Nikola Krištopane depresijā par uzpampušo seju un atkal kārtējo aptaukošanos. FOTO

Nikola Krištopane depresijā par uzpampušo seju un atkal kārtējo aptaukošanos. FOTO
Komentāri[9] Bilžu galerija[20] 25.07.2019 20:16
"Seja piepampusi, nogurums, un depresija arī tuvojas", tā saka Nikola Krištopane.

Kādreizējā Ministru prezidenta Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane sociālajos tīklos nākusi klajā ar ļoti personisku ierakstu, kurā stāsta par piedzīvotajām veselības problēmām.

"Pēdējo pusotru mēnesi es visai vieglprātīgi izturējos pret savu veselību, sportoju es daudz, varbūt vairāk kā jebkad, bet manam vairogdziedzerim ar to nepietiek, nepietiek arī ar zālēm. Ja ir regulārs miega trūkums, stress, alkohols un pedantiski neievēroju diētu, tad vairogdziedzeris pasaka: "Čau, atā, I am done [man pietiek]". Un tas notika.

Jau pusotru nedēļu jūtu visos vecos simptomus - šķidrums uzkrājies kā nekad, seja piepampusi, nogurums 24/7, galvā mākonis un depresija arī tuvojas," vēsta Nikola.


SKAISTULES DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Kā atklāj Nikola, atslēga uz viņas lielisko augumu un labo pašsajūtu ir regulārs sports un mentāls darbs ar sevi. 

Tāpat Krištopane atklāj, ka šī ir pirmā reize trīs gadu laikā, kad viņa jūtas tik slikti. "Savā ziņā liekas, ka gribēju vienkārši pārbaudīt vai tas mans veselīgais dzīvesveids nav izdomājums, patestēju robežas, secinu, ka citādāku dzīvesveidu es nemaz nedrīkstu pieņemt."

LASIET ARĪ ARHĪVA MATERIĀLUS: Nikola Krištopane (18) izceļas vienīgi ar savu stulbumu

Nikola Krištopane: "Es neesmu tikai vienkāršs gaļas gabals!"

Atgādinām, ka Krištopane sociālajos tīklos vairākkārt ir runājusi par veselīgu dzīvesveidu un to, kā viņai divu gadu laikā izdevās atbrīvoties no vairākiem desmitiem kilogramu. 

Mainīt dzīvesveidu Nikola tika nolēmusi 2015. gada vasarā.

Teksta avots: Apollo

View this post on Instagram

Sākumā par kleitu. Ja pagājušā gada kleita bija lieliska bildēs un dzīvē nekas tik īpašs, tad šogad kleita nespēja bildēs iznest to, ko spēja dzīvē, pa lielam tas ir bodijs ar skaistu nude/caurspīdīgu audumu pa virsu. Tā ir mammas kleita, šūta uz viņu 90to gadu beigās, mammas Mrs.Latvia laikos 👸🏼 . Mamma svētdien pierunāja vilkt šo kleitu. Pierunāja, jo te nu ir otrā daļa par, kuru, neteikšu, ka gribu runāt, bet zinu, ka esmu šeit, lai par to visu runātu. Pierunāja, jo pa ilgiem gadiem es jutos slikti savā ādā. Ja dalos ar saviem sasniegumiem, tad izlēmu, ka atklāti arī jārunā par grūtajiem periodiem. Pēdējo pusotru mēnesi es visai vieglprātīgi izturējos pret savu veselību, sportoju es daudz, varbūt vairāk kā jebkad, bet manam vairogdziedzerim ar to nepietiek, nepietiek arī ar zālēm. Ja ir regulārs miega trūkums, stress, alkohols un pedantiski neievēroju diētu, tad vairogdziedzeris pasaka, “čau, atā, I am done”. Un tas notika. Jau pusotru nedēļu jūtu visos vecos simptomus - šķidrums uzkrājies kā nekad, seja piepampusi, nogurums 24/7, galvā mākonis un depresija arī tuvojas. Pa lielam augums brīnumaini labi turās, ūdens ir uzkrājies, bet ir tikai tīrais ūdens svars klāt, kas šobrīd skalojas ātri laukā, kas secinu ir tādēl, ka sportošana izručīja. Intermittent fasting, keto, daudz, daudz ūdens un tējas, regulārs sports un vēl darbs ar sevi mentāli, lai to visu ievērotu, tomēr ir atslēga visam. Vismaz man. Pa brīvdienām Pozīts. Nebūs viegli izvilkt keto festivālu un nogulēt obligāto stundu daudzumu, bet daudz variantu man vairs nav, kas jādara - tas jādara. Labā zina ir tāda, ka pirmo reizi pa 3 gadiem šis ir reāli noticis, beidzot sapi*os. 🤦🏼‍♀️ Savā zinā liekas, ka gribēju vienkārši pārbaudīt vai tas mans healthy lifestyle nav izdomājums, patestēju robežas, secinu, ka savādāku dzīvesveidu es nemaz nedrīkstu pienemt. Tagad atpakal pie dzīves ar Nika’s noteikumiem, ja nu kaut kas man dzīvē ir izdevies un izdodas, tad tas ir tikt galā ar visu šo. Ceru, ka varbūt kādam šis noderēs ♥️

A post shared by Nikola S. Krištopane (@nkristopane) on

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

aicinu jaunietei pabeigt 29.07.2019 00:19
laikam kada izglitiba jaiegust, shita var prata sajukt
jurs 26.07.2019 21:30
ta ir beskauniba
Celgors 26.07.2019 05:42
Nezinu kas tu esi bet laiks uz.....
superjet 25.07.2019 21:56
Turies, Niko, viss būs Oki!
Drāzis 2 >> superjet 25.07.2019 21:58
Atbalstu!
Drāzējs 25.07.2019 21:53
nu kā jau mēs redzam te pievienotos arhīva rakstos un fotogalerijās, jaunietei problēmas ar aptaukošanos bijušas vienmēr. Lai izdodas uzvarēt!
Ventišs 25.07.2019 21:49
nav ar ko nodarboties sievietei.. Oligarhi, nu tak savāciet kāds?!!!
Cauri! 25.07.2019 21:46
popularitātes trūkumā un citos pašgodkāres elementos vairs cilvēciņam nav par ko izteikties

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV