Kristaps Porziņģis iekļuvis kārtējā skandālā

Kristaps Porziņģis iekļuvis kārtējā skandālā
Komentāri[1] Bilžu galerija[9] 03.07.2019 22:59
Pēc Līgo svētkiem dzirdētas vairākas sūdzības no Liepājas pusē dzīvojošajiem ļaudīm, ka NBA basketbolists, latviešu superzvaigzne Kristaps Porziņģis vasaras saulgriežos savu «čomu» kompānijā ar kvadricikliem izbraukājuši dabas lieguma zonu pie Jūrmalciema, tomēr Liepājas varasiestādes nav saņēmušas nevienu iesniegumu par šāda veida pārkāpumiem. Kā vietējie cīnās ar kāpu izbraukātājiem?


PORZIŅĢA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Brīvdienu māju «Jūras krasti», kas atrodas Jūrmalciemā Nīcas novadā, īpašnieks Juris Jaunzems sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, ka tas nav nekāds jaunums, ka baltās kāpas bieži tiek izbrauktas ar kvadricikliem. «Ir ciema teritorija, un ir dabas parks. Tur, kur ir ciema teritorija, dzīvo cilvēki un lieto zemi. Protams, lietošana izpaužas visplašākajā tās izpratnē - gan vizinās pa šo teritoriju, gan arī notiek saimnieciskā darbība. Man pašam aizsargjoslā ir īpašums, un es zinu, ko tas nozīmē. Visas darbības un rīcības ir jāsaskaņo ar Vides reģionālo pārvaldi. Līdz šim ir bijusi ļoti saprotoša attieksme.
Dabas parkā nedrīkst braukt ar reģistrētu transportlīdzekli. Tāpat šajā vietā nedrīkst celt teltis un kurināt ugunskurus. Mēs paši, ciema iedzīvotāji, arī visu uzraugām, jo esam ieinteresēti, lai apkārtne ir tīra un sakopta. Arī pašām naktsmītnēm tas ir goda jautājums, lai blakus mežs ir tīrs. Tur, kur ir ciema teritorija, tur, protams, ir atļauta apbūve un pie mājas piebrauc mašīnas.

Mēs, iedzīvotāji, tajā skaitā arī es, ļoti cīnāmies par to, lai Baltajā kāpā nebrauktu ar kvadricikliem. Mēs zinām, kuri to dara. Tā teikt, katram policistu pielikt nevar. Ja cilvēks grib pārkāpt likumu, viņš to darīs. Ir jābūt nežēlīgām apkarošanas metodēm un sodiem, lai to mainītu. Kāpu izbraukāšana notiek, un tas ir ļoti slikti. Tur, kur ir jaunaudzītes, ir arī motociklu tranšeja uzarta. Zaudētāji ir visi. Tajā skaitā arī paši pārkāpēji.

Par to, ka uz kvadricikla ir bijis pats Kristaps Porziņģis, man nav komentāru. Tas jautājums ir drīzāk Kristapam vai jebkuram, kas to dara. Jau iepriekš teicu, ka ir ciema teritorija un ir dabas parks. Vienā ir atļauta vizināšanās, otrā nav. Dabas parkā nedrīkst braukt arī ar divriteni, kas ir reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā. Nerunājot nemaz par kvadriciklu.

Ja runā par ciema teritoriju, tad tur ir māju pudurītis. Pa savu sētu var braukāt, bet pa mežu nedrīkst. Visa piekraste apmēram kilometru no jūras ir Baltā kāpa, kas ļoti lēni atjaunojas. Ja tur notiek izbraukāšana, tad mēs tieši to pirmo kāpu valni cenšamies ļoti saudzēt. Mēs pat zāli tur nepļaujam, jo katrs stiebriņš aug desmit reižu ilgāk. Pret to ir jāizturas saudzīgi, vienalga, vai tā ir ciema, vai dabas parka teritorija. Tā ir milzīga erozija. Kad gribējām izveidot taciņu uz jūru un nedaudz patīrījām apkārtni, tad no jūras pēc pirmajām divām vētrām uz augšu uzvilka baltas smiltis sētā iekšā. Tā bija milzīga kļūda. Tad uz takas nolikām maisus ar zariem, ko atradām sētā, lai aizturētu lielo smilšu daudzumu, ko pūta vējš,» par cīņu pret kāpu izbraucējiem stāsta Jaunzems.

Pilnu publikāciju lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā vai www.vz.lv

LASIET ARĪ: Porziņģis pēc izvarošanas skandāla atkal izceļas. Šoreiz Liepājā - ar asinīm, pārsistu seju, iespējams, salauztu roku. VIDEO

Kristaps Porziņģis tiek apsūdzēts 20 gadus vecas kaimiņienes izvarošanā

Kristapa Porziņģa pazemotājas, „žurnālistes” Sandras Veinbergas vīrs čekas maisos

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
wtf 07.07.2019 05:59
kļuvis briesmīgs - nekādu labu rezultātu, tikai krimināli skandāli

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV