49 gadu vecumā izjukusi šlāgerdziedātājas Linitas Mediņas un viņas 14 gadus jaunākā vīra laulība

49 gadu vecumā izjukusi šlāgerdziedātājas Linitas Mediņas un viņas 14 gadus jaunākā vīra laulība
Komentāri[35] Bilžu galerija[26] 15.08.2019 18:59
Pēc 12 gadu laulības izjukusi Latvijas šlāger-kantri dziedātājas Linitas Mediņas un par viņu 14 gadus jaunākā vīra Ulda laulība. Žurnālam Ieva viņa atzinusies, kas noticis abu starpā. Laulāto dzīvesbiedru šķiršanās bijusi mierīga un pie vainas nav neviena trešā persona. Linitai Mediņai ir 49 gadi - viņas vīrs fotogalerijā pēdējos divos foto.

"Man šķiet, ka mums šis lēmums atnāca maksimāli godīgā ceļā. Varējām jau turpināt dzīvot tālāk un mēģināt apklusināt iekšējo balsi, kas teica: kaut kas nav labi – vai tiešām tāda ir tā patiesā mīlestība? Kaut kas ir beidzies.

Ikdienā mēs varam būt laba komanda, uz Uldi varu paļauties. Man arī nav vajadzīgi tauriņi vēderā, neuzskatu, ka mīlestība ir tauriņi vēderā, – manuprāt, tā ir miera un harmonijas izjūta, kad otrs saprot manu iekšējo būtību, to, kas notiek manā dvēselē. Un, ja es jūtos nesaprasta un ne īsti laimīga, vīrietis to jūt, un viņam šķiet: ja es nevaru darīt sievieti laimīgu, tad kam tas viss vispār vajadzīgs? Es nekad neteikšu nevienu sliktu vārdu par Uldi. Viņš ir labs! Nu man atkal jāapraudas... Vienkārši starp mums vairs nav sapratnes..."Mediņa teic, ka abi ar Uldi šķīrušies un mēģinājuši salabt jau gadu, taču glābt attiecības tā arī nav izdevies. Vairāk lasiet žurnālā IEVA.

Raksta titulbilde no Facebook.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
Normunds Polis 18.08.2019 20:45
Tur jau nekas tāds nav sieviete vienkarši ir laimīga vīrieša rokas jo vīrietis jau dabū svīt jo tas darbs nav no vieglajiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss