Spēka pilnbriedā traģiski gājis bojā rotu mākslinieks, profesionāls jūras ceļotājs Aigis Auders

Spēka pilnbriedā traģiski gājis bojā rotu mākslinieks, profesionāls jūras ceļotājs Aigis Auders
Komentāri[7] Bilžu galerija[15] 26.08.2019 19:23
Igaunijas piekrastē miris atrasts rotu mākslinieks Aigis Auders, kurš 16. augusta rītā ar jūras kajaku devās no Kolkas uz Roņu salu un pazuda bez vēsts. Auderam bija 58 gadi un viņš bija fiziski spēcīgs, profesionāls jūras ceļotājs - FOTOGALERIJA.

Audera brāļameita sociālajos tīklos raksta, ka kopš pagājušās svētdienas Audera meklēšana pārtraukta - viņa mirstīgās atliekas atrastas Igaunijas piekrastē.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova apstiprināja, ka svētdien Igaunijas pludmalē atrasts izskalots vīrieša līķis un konstatēts, ka mirušais ir bezvēsts pazudušais Aigis Auders.


LASIET ARĪ:
Bez vēsts pazudušā laivotāja Aiga Audera brālis pirms 2 gadiem miris mīklainā nāvē

Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, lai noskaidrotu vīrieša nāves cēloni. Iepriekš ziņots, ka Matsi pludmalē, Igaunijas piekrastē uziets pazudušā Aiga Audera kajaks.
Iepriekš Valsts policija un tuvinieki lūdza iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu Aigi Auderu, kurš 2019.gada 16.augusta rītā ar jūras kajaku devās no Kolkas uz Roņu salu un pazuda bez vēsts.

Kā informēja VP preses pārstāve Gita Gžibovska, vīrietis ar laivu no Kolkas startēja ap plkst.8, bet pēc plkst.11 ar viņu vairs nebija iespējams sazināties.

Policijas rīcībā esošā informācija liecināja, ka ceļotājs bija plānojis doties ceļojumā no Kolkas uz Roņu salu un tālāk uz Abruka salu un Sāremā salu.
Kā liecina publiski pieejamā informācija, Auders bija rotu mākslinieks, taču ar laivošanu viņš bija aizrāvies pēdējos gadus. Tuvinieki viņu sauca par pieredzējušu laivotāju. Vīrieša meklēšanā tika iesaistīti lieli cilvēkresursi, helikopteri un armija.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Mia 29.08.2019 21:47
Paša risks radītais. Žēl.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss