VIDEO: Cietuši un slimnīcās nogādāti 3 policisti, bēgošais autovadītājs Ogrē sašauts

ZIŅA PAPILDINĀTA atkārtoti PLKST. 22:30.

VIDEO: Cietuši un slimnīcās nogādāti 3 policisti, bēgošais autovadītājs Ogrē sašauts
Komentāri[20] 24.07.2019 20:00

Ogrē 2019.gada, 24. jūlijā, no policijas bēgošs autovadītājs notriecis policijas motociklistu, viņu nopietni savainojot. Aculiecinieki stāsta, ka bēgļa virzienā policisti raidījuši arī vairākus šāvienus. Policija bēgli vajājusi no Maskavas ielas Rīgā, pēc tam ar papildspēkiem no Salaspils virzienā uz Daugavpili.


JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA PLKST. 22.30:

ap plkst.19 Rīgā, Maskavas un Turgeņeva ielu apkaimē, kādas "Audi" markas automašīnas vadītājs nepakļāvās VP prasībai apturēt transportlīdzekli un turpināja kustību. VP sāka pakaļdzīšanos agresīvajam autovadītājam, kurš, nepakļaudamies VP prasībām, turpinājis vadīt transportlīdzekli satiksmes dalībniekiem bīstamā veidā.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs Latvijas Televīzijā stāstīja, ka bēgošais autovadītājs taranējis ceļu policijas ekipāžu, kas viņam sekojusi. Turpmākās bēgšanas laikā bēglis ar "Audi" apskādējis vēl vairākus transporta līdzekļus, tostarp policijas transportu.
Pakaļdzīšanās laikā, lai apturētu agresīvo autovadītāju, piesaistīti papildspēki, tostarp no Rīgas pašvaldības policijas (RPP). Kā novēroja aģentūra LETA, pakaļdzīšanās laikā Maskavas ielā viena Rīgas pašvaldības policijas ekipāža avarēja.

Kā aģentūru LETA informēja RPP pārstāvis Toms Sadovskis, pakaļdzīšanās laikā avarējušajā RPP ekipāžā cietuši divi pašvaldības policijas darbinieki, kuri pašlaik ir hospitalizēti.Pakaļdzīšanās turpinājās līdz Ogrei, kur, lai apturētu bīstamo autovadītāju, policija pielietoja šaujamieročus. Kā liecina sociālajos tīklos ievietoti aculiecinieku video, auto virzienā tika raidīti vairāk nekā desmit šāvieni.
Pēc bēgļa aizturēšanas tika konstatēts, ka likumpārkāpējs ir ticis sašauts. Persona nogādāta medicīnas iestādē palīdzības sniegšanai. Pēc policijas sniegtās informācijas, esot aizdomas, ka bēglis bijis apreibinošo vielu ietekmē.
Policija ir noskaidrojusi bēgļa personību - tas ir kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš bijis meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.Pakaļdzīšanās laikā cietis vismaz viens VP policists, kurš braucis ar motociklu un arī nogādāts medicīnas iestādē palīdzības saņemšanai.


Sozinovs sacīja, ka policijas rīcībā pašlaik ir tikai sākotnējā informācija, tāpēc vēl nevarot pateikt, cik smagi cietuši policisti un bēgušais autovadītājs. Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka ceļu policistam neesot dzīvībai bīstamu traumu, bet pats bēglis esot cietis smagāk.
Notikuma vietā virzienā uz Daugavpili bija bloķēta transporta kustība, uz laiku radot pamatīgus sastrēgumus.

Gan bēglis, gan notriektais policists tika aizvesti ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnām.

Bēglis no policijas mucis ar melnu "Audi" markas automašīnu.

Kā vēsta mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotājs "Breaking LV", "Audi" vadītājs neesot pakļāvies policistu likumīgajām prasībām un uzsācis bēgšanu pa Maskavas ielu, Rīgā pēc izraisīta satiksmes negadījuma.

Pielietojot dienesta ieroci, bēgli izdevies apturēt vien Ogrē. Notikumā esot nopietni cietis pats bēglis.

Avarējis arī Rīgas pašvaldības policijas mikroautobuss.

FOTO: Breaking LV

Komentāri [20]

hupers 25.07.2019 11:59
musuri tika varoni kad vesela bara uzkrit virsu vienam bomzitim par maz vinus slakte
Aivars Garais 25.07.2019 00:28
nu jau menti ahujeli saut!
paraug cilveeks 24.07.2019 23:56
Kārtējo reizi menti nodemonstrē savu debilitātes līmeni. Sāka šaut pie iebraukšanas Ogrē, noķēra 2 km tālāk centrā. Tā vietā, lai ieslēgtu savu pussmadzeņu atliekas un vnk nobloķētu ceļu starp Elkšņiem un Ogres sākumu, kur abās pusēs metāla barjera bez iespējas apgriezties pretējā virzienā.
kāns 24.07.2019 23:56
Trileris, cerams ka policiem nav bīstamu traumu
Ansis Mauriņš 24.07.2019 23:52
Šaut vajadzēja līdz Ogrei,mežā,nevis pilsētā! Pasaki vēl,ka mentiem patronas izdalīja pie iebraukšanas Ogrē!
Bembis Bembis 24.07.2019 23:51
Kamdēļ nešāva līdz Ogrei,pa ceļam mežš un pļavas,sāk šaut iebraucot apdzīvotā vietā?!!! Vai tas vispār ir atļauts,pakļaut iedzīvotāju dzīvības briesmām?
Kārlis Krēķis 24.07.2019 23:49
Cik var spriest par šaušanu? Kāpēc neizmeta dzelkšņu joslu tam auto priekšā? Igaunijā tā ir normāla prakse, var atrast video netā.
paraug cilveeks 24.07.2019 23:48
Operācija: "Kā nobloķēt ceļu starp Elkšņiem un Ogri":
-Starp Elkšņiem un Ogri ir 2.5 km garš posms ar barjeru kreisā pusē un metrus 2 zemāk esošu pļavu labajā pusē";
-Pie pašas Ogres ir ~400 m posms ar dzelzs barjeru abās pusēs;
NU KĀ, NU KĀ???? Nu kā šeit noķert bandītu;
Tak paņem stulbais ment mobilo, uzzvani Ogres mentam un pasaki, lai noliek 2 mentu busus šķērsām ceļam, kad Audi ir Ikšķilē. Vai uzliec dzeloņus...
NU KĀ, NU KĀ?????
Labāk šausim, bet ne mežā, bet pilsētas centrā...
Kepka >> paraug cilveeks 25.07.2019 08:42
Es domāju ka viņi uz taisnes netika līdzi audikam, pie ogrses luksafori, tur bēgulim naacaas piebremzēt
Sandris Berziņš 24.07.2019 23:46
Brauc no Rīgas līdz Ogrei un pa to laiku pie Ogres nevar sagaidīt ar kārtīgiem dzekšņiem?Tas ir kaut kāds pzd.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV