Riebīgi skatīties. Ņirgāšanās dēļ no šova izmet YouTube zvaigzni Evelīnu Pārkeri

Jaunā šova skatītājus satracinājusi Evelīnas Pārkeres iedomīgā uzvedība.

Riebīgi skatīties. Ņirgāšanās dēļ no šova izmet YouTube zvaigzni Evelīnu Pārkeri
Komentāri[7] Bilžu galerija[19] 12.07.2019 18:58

Šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji  pārtraukuši sadarbību ar YouTube pašpasludināto zvaigzni Evelīnu Pārkeri. Lēmums pieņemts pēc tam, kad skatītājiem un pašai Evelīnai Pārkerei nepatika tas, kā viņa parādījās šova ballītes atklāšanas pasākumā, un tai sekojošajās publikācijās Latvijas interneta portālos. Par to vēsta arī portāls Skaties.lv.

Producentu kompānija uzskata, ka jaunietei vēl jāgūst pieredze, lai spētu izturēt milzīgo spriedzi un pret sevi vērstos negatīvos viedokļus. Jaunā šova skatītājus satracinājusi Evelīnas Pārkeres iedomīgā uzvedība.

Acīmredzot, meitene nav bijusi gatava tik lielai šova popularitātei. Evelīnai ir vien 18 gadu - PIKANTA FOTOGALERIJA.

”Esmu sapratusi un nolēmusi, ka šis šovs nav priekš manis un es jūtos tajā kā man nepiemērotā vidē. Esmu pazaudējusi sevi. Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām un tas, tas kā mani parāda. Es tāda neesmu. Nezinu, ko es gribēju tēlot vai pierādīt, bet tā neesmu es...” savā vēstījumā producentiem raksta Evelīna Pārkere.

Ļaudis komentāru sadaļā daudzreiz pauduši neapmierinātību ar Evelīnas uzvedību. "Paspiedīšu roku tam čalim, kurš varētu izturēt kopdzivi ar tādu kā Evelīna", "Ja Evelīna turpinās ņirgāties par dalībniekiem, tad šovs būs galīgi izgāzies, kaut gan... tas jau ir izgāzies. Evelīnai jānolaižas uz zemes", "Tās Evelīnas emocijas, runāšana, uzvedība ir pārāk.. nu pārāk pārspīlēta.. Riebīgi skatīties.." - ir tikai daži no skatītāju komentāriem, kas atrodami pie publicētajiem video.

Neraugoties uz šo starpgadījumu, šovs turpināsies un jau pirmdien pie skatītājiem nonāks nākamā ”Gribi kļūt slavens” epizode, kurā vēl būs redzama Evelīna Pārkere un kurā dalībniekiem tika dots uzdevums – sarīkot šova atklāšanas ballīti. Kā un vai viņi ar šo uzdevumu tika galā, skatieties jau pirmdien ”YouTube” kanālā brīvdienas tv pulksten 20:00.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Skaidra 21.07.2019 08:49
Evelīnai tikai 18 ? Meitene par jaunu , lai vadītu šovu.Jābūt nobriedušam prātam un, šķiet , cauri spīd iedomība. Ai ,mīļā , Tev vajag vēl apgūt uzvedības kultūru.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss