"Viņas melo labāk" aktrise, par kuras seksuālo orientāciju jau sen baumoja prese, apprecējusies ar uzņēmēju

"Viņas melo labāk" aktrise, par kuras seksuālo orientāciju jau sen baumoja prese, apprecējusies ar uzņēmēju
Komentāri[10] Bilžu galerija[16] 14.07.2019 20:41
Dziedošā aktrise Zane Dombrovska mijusi gredzenus ar mīļoto vīrieti Gunti Učelnieku, vēsta portāls Jauns.lv

35 gadus vecās aktrises laulātais draugs Guntis Učelnieks kādreiz esot bijis tūrisma aģentūras "Kolumbs" īpašnieks, bet tagad strādājot par Vecrīgas viesnīcas "Dome Hotel" menedžeri. Zane Dombrovska šogad pēķšņi pārtrauca lietot sociālos tīklus, izdzēšot arī savu Facebook profilu. Tāpēc ar foto un videomirkļiem no Zanes un Gunta laulības ceremonijas 2019.gada 14. jūlija pusdienlaikā padalījušies kāzu viesi.

No sirds sveicam Zani ar skaisto notikumu! - FOTOGALERIJĀ.

Par Nacionālā teātra aktrises Zanes Dombrovskas seksuālo orientāciju baumots jau sen. Kādreiz fotogrāfi viņu divdomīgos mirkļos publiskā pasākumā pieķēra kopā ar kādu modes mākslinieci. Arī portālu ziņās komentāros zinātāji uzsver, ka aktrisei līdz šim bijušas attiecības tikai ar sievietēm.


Savukārt 2010.gadā žurnāls Vakara Ziņas un Nra.lv rakstīja: "Aktrise un dziedātāja Dombrovska uz publiskiem pasākumiem dodas reti un arī tad pārsvarā kopā ar saviem skatuves kolēģiem. Kopš Dombrovska ir parādījusies uz skatuves, viņai līdzās nekad nav manīts kāds mīļotais vīrietis. Kāds no Dombrovskas bijušajiem skolasbiedriem »VZ« pauda kaut ko līdzīgu pārliecībai, ka dziedātāja savas mīlas dziesmas ir veltījusi sievietei. Bilžu galerijā dažādi Dombrovskas dzīves mirkļi,


Pārceļoties no Auces uz Rīgu, dziedātāja bijusi ļoti klusa un puiciska. Neraugoties uz to, ka skolas puiši viņai mēģinājuši «piecirst», Zane viņus esot uztvērusi kā vienkārši «tusiņa» biedrus. Brīžiem šķitis, ka meiteni vairāk interesējot citas sava dzimuma būtnes, par kurām viņa vienmēr centusies uzņemties aizbildniecību. Par to, ka šīs baumas varētu būt patiesība, var secināt, arī lasot intervijas ar Dombrovsku. Tā, piemēram, kādā intervijā žurnālam «Patiesie Stāsti», stāstot par otrā albuma tapšanas procesu, Zane pauž: «Protams, ir jau tādi grūtie brīži, kad liekas: viss, es vairs nevaru, man vairs nav spēka... Taču, kā saka mana draudzene: «Pie tevis nāk lielas lietas, tikai pirms tām tev tas «cietais rieksts» ir jāpārkož... »» Kā apliecina zinātāji, dziedātāja uztur īpaši draudzīgas attiecības ar sava dzimuma pārstāvēm..."


LASIET ARĪ: Seriāla 'Viņas melo labāk' galvenās zvaigznes Evijas Skultes seksa video

Interesanti, ka tieši šovasar, kļūstot par precētu sievu, Zane apceļos Latviju ar koncertprogrammu "Mīlestība" un Raimonda Paula melodijām, kas sāksies 19. jūlijā. Taču tā jau tas slavenību dzīvē notiek - īsi pirms koncertiem un lieliem projektiem tiek aktīvi proponēta privātā dzīve.

ZANES DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

Mārīte Redņova 02.08.2019 23:50
Baumot nebūtu preses cienīgi! Lai kāda būtu viņas orientācija - tā ir viņas dzīve. Spraida parādēs viņa neiet, nebāž savu dzīvi citiem degunā.
Inga Bergmane 19.07.2019 20:51
Nu naudas pietruuka!!!Ar meiteneem nesanaaca!!Jaameegina ar veci!!!Dariisu visu,galvenais ,lai nav jaastraadaa!
janka 14.07.2019 23:26
Cilvēks izdzēsās,lai nebūtu jālasa komenti,bet ,,labdare" stiliste publicē bildi...,lai komenti būtu.
visi govzemi un citi zvēri 14.07.2019 23:26
Biseksuālie jau arii precas :))
..... 14.07.2019 23:25
Pareizi izdzēsa sevi, lai globālā digitalizācina neiesūc kā melnā caurumā.
zinu 14.07.2019 23:24
I.Pļavniece bija ar Vazdika,Z.Dombrovska arī bijusi ar sievieti kopā,bet ne plaši pazīstamu - kaut kādu Līgu bangu mazpazīstamu modeljeri
aha 14.07.2019 23:23
Vai tad Zane nebija kopā ar Raimondu Vazdiku? Tā runāja Rīgā...
Igors Čečotka 14.07.2019 23:03
Labi aktieri telo
Super pīār 14.07.2019 20:55
Mja, nu pirms koncerttūrēm mūsu mākslinieki prot precēties, stāstīt par nelaimēm, izrādīt māju kā Vaikule, vai žēloties par rūgto dzīvi kā Sloka, vai par veģetatīvo distoniju ka Leen!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV