Sagājušas ragos augstas un skandalozas sabiedrības dāmas. Lindenblate smagi piekrāpusi Lindu Mūrnieci

Sagājušas ragos augstas un skandalozas sabiedrības dāmas. Lindenblate smagi piekrāpusi Lindu Mūrnieci
Komentāri[4] Bilžu galerija[21] 31.07.2019 17:44
Kādreizējā politiķe un iekšlietu ministre, viesnīcas Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece ir sašutusi, ka skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate atsakās samaksāt 3000 eiro rēķinu, vēstīts virsrakstā "Parāda dēļ "saiet ragos" ar sabiedrības dāmu Lindenblati" žurnālā Kas Jauns.

Kā vēsta Mūrniece, jau vairākus mēnešus Kristīne Lindenblate ir parādā 3000 eiro par sava skaistumkonkursa dalībnieču izmitināšanu viesnīcā "Hotel Roma".


"Šo sešu gadu laikā, kopš vadu "Hotel Roma", šis ir pirmais gadījums, kad mums jāmēģina izlūgties, lai klients samaksā rēķinu. Mēs to arī darām," stāsta Mūrniece, atklājot, ka ar Kristīni sazinājās gan viesnīcas darbinieki, gan viņa pati, kas notiek ļoti retos gadījumos, jo Mūrnieces pienākums ir vadīt viesnīcu, nevis "skraidīt pakaļ klientam".


SKANDALOZĀS LINDENBLATES DZĪVES MIRKĻI KOPĀ AR DRAUDZENĒM - LIENI SKULMI UN NATĀLIJU TUMŠEVICU FOTOGALERIJĀ

Taču pagaidām Mūrnieces centieni nav vainagojušies ar parāda atmaksu. Kristīne viesnīcas darbiniekiem solījusi, ka rēķinu noteikti samaksās, bet patlaban to nevarot izdarīt, jo radušās finasiālas problēmas.

Sazinoties ar Lindenblati, viņa parāda faktu apstirpina. Viņa gan nevēlas skaidrot iemeslu, bet uzsver, ka šādas problēmas nav risināmas caur medijiem un turpmāk visas lietas kārtos juristi.

Avots: NRA.lv

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [4]

Širans 02.08.2019 00:33
Vipiem vajadzētu papētīt kādi vēl prominenti cilvēki ir ar tendenci apkrāpt partnerus, sasolot zelta kalnus
mja 01.08.2019 03:52
Lindenblate daudzus piekāsusi
Dainis Mitenieks >> mja 02.08.2019 00:32
Augstas sabiedrības dāmas,nospļauties man uz viņu stulbošanos un stulbiem rakstiem,valstī daudz citu problēmu un izpriecu uz ko varētu vērst uzmanību,bet to,ka naudas maisi,no bezdarbības izrādas,tas man pie d....s

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV