Vai svingeru ballīte? Slavenības šokā: prezidents Levits neļauj ņemt līdzi dzīvesbiedrus uz savu inaugurāciju

Par notikušo mediji "vārās" un zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Valsts prezidenta Egila Levita svinīgo inaugurāciju.

Vai svingeru ballīte? Slavenības šokā: prezidents Levits neļauj ņemt līdzi dzīvesbiedrus uz savu inaugurāciju
Komentāri[27] Bilžu galerija[6] 01.07.2019 21:27
Skandalozais latviešu komponists un mūziķis Zigmārs Liepiņš sociālajā tīklā Facebook paziņojis, ka neies uz jaunievēlētā prezidenta Egila Levita inaugurāciju, jo viņu aizvainojis ielūgums un tā saturs.

“Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas sūtīts vienai personai - man! Un tā nav bijis nekad. Neesmu protokola speciālists, nepārzinu etiķetes smalkumus, bet to, ka tas ir nepieklājīgi, to zinu gan. Piezvanīju uz prezidenta kanceleju un jautāju, kāpēc tā. Atbildēja, lai varētu uzaicināt vairāk viesu!
Nodomāju, ka varēja tad aicināt visu tautu uz Daugavmalu. Tas jau būtu tautas prezidenta cienīgi. Tā nu atteicu.

Vēlāk izrādījās, ka vairāki mani paziņas saņēmuši tādus pašus ielūgumus vienai personai. Nu ko? Izskatās tā, ka Vējonis sāka savu prezidentūru ar nevainīgo - vispirms jāierauj, Levits ar vecpuišu/vecmeitu (arī man zināmas sievietes aicinātas norādītā dreskodā (!) vienas bez pavadoņa) ballīti. Ceru, ka prese pasekos līdz un būs kādas fotogrāfijas, jo interesē - CIK VĪRI NODOS SAVAS SIEVAS UN IES VIENI, KĀ ARĪ CIK SIEVAS NODOS SAVUS VĪRUS UN IES VIENAS?!!” paziņojis Liepiņš.

“Nav jau gluži svingeru saiets, lai teiktu akurāt, ka "nodos"”; “Tad jau Levits pats arī bez sievas būs tajā ballītē?! Hahahaha. Lai vietu ietaupītu”,- mēļo komentētāji.

Par notikušo mediji "vārās" un zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Egila Levita svinīgo inaugurāciju. LEVITA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.

Levits sāks pildīt Valsts prezidenta pienākumus 8. jūlijā pēc svinīgā zvēresta došanas Saeimas sēdē. Līdz ar Levita stāšanos prezidenta amatā pilnvaru termiņš noslēgsies pašreizējam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

8. jūlijā notiks jaunievēlētā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas pasākumi un to laikā iedzīvotāji ir aicināti uz Valsts prezidenta uzrunu pie Brīvības pieminekļa plkst.12.

Jaunievēlētā Valsts prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa būs jauna tradīcija inaugurācijas dienā, pavēstīja prezidenta kancelejā. TV3 Ziņas no 17. minūtes:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [27]

Tālis Pusbarnieks 02.07.2019 15:59
PS.Atceroties Levita kunga izteikumus sakarā ar Stambulas konvenciju,kur viņš grib: "saprātīgi interpretēt"- tulkojumā: pielāgot Satversmi Stambulas konvencijai,kļūst pavisam skaidrs,kādēļ uz inaugurācijas cermoniju kungiem jāierodas bez dāmām.Īsāk sakot:"Maskas krīt".
Tālis Pusbarnieks 02.07.2019 15:50
Fantastiski,es Jums teikšu!!! "PIEKLĀJĪBAS" KALNGALS. Paldies Zigmāram Liepiņam.
Līvija Ērgle 02.07.2019 15:45
Pareizi dara!
Saulcerīte 02.07.2019 11:51
Varbūt ar mērķi izveidot jaunus pārus?
Irina Seidare 02.07.2019 11:47
Ko tur lai saka ..,tas vèl tikai sàkums.Jau sàk paràdìt ìsto seju...Stulbuma kalngals ! Bùtu jauki ja neierastos neviens .Varètu ballèties pats ar sevi
Lūcija Sušinska 02.07.2019 11:44
Inagurācija notiks jau Saeimas sēžu zālē un,ja kāds doma,ka tā ir bezizmēra,tad tā ir viņu problēma,bet tie,kuriem tur jabūt noteikti pelnījuši tur būt un ne jau tā,kā pārpildītajā tramvajā.
sušitj ausis kā sušķei! >> Lūcija Sušinska 02.07.2019 11:45
Jumts aizbraucis - rakstu izlasi! Nacionālā bibliotēka - vairāk kā 8oo cilvēku var uzņemt
Irina Seidare >> Lūcija Sušinska 07.07.2019 09:54
No plaukta nokriti ? Ko viñi pelnìjus'i iztusèties pa mùsu naudiñu ? Valsts izzadzèji ,ja kas arì tu tajà apzagto skaità.
Zin bet ignore 02.07.2019 07:40
Ja, te jau parādās atšķirīga domāšana, jūs tie pārējie.... es būšu es un manējā!
Daniels 02.07.2019 00:52
Dīvaini ļaudis. Vajadzēja izsludināt 5000E ieejas biļeti dzīvesbiedram. Valsts budžets uzblīstu. Pie reizes kāds šo to uzzinātu par to, kas īsta mīlestība :)
Jā! 02.07.2019 00:51
nav ko te sabiedrības krējumam izēsties delikateses un dzerstelēties,lai nolasa savu runu,,saņem kādu ziedu un pasākums beidzies,esam parādos līdz ausīm un jātaupa visur.
Modris. >> Jā! 03.07.2019 14:57
Nesaprotu par ko,,mūžīgie ekonomētāji"te raksta!Vēl tik vajadzēja ierosināt,ka inaugurācijas tēriņus vajadzētu izmantot pensiju paaugstināšanai un ielu remontam vai vēl kādu budžeta caurumu lāpīšanai un tādējādi viss būs kārtībā ar saprātu un ,,tautisko prezidentu"!Nu,bet palasiet Kancelejas atbildi-,,Lai vairāk viesus varētu uzaicināt!'Tā kā,,kārie" uz ekonomēšanu,Jums,,, nespīd"!Nu, bet iepriekšējās inaugurācijas bija ar otrām pusītēm un vietas pietika!Kādi tad jauni Latvijas draugi Levita kungam ir jāaicina, ka dēļ tiem,vietējiem trūkst vietu!?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV