Riebīgi skatīties. Ņirgāšanās dēļ no šova izmet YouTube zvaigzni Evelīnu Pārkeri

Jaunā šova skatītājus satracinājusi Evelīnas Pārkeres iedomīgā uzvedība.

Riebīgi skatīties. Ņirgāšanās dēļ no šova izmet YouTube zvaigzni Evelīnu Pārkeri
Komentāri[7] Bilžu galerija[19] 12.07.2019 18:58

Šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji  pārtraukuši sadarbību ar YouTube pašpasludināto zvaigzni Evelīnu Pārkeri. Lēmums pieņemts pēc tam, kad skatītājiem un pašai Evelīnai Pārkerei nepatika tas, kā viņa parādījās šova ballītes atklāšanas pasākumā, un tai sekojošajās publikācijās Latvijas interneta portālos. Par to vēsta arī portāls Skaties.lv.

Producentu kompānija uzskata, ka jaunietei vēl jāgūst pieredze, lai spētu izturēt milzīgo spriedzi un pret sevi vērstos negatīvos viedokļus. Jaunā šova skatītājus satracinājusi Evelīnas Pārkeres iedomīgā uzvedība.

Acīmredzot, meitene nav bijusi gatava tik lielai šova popularitātei. Evelīnai ir vien 18 gadu - PIKANTA FOTOGALERIJA.

”Esmu sapratusi un nolēmusi, ka šis šovs nav priekš manis un es jūtos tajā kā man nepiemērotā vidē. Esmu pazaudējusi sevi. Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām un tas, tas kā mani parāda. Es tāda neesmu. Nezinu, ko es gribēju tēlot vai pierādīt, bet tā neesmu es...” savā vēstījumā producentiem raksta Evelīna Pārkere.

Ļaudis komentāru sadaļā daudzreiz pauduši neapmierinātību ar Evelīnas uzvedību. "Paspiedīšu roku tam čalim, kurš varētu izturēt kopdzivi ar tādu kā Evelīna", "Ja Evelīna turpinās ņirgāties par dalībniekiem, tad šovs būs galīgi izgāzies, kaut gan... tas jau ir izgāzies. Evelīnai jānolaižas uz zemes", "Tās Evelīnas emocijas, runāšana, uzvedība ir pārāk.. nu pārāk pārspīlēta.. Riebīgi skatīties.." - ir tikai daži no skatītāju komentāriem, kas atrodami pie publicētajiem video.

Neraugoties uz šo starpgadījumu, šovs turpināsies un jau pirmdien pie skatītājiem nonāks nākamā ”Gribi kļūt slavens” epizode, kurā vēl būs redzama Evelīna Pārkere un kurā dalībniekiem tika dots uzdevums – sarīkot šova atklāšanas ballīti. Kā un vai viņi ar šo uzdevumu tika galā, skatieties jau pirmdien ”YouTube” kanālā brīvdienas tv pulksten 20:00.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [7]

Ziedonis Ozols 17.07.2019 23:57
Super skaista bilde.turies Evelīna.
Dzintars Matisāns 13.07.2019 21:15
stulbus pasākumus , skatās nezinošie cilvēki...........utt
inga rancane 13.07.2019 21:14
Skatīties šovus ir laika izniekošana!
Lilija Špele >> inga rancane 13.07.2019 21:15
INGA,TIEŠI TĀ.
Irēna Bērziņapirms 7 min :)) 12.07.2019 20:16
:))
krabis 12.07.2019 20:15
pretīga viņa, augstprātības kalngale

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV