Smadzenes bija putrā. Bez iemesla nežēlīgi sita līdz nāvei. Par Krāslavas nezvēru nosisto jaunieti Ķuzis var zaudēt amatu

Šobrīd saļodzījies pat policijas šefa Inta Ķuža krēsls. Iekšlietu ministrs Ģirģens sašutis, kā policija uzdrīkstējās tiesai nepieprasīt slepkavu apcietināšanu.

Smadzenes bija putrā. Bez iemesla nežēlīgi sita līdz nāvei. Par Krāslavas nezvēru nosisto jaunieti Ķuzis var zaudēt amatu
Komentāri[62] Bilžu galerija[11] 07.08.2019 21:00
TV3 raidījums Bez Tabu satraukti ziņo par traģisko atgadījumu Krāslavā, kur pie kafejnīcas Todes par nieka cigareti izcēlies kautiņš, kā rezultātā 24. jūlijā miris Andris Olehno. Kautiņā iesaistītie un aizdomās turamie noziedznieki par 28 gadus vecā vīrieša noslepkavošanu joprojām atrodas uz brīvām kājām, par ko sašutis ir iekšlietu ministrs Ģirģens.

Andrim Olehno šai pasaulē palikusi mīļotā sieviete Kristīna ar bērniem, par kuriem viņš uzņēmās rūpes. Tagad viņi ir palikuši bez gādīga un stipra pleca ģimenē, jo Andra dzīvība tika atņemta Krāslavas centrā pie vietējās populārākās kafejnīcas. Andris un pārējie 3 kautiņā iesaistītie vīrieši konfliktējuši par nieka cigareti. Sitēji savā starpā ir radinieki, turklāt no situētas ģimenes Krāslavā, kuru aizraušanās esot cīņas māksla.


Bojā gājušā tuvinieki raidījumam stāsta: neskaitāmus sitienus Andris esot saņēmis pa galvu, kā arī viņš esot vairākas reizes triekts pret asfaltu. Brālis stāsta: "Viņš pat neredzēja, ka viņam pieskrēja no aizmugures. Viņam nebija pat iespēju aizstāvēt sevi."


NOSLEPKAVOTAIS ANDRIS FOTOGALERIJĀ. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.

Uzziņai:


Neapmierināts ar daudzu kriminālprocesu izmeklēšanas gaitu, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ticies ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.


Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir uzdevis Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim un Iekšējās drošības biroja priekšniekam Valteram Mūrniekam izvērtēt policijas darbinieku rīcību saistībā ar Krāslavā notikušo kautiņu, pēc kura mira cilvēks. Operatīvā informācija liecina par iespējamu liecinieku ietekmēšanu, kā arī Krāslavas iedzīvotājiem minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas rakstura dēļ esot bailes par savu drošību.

Attiecīgi Ģirģens uzdevis Ķuzim izvērtēt VP Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietnieka rīcību un kriminālprocesa virzītāja rīcības un pieņemto lēmumu tiesiskumu, drošības līdzekļa izvēli aizdomās turētajām personām, kā arī šo policijas darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

Ģirģens uzdevis Ķuzim tuvākajā laikā prezentēt plānu, kā tiks uzlabots Valsts policijas darbs, īpaši – kā tiks panākta izmeklēšanas kvalitātes celšana. Ja policijas priekšnieka paustais ministru nepārliecinās, tad ar viņu tikšot pārtrauktas darba tiesiskās attiecības.

Jau iepriekš Ģirģens paudis, ka ir neapmierināts ar vairāku krimināllietu izmeklēšanas dinamiku, kā piemērus minot Kuldīgā notikušā ugunsgrēka un Mārupes novadā nošautā advokātu un bijušā tiesneša Ulda Bērziņa lietas. 20. jūlija vakarā Mārupē notikušā nozieguma rezultātā bojā gājis Bērziņš, kurš sašauts, ierodoties mājās un sastopot laupītājus. Bērziņš ar šautām brūcēm nogādāts slimnīcā, taču tur miris.

Savukārt 17. jūlijā Ģirģens uzdeva veikt policijai intensīvu izmeklēšanu par gadījumu, kad Kuldīgas novadā naktī, iespējams, aizdedzināta Kuldīgas rajona prokuratūras prokurora, bijušā Kuldīgas policijas iecirkņa priekšnieka Ginta Mežiņa automašīna.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [62]

Edijs Šmits 17.08.2019 00:18
Edijs Šmits

8. aug 08:20
Te jau vairāk prasās tos 3 likvidēt bez tiesas un sprieduma un policijas klātbūtnes.
neiedot apcietinājumu? 15.08.2019 21:27
vai tiešām nav iestādes, kas var izmeklēt iespējamo policijas pārkāpumu?
Līga Kalāce 15.08.2019 21:12
Manu brali nogalinaja Smiltenes pasvaldibas policija un Kuzis ari neko nedarija, slepkavibu uztaisija par pasnavibu un policija Kuza piesega rikojas, ka velas un imiteja izmeklesanu viltoja dokumentus, ekspertizes sledzinu vera nenema. Darija visu iespejamo, lai piesegtu slepkavas. Kuzi ar naves sodu butu par maz sodit, pakat tik pat reizes cik cilveku slepkavibas nav izmeklejis un ir piesedzis.
gunta jansone 15.08.2019 21:11
kad beigsies to izmeklētāju un policistu piesegšana, kuri apzināti nobēdzina izmeklēšanas dokumentus. kādēļ ģimenēm ir jācieš no šādiem neģēļiem un slepkavām.
Alberts Čingulis 13.08.2019 20:19
Tik tiešām nezvēri ,bet nezvērus parasti iznīcina !!!
Edijs Šmits 13.08.2019 19:36
Te jau vairāk prasās tos 3 likvidēt bez tiesas un sprieduma un policijas klātbūtnes.
Jānis Antonovs 13.08.2019 19:35
No tiem mazgadigajiem noziedzniekiem nekas labs neizaugs,,,
Jānis Šironovs 13.08.2019 19:10
tā jau pie mums ir-kad stipra aimugure......ja tevi klopē- bezmaz jāļauj sevi nosist ,bet ja tu aizstāvoties kadu nnetīšam nosit..... tev jāsēž......
Jānis Antonovs 13.08.2019 19:08
kuzis pie ta nav vainigs,,,,vainiga ir likumdosana,,, ja par neapzinatu avariju dod lidz 10 gadiem,,,tad par sadu noziegumu vajadzetu viusmaz 30,,,,
Ivo Lacis >> Jānis Antonovs 13.08.2019 19:09
Kjuzis ir meesls,vajadzeetu seedeet kopaa ar tiem krievu urlaam!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV