziedugravas" direktores amatalga ir 1059 eiro. Bebres-Kondrātes amatpersonas deklarācija liecina, ka 2018.gadā viņa no pašvaldības atalgojumā saņēmusi 7109 eiro, tāpat viņai maksāti uzturlīdzekļi, pabalsts, kā arī bijuši citi ienākumi, arī laimests no "Latvijas Loto" 32 eiro apmērā. Viņas parādsaistības sasniegušas 28 120 eiro.

Bebrei-Kondrātei izdevies izvairīties, ka viņai nelabvēlīgais prokuratūras lēmums stājas spēkā, jo viņa pusgadu paņēma slimības lapu, tad devās dekrēta un bērna kopšanas atvaļinājumā. Disciplinārsodu var piemērot divu gadu laikā.

Bebre-Kondrāte nesaņēma arī administratīvo sodu, lai gan par atteikšanos no alkohola testa draud arests līdz 15 diennaktīm, 1400 eiro naudas sods un tiek atņemtas autovadītāja tiesības uz četriem gadiem.

Paralēli Bebre-Kondrāte pieteikusies kārtot zvērināta advokāta eksāmenu, tomēr sliktās reputācijas dēļ tam nav pielaista.
Vēlāk Bebre-Kondrāte pieņemta darbā par juriskonsulti Skrīveru novada pašvaldībā, noskaidroja aģentūra LETA.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [15]

un atā 08.09.2019 22:39
tādus no Latvijas ārā
... 01.09.2019 23:39
nožēlojami
Jautrīte Krūmiņa 01.09.2019 23:39
Bet ko citu gribējāt tādi savu vainu neatzīs un vienalga kādā veidā bet sēdes uz nodokļu maksātāju kakla
Tikai 01.09.2019 21:49
Tā, protams, notiek mūsu valstiņā
zinta 01.09.2019 00:23
vairāk zurnālistiem jāraksta par šādiem gadījumiem
Gunita gekiša 31.08.2019 19:22
Nu re ''viena taisnība un likums visiem' piemērs'iz dzīves.
ha 31.08.2019 16:01
Šajā valstelē taisnību nedabūt!Un ta vēl tagad tieslietu sistēmai pieprasa 30 mijonus!!!!!Par ko?????
aldis 31.08.2019 02:26
BĻAĢ! KAS TĀ PAR JEBANUTO VALSTI,KAUT KĀDA SILES PĪZDA UZTAISA AVĀRIJU,ATSAKĀS NO ANALĪZĒM,UN NEKAS!!!???manā gadījumā,alūksnes ārste,apkopēja?veipa,velpa?vai hvz kāda tur maita,pati atteicās ņemt analīzes,tiesā ierodas ar dienesta auto,pat ar visu šoferi,par valsts līdzekļiem,un kauc to ko menti likuši žvankstēt!
Jānis Kukulis 30.08.2019 21:55
.....zeme atveries! Āmen!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV