Nežēlīgs popularitātes kritums. Kivičs pēdējiem spēkiem cenšas celt savu latiņu apsūdzot daudz pieredzējušāku mūziķi izvarošanā

Pazaudējis galvu un sirsnību, kas viņam piemita...

Nežēlīgs popularitātes kritums. Kivičs pēdējiem spēkiem cenšas celt savu latiņu apsūdzot daudz pieredzējušāku mūziķi izvarošanā
Komentāri[12] Bilžu galerija[22] 13.07.2019 18:12

Kiviča un Skulmes reitingi pamatīgi kritušies - kādreiz vannas tiešraidē online bija tūkstošiem ļaužu, pēdējā laikā skaits esot niecīgs, novērojuši Latvijas slavenību portāli.

Vienā no savām jaunākajām tiešraidēm sociālajā vietnē Facebook skandalozais mūziķis Andris Kivičs, kurš šobrīd kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi dzīvo ārpus Latvijas, dziesminiekam Kasparam Dimiteram veltīja nopietnu apvainojumu, uzstājot, ka savulaik Dimiters esot sēdējis cietumā par sievietes izvarošanu.

Par Kiviča komentāru lietas kursā ir arī Kaspara Dimitera sieva Līga Dimitere, kas kopā ar vīru vēlas palīdzēt Andri vest pie prāta un atgriezties ģimenē.

"Es teikšu, ka Andra Kiviča apvainojums ir nepatiesa liecība. Andris pateica briesmīgus vārdus. Tie ir meli un nepatiesība. (..) Viņš ir tikai aizdomās turamais. Ir dokumenti, kas pierāda, ka Kaspars nekad nav tiesāts un nav arī apvainots," "Vakara Ziņām" apgalvo Līga Dimitere.

Viņasprāt, Kivičs ir "pazaudējis galvu un sirsnību, kas viņam piemita", un pie tā esot vainojama Liene Skulme. "Liene apvij viņam rokas ap kaklu, bet tās ir čūskas rokas, nevis sievietes. Sieviete nevar būvēt uz citu asarām savu laimi. (..) Andris bija normāls cilvēks, bet pie visa vainīga sieviete. Sieviete ir tā, kas var glābt vīrieti, un sieviete ir tā, kas var pazudināt. Šajā gadījumā ir vainīga Liene Skulme," izdevumam "Vakara Ziņas" savu nostāju pauž Līga Dimitere.

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" numurā. FOTOGALERIJĀ KIVIČA DZĪVES MIRKĻI

LASIET ARĪ: Atriebība. Skandalozais Kivičs publiski pārmet Laurim Reinikam seksuālo orientāciju un vājprātīgo iedomību

Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Janīna Dzērve 19.07.2019 23:40
(fool)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss