Negaidīti apcietināts skandalozā latviešu miljonāra Jūlija Krūmiņa dēls

Par notikušo esot plānots vērsties pret Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.

Negaidīti apcietināts skandalozā latviešu miljonāra Jūlija Krūmiņa dēls
Komentāri[8] Bilžu galerija[13] 05.08.2019 20:44

Titulbilde ir ilustratīva, - tajā miljonārs Krūmiņš redzams kopā ar izcilo aktieri Andri Bērziņu Dzintaru koncertzālē. FOTOGALERIJĀ ARĪ CITI MIRKĻI

Neilgi pirms žurnāla Vakara Ziņas nodošanas uz tipogrāfiju saņemta operatīva informācija, ka negaidīti apcietināts miljonāra Jūlija Krūmiņa audžudēls. Kā pavēstījis informācijas avots, Krūmiņš, aizstāvot radinieku, pat plāno vērsties pret Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.

Lai uzzinātu vairāk par notikušo, sazinājāmies ar Jūliju Krūmiņu: «Es negribu to komentēt. Šobrīd nerīkošos. Jāgaida. Es zinu, ka viņš nav vainīgs. Viņš ir labs puisis, un viņam ir jurists. Tajā firmā, kur viņu apcietināja, viņš nav pat strādājis. Es tā skaitu, ka tas ir tāpat, kā savulaik mani arestēja par to, ko es nebiju izdarījis.

Puiku paņēma ciet. Viņš bija ar sliktajiem puišiem. Viņu iegāza. Vajadzēja viņu divas dienas noturēt un laist ārā, bet nekā. Es teiktu, ka tas nav pareizi,» lakonisks par notikušo ir Jūlijs Krūmiņš, pret kuru regulāri tiek izvirzītas dažādas krimināllietas.

Kā zināms, šā gada sākumā uz apsūdzēto sola kopā ar vidējo meitu Maiju Krūmiņu miljonārs sēdās arī pats. Toreiz apsūdzība bija saistībā ar kukuļņemšanu par meitas uzņēmumam piederošās viesnīcas ekspluatācijas viltojumu. Kā tika minēts apsūdzībā, kukuļošanas gadījumi bija divi - šampanieša pudele un veselības inspekcijas ārstes dēla iekārtošana policijas koledžā.

2018. gadā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāka kriminālprocesu pret Jūliju Krūmiņu, uzņēmēju Haraldu Valteru un bijušo basketbolistu Valdi Valteru par tirgošanās ietekmi pret uzņēmējiem. Šī gada maijā pieradījumu trūkumu dēļ lieta tika slēgta.

Pirms dažiem gadiem Jūlijs Krūmiņš tika turēts aizdomās arī par 5000 eiro liela kukuļa piedāvāšanu tiesnesei Aijai Orniņai. KNAB piefiksēja, ka Jūlijs Krūmiņš uz lapiņas, kas tika nodota Orniņai, uzrakstīja «Vai no viņa ko vajag? Vai 5000?». Lieta tika ierosināta saistībā ar bijušā Jūrmalas mēra Raimonda Munkevica tiesas spriedumu, kuru lasīja Orniņa.

Avots: žurnāls Vakara Ziņas

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Kass 06.08.2019 19:42
Doprigalsja!
Surguts 06.08.2019 19:41
Ak, vienmēr tik bezvainīgais miljonārs
Ludis 06.08.2019 19:41
Jūlijs jau tik daudz piesaukts dažādos kukuļošanas skandālos, tā arī viņa ģimenes locekļi. Vai dūmi bez uguns - šaubos.
hbjj 06.08.2019 19:40
To Jūliju Krūmiņu ar visu savu saimi sen jau vajadzēja nosūtīt uz kursiem aiz redelītēm!
ha 06.08.2019 19:40
Krūmiņš iedos kukuli un viss štokos. Krūmiņ pārraksti māju un atbrìvos to dīkdieni.
jonas 06.08.2019 19:27
To Jūliju Krūmiņu sen jau vajadzēja nosūtīt uz kursiem aiz redelītēm!Tikai pie mums šie iznireļi,kas nezin kā kļuvuši bagāti,var izrādīties!Kad vienreiz Latvijā sāks pilnvērtīgi darboties Tiesiskā sistēma???Noņemiet taču vienreiz to stulbo lozungu MK-Taisnība viena-likumsvisiem viens!!!
Sers 06.08.2019 07:24
Kāds tēvs , tāds dēls

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV