Mūziķis aicina tautu boikotēt Čeku loteriju: "Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!"

Mūziķis aicina tautu boikotēt Čeku loteriju: "Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!"
Komentāri[115] Bilžu galerija[8] 06.07.2019 21:09
Portāls Vipi.tv jau vēstīja, ka informācija par lielveikalu čekiem uzradās ar lielu nokavējumu - iepriekš tika ziņots, ka visi čeki piedalīsies vienlīdz godīgā, taisnīgā izlozē un ka laimētājus godīgi noteiks neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa.

Kad akcija jau bija sākusies, pēkšņi tika paziņots, ka Čeku loterijā daudz lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem. VID labotā informācija ir šāda: lielāka iespējamība uzvarēt būs loterijā piedaloties ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem, piemēram, frizētavā vai autoservisā. Jo to sadalījums izlozē būs attiecīgi šāds – 30% preču čeki un 70% pakalpojumu čeki.

"Rimi, Maxima, visi lieltirgotāji, kas mums sniedz preces, tur diemžēl būs iespējamība laimēt mazāk. Jo tajās nozarēs ēnu ir mazāk nekā pakalpojuma nozarēs. Līdz ar to mēs šobrīd tendējamies uz pakalpojumiem. Visu veidu pakalpojumi, kurus varat iedomāties, sākot ar skaistumkopšanu, ar publisko ēdināšanu, ar izklaidēm," taisnojas VID Čeku loterijas projekta vadītāja Anna Šapovala - FOTOGALERIJĀ


Mūziķis Kaspars Pudniks sabiedrībai veltījis aicinājumu un ļoti skarbus komentārus par šo projektu:


"Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!

Kārtējā ņirgāšanās par tautu un cilvēkiem, kuri vēl šeit Baltijas jūras krastā ir brīnumainā kārtā izdzīvojuši, un negrib braukt prom ”vergot” uz citām valstīm.

Šī loterija ir kartējais apliecinājums, ka Latvijā nav nekādas demokrātijas vai sauciet to par vārda brīvību vai personīgo izvēli, vai labo gribu utt. Šeit mēs spilgti redzam noziedznieku grupējuma, zem nosaukuma ”Jaunā vienotība” izvirzīto politiku, kura ir kaitnieciska Latvijā dzīvojošajām tautām. VID ģenerāldirektore ( Vienotības cilvēks ) tikai izpilda šīs absurdās idejas NEESOŠĀS Latvijas ekonomikas stiprināšanai, jo kā gan var pastāvēt valsts ekonomika, ja valstij nav savas personīgās valūtas un, kas ir ļoti svarīgi, tās nodrošinājums 100% apmērā zelta rezervēs, kuras glabātos Latvijas Bankā.

VID cenšas ar loterijas palīdzību iegūt 2 miljonus eiro valsts budžetā. Smieklīgi! Valdība un dažādas padomes, valdes, komisijas, domes utt. Ik dienu valstij nozog tos 2 miljonus, taču VID tas neinteresē, jo savam saimniekam jau kājā nekodīs.

Totāla cilvēku paverdzināšana!

Kas tad īsti notiek!? Notiek tas, ka latviešu tauta ir iesaistīta noziedzīgā darījumā no valsts pārvaldes puses. Cilvēki ar šīs loterijas palīdzību tiek UZPIRKTI, lai no viņiem pašiem varētu vēl vairāk zagt.
Netaisnīgā nodokļu politika jau ir noziegums! Es pat neiedziļināšos šajā jautājumā.

Man arī nav skaidrs, kādēļ vieniem ir jāmaksā nodoklis par laimestu, bet pats VID izdara izņēmumu un čeku loterijas laimētājiem NAV jāmaksā nodoklis!? Kā tā?
Laimesta daļai virs 3000 līdz 55000 eiro tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā, savukārt laimesta daļai virs 55 tūkstošiem eiro nodokļa likme ir 31,4 %.
Izņēmums ir Simtgades loterija (čeku) , jo tās jebkura lieluma laimestiem nodoklis piemērots netiek.

VID lielie nodokļu nemaksātāji neinteresē. Jānosmacē un jāiznīdē mazie un vidējie uzņēmēji un ražotāji. Mērķis – visam janonāk tikai un vienīgi lielo tirdznbiecības ķēžu tīklā. Gribi nopirkt maizi - ej uz RIMI, gribi paēst restorānā – ej uz ALFU , Akropoli, Dominu utt. Gribi pie friziera – ej uz Alfu, gribi kosmetologu – ej uz Alfu. Milzīgs lobijs ir no šo superparadīzes vietu turētājiem.

Es aicinu NEPIEDALĪTIES cilvēkus šajā legāli noziedzīgajā afērā, kuru sauc par čeku loteriju. Jūs naivie varat nemaz necerēt, ka kāds no Jums, ko saņems. Laimēs „Vienotībai” pietuvināts cilvēks ( savējais ).
Kamēr netiks sodīti lielie zagļi, kamēr VID strādājošie ierēdņi, kuri piesedz šīs zādzības un visi citi iesaistītie „nesēdēs”. Nekas nemainīsies. Kāds ir teicis: „Mūsu valstī daudz kas ir izmainījies, bet nekas nav mainījies!”.

Lai negodīgie nodokļu nemaksātāji sāktu maksāt, ir jāizveido konkurētspējīga nodokļu vide (taisnīga, uz realitātē balstītiem aprēķiniem). Ir jāizdara tā, lai viņiem būtu izdevīgi maksāt nodokļus. Tad pašas nozares sakārtos sevi un pašattīrīsies.

Bet tāds jau nav mērķis...

Un kādēļ tikai čeki no 5 euro ? Vai līdz 5 euro var čeku nedot un neprasīt ?
Un kā VID var pierādīt, cik čeku ir iesniegts? Es neticu , ka cilvēki masveidā iesniedz čekus šim „noziegumam” pašiem pret sevi.
Un kādēļ katrs 5 čeks nav reģistrēts un/vai derīgs? Es tam neticu. Mums vienkārši melo.
Ir taču jānovērš uzmanība no OIK un citām afērām... vai ne tā ?

Ar cieņu,
Kaspars Pudniks

p.s.

Kā vienmēr gaidu Jūsu komentārus un domas!


J.Rainis
Vējš augstākās priedes nolauza,
Kas kāpās pie jūrmalas stāvēja.
Pēc tālēm tās skatieniem gribēja sniegt,
Ne slēpties tās spēja, ne muguru liekt.

- Tu lauzi mūs, naidīgā pretvara,
Vēl cīņa pret tevi nav nobeigta.
Vēl ilgās pēc tāles dveš pēdējais vaids,
Ik zarā pret varu šņāc nerimstošs naids.

Un augstākās priedes pēc lūzuma
Par kuģiem no ūdeņiem iznira,
Pret vētru lepni cilājās krūts,
Pret vētru cīņa no jauna dūc.

- Brāz bangas tu, naidīgā pretvara,
Mēs tāles sniegsim, kur laimība.
Tu vari mūs šķelt, tu vari mūs lauzt,

Mēs sniegsim tāles, kur saule aust."

Raksts pirmoreiz publicēts Vipi.tv.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [115] ››
juris abols 30.07.2019 22:04
pilnigi vinam piekritu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss