Lūk, Čeku loterijas pirmie 54 laimētāji!

Lūk, Čeku loterijas pirmie 54 laimētāji!
Komentāri[14] Bilžu galerija[14] 11.08.2019 11:20

Publicējam visus 2019.gada jūlija čeku loterijas laimētājus un pretendentus uz lielo Čeku loterijas gada balvu izlozi.

Šomēnes ir 54 laimētāji, bet vēl 10 personas pošas uz lielo gada izlozi. Laimētāju čeku numuri un to reģistrētie telefoni apskatāmi šeit

Uzziņai informācija no 2019.gada 3.jūlija:

Kopš čeku loterijas sākuma pagājušas dažas dienas, un to laikā saskaņā ar Valsts ieņēmuma dienesta informāciju, 2019.gada 3.jūlijā līdz plkst. 12 bija iesniegti 65 tūkstoši čeku.

Informācija par lielveikalu čekiem uzradusies ar lielu nokavējumu - iepriekš tika ziņots, ka visi čeki piedalās vienlīdz godīgā, taisnīgā izlozē un ka laimētājus godīgi noteiks neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa.

Pēkšņi izlemts, ka Čeku loterijā daudz lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem. VID labotā informācija ir šāda: lielāka iespējamība uzvarēt būs loterijā piedaloties ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem, piemēram, frizētavā vai autoservisā. Jo to sadalījums izlozē būs attiecīgi šāds – 30% preču čeki un 70% pakalpojumu čeki.

“Rimi, Maxima, visi lieltirgotāji, kas mums sniedz preces, tur diemžēl būs iespējamība laimēt mazāk. Jo tajās nozarēs ēnu ir mazāk nekā pakalpojuma nozarēs. Līdz ar to mēs šobrīd tendējamies uz pakalpojumiem. Visu veidu pakalpojumi, kurus varat iedomāties, sākot ar skaistumkopšanu, ar publisko ēdināšanu, ar izklaidēm,” taisnojas VID Čeku loterijas projekta vadītāja Anna Šapovala - FOTOGALERIJĀ

Ļaudīm ir milzu virkne neskaidrību par to, kādus maksājuma dokumentus loterijā pieņem.

Kā uzsver VID, šobrīd vēl nav pārbaudīts neviens no čeku loterijai reģistrētajiem maksājuma dokumentiem – čeki, kvītis, biļetes – tādā izpratnē, lai varētu pateikt, vai čeku izsniegušais uzņēmums ir vai nav samaksājis par preci vai pakalpojumu nodokļus, vai tomēr krāpies. Līdz ar to publiski izskanējusī informācija, ka piektā daļa no iesniegtajiem čekiem ir bez samaksātiem nodokļiem, ir nepatiesa. Šādu datu analīzi veiks tikai apkopotā veidā, iedzīvotāju iesniegtos čekus analizējot kopā ar VID rīcībā esošo informāciju par attiecīgo tirgotāju vai pakalpojumu sniedzēju.

VID čeku loterijas projekta vadītāja Anna Šapovala norāda: “Minimālais laiks būtu vajadzīgs pusgads, lai varētu izanalizēt visus uzkrātos datus pusgada laikā, lai varētu pateikt, kuri ir tie negodīgie un kurš ir tas, kas krāpjas apzināti.”

Tiesa, testa režīmā daļai no iesniegtajiem čekiem veikta validācija, proti, pārbaudīts, vai informācija par čeku ir korekta un vai tas var piedalīties loterijā. Sistēma ļauj reģistrēt ne vien neprecīzus, bet arī izdomātus čeku numurus. Kā norāda sistēmas uzturētājs, tie tiks atsijāti vairākās pārbaudes kārtās.

Iedzīvotāju interese par čeku loteriju ir liela, radušās arī neskaidrības – kādus čekus loterijā var reģistrēt. VID skaidro, ka reģistrēt nevar, piemēram, basketbola biļetes, – kas reizē ir arī ieejas kartes uz sporta spēlēm. Loterijai arīdzan nevar reģistrēt CSDD izsniegtās kvītis. Kā arī čeku loterijā nevar piedalīties ar preci vai pakalpojumu, kas iegādāts e-vidē. Piemēram, pēc internetveikalā nopirktām drēbēm vai apmaksātu telefona rēķinu.

“Šie dokumenti faktiski skaitās priekšapmaksas rēķini, tos dokumentus mēs nevaram čeku loterijā reģistrēt, tāpat mēs nevar reģistrēt bankas kvītis vai maksājumus, kas ir veikti internetbankā, tie nav reģistrējami čeku loterijā,” skaidro projekta vadītāja Šapovala.

Čeku loterijā naudas balvas iedzīvotāji laimēs ik mēnesi. Ikmēneša izlozē viens laimests būs 10 000 eiro vērtībā, trīs laimesti –  5000 eiro vērtībā un piecdesmit laimesti-  100 eiro vērtībā. Bet gada izlozē lielākais laimests būs 20 000 eiro. Turklāt būtiski, ka lielāka iespējamība uzvarēt būs loterijā piedaloties ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem, piemēram, frizētavā vai autoservisā. Jo to sadalījums izlozē būs attiecīgi šāds – 30% preču čeki un 70% pakalpojumu čeki.

TV3 ziņu sižets:

Čeku loterijas laimētāji fotogalerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [14]

Laimonis Gūtmanis 13.08.2019 23:00
murgs,.,.,.,.,.,.,
Marika Angere 13.08.2019 22:59
Neticu šai krāpšanai. Arī superbingo ir mafija valsts apmērā. Kā var regulāri tikt studijā vieni un tie paši cilvēki kā, piemēram biruta rolle. Murgs... Pretīgi jau skatīties.
Aldis Kokarevics 12.08.2019 15:04
tos parazītiskās valdības pakalpiņu purnus arī vajadzētu studijā,un tie ir tie,kuri arī balsoja par šo valdību,mjā,un tādu vēl ir 1,6 miljoni?.........
Irēna Puķīte 11.08.2019 23:01
Apsveicam laimētājus!
Lex 11.08.2019 15:11
jo lielāka balva kļūs, jo vairāk nodokļus pacels, jo savādāk, no kā tad to balvu apmaksāt, maksā naudu valstij, tak viņi vēl uz tavu naudu rīko lotereju :D
Oggy 11.08.2019 15:09
Čekas maisu izloze:-):-):-)
Vientiesis 11.08.2019 15:06
Savulaik sen atpakaļ (20. gadsimtā) viens kolēģis (spēlmanis) teica: nekad nespēlējiet azartspēles ar valsti. Jūs vienmēr būsiet zaudētāji.
kirdik 11.08.2019 15:00
Kāda ir matemātiskā iespēja kaut ko laimēt? Vai tik nebūs tā,ka tā čeku krāšana,reģistrēšana un lūrēšana TV kastē dalībniekiem nesīs tikai zaudējumus???
Jānis >> kirdik 11.08.2019 15:01
Ja tas rakstīts bez sarkasma,tad piekrītu! Paskaiti,cik gadus Tavas dzīves aizņems manis minētais process. Jā,tam vienam paveiksies (lai gan 10 000 nekāds nu baigi dižais cipars nav,lai tik ļoti uz to saspringtu),bet pārējie savu laiku būs izniekojuši veltīgi. Lietderīgāk būtu tajā laikā kaut ko piestrādāt un GARANTĒTI nopelnīt,nevis uz Laimes Lāci cerēt!
Findorfs 11.08.2019 14:58
Es parēķināju, ka tas laiks, kas jāpatērē, lai aizpildītu anketu katram čekam, nav to vērts - ne visos čekos ir uzņēmuma reģistrācijas nr., katram čekam atšķirīgs formāts.. Da nu viņus.. Un tad vēl paziņoja, ka ar Rimi čekiem būs mazāka iespēja ko laimēt, bet e pamatā tur vien iepērkos.
Labāk būtu sarīkojuši tiem, kuri informē par čeku neizsniedzējiem - atdeve būtu daudz lielāka. ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV