Vai svingeru ballīte? Slavenības šokā: prezidents Levits neļauj ņemt līdzi dzīvesbiedrus uz savu inaugurāciju

Par notikušo mediji "vārās" un zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Valsts prezidenta Egila Levita svinīgo inaugurāciju.

Vai svingeru ballīte? Slavenības šokā: prezidents Levits neļauj ņemt līdzi dzīvesbiedrus uz savu inaugurāciju
Komentāri[27] Bilžu galerija[6] 01.07.2019 21:27
Skandalozais latviešu komponists un mūziķis Zigmārs Liepiņš sociālajā tīklā Facebook paziņojis, ka neies uz jaunievēlētā prezidenta Egila Levita inaugurāciju, jo viņu aizvainojis ielūgums un tā saturs.

“Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas sūtīts vienai personai - man! Un tā nav bijis nekad. Neesmu protokola speciālists, nepārzinu etiķetes smalkumus, bet to, ka tas ir nepieklājīgi, to zinu gan. Piezvanīju uz prezidenta kanceleju un jautāju, kāpēc tā. Atbildēja, lai varētu uzaicināt vairāk viesu!
Nodomāju, ka varēja tad aicināt visu tautu uz Daugavmalu. Tas jau būtu tautas prezidenta cienīgi. Tā nu atteicu.

Vēlāk izrādījās, ka vairāki mani paziņas saņēmuši tādus pašus ielūgumus vienai personai. Nu ko? Izskatās tā, ka Vējonis sāka savu prezidentūru ar nevainīgo - vispirms jāierauj, Levits ar vecpuišu/vecmeitu (arī man zināmas sievietes aicinātas norādītā dreskodā (!) vienas bez pavadoņa) ballīti. Ceru, ka prese pasekos līdz un būs kādas fotogrāfijas, jo interesē - CIK VĪRI NODOS SAVAS SIEVAS UN IES VIENI, KĀ ARĪ CIK SIEVAS NODOS SAVUS VĪRUS UN IES VIENAS?!!” paziņojis Liepiņš.

“Nav jau gluži svingeru saiets, lai teiktu akurāt, ka "nodos"”; “Tad jau Levits pats arī bez sievas būs tajā ballītē?! Hahahaha. Lai vietu ietaupītu”,- mēļo komentētāji.

Par notikušo mediji "vārās" un zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Egila Levita svinīgo inaugurāciju. LEVITA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.

Levits sāks pildīt Valsts prezidenta pienākumus 8. jūlijā pēc svinīgā zvēresta došanas Saeimas sēdē. Līdz ar Levita stāšanos prezidenta amatā pilnvaru termiņš noslēgsies pašreizējam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

8. jūlijā notiks jaunievēlētā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas pasākumi un to laikā iedzīvotāji ir aicināti uz Valsts prezidenta uzrunu pie Brīvības pieminekļa plkst.12.

Jaunievēlētā Valsts prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa būs jauna tradīcija inaugurācijas dienā, pavēstīja prezidenta kancelejā. TV3 Ziņas no 17. minūtes:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
par svingeriem 03.07.2019 01:17
Būs ļoti interesanti paskatīties foto , kādi cilvēki turp aizies un kādi ne (saprātīgie nē)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss