Skarbs vēstījums, ļaunuma pilni komentāri. Bijusī ministre Linda Mūrniece "no panckām ārā" izkritizē Valsts ieņēmumu dienestu!

Linda apgalvo, ka VID gan vajadzētu zināt, ka viņa ir godīga uzņēmēja... Emocijas sit augstu vilni!

Skarbs vēstījums, ļaunuma pilni komentāri. Bijusī ministre Linda Mūrniece "no panckām ārā" izkritizē Valsts ieņēmumu dienestu!
Komentāri[19] Bilžu galerija[17] 26.06.2019 21:35

Viesnīcas Hotel Roma vadītāja, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece sociālajos tīklos publiskojusi ļoti skarbas pārdomas par Valsts ieņēmumu dienestu (VID) un pieredzi ar šo iestādi un tās darbiniekiem.

"Esmu no tiem uzņēmējiem, kas neiesaistās publiskā karā pret VID, jo pieņemu, ka taisnība var būt gan vienai pusei, gan otrai. Tomēr šodien pievienojos tiem Latvijas uzņēmējiem, kuri saka, ka Valsts ieņēmumu dienests mums liek justies kā noziedzniekiem, tiklīdz rodas savstarpēja komunikācija," vēsta Mūrniece.

Viņa turpina: "Pirms dažām nedēļām izveidoju savu uzņēmumu un lūdzu to reģistrēt kā nodokļu maksātāju. Ar mērķi paplašināt viesnīcas apsaimniekošanas darbību un paplašināties vispār. Jau astoņus gadus vadu pašreizējo uzņēmumu un gribas iet līdzi laikam, mainoties pašai un mainot darbības stratēģiju.

Gandrīz pusmiljonu eiro katru gadu nomaksāju nodokļos un pat tad, kad neklājas pārāk labi, nepalieku parādā valstij.

Pēc nodokļu nomaksas peļņas, kā jau daudziem nav, tomēr bizness tiek uzturēts un paši sev algas maksājam, tātad - dzīvojam kopumā labi. Pačīkstam par nodokļu slogu, bet mēģinām iet uz priekšu. Tiklīdz VID uzzināja par vēlmi reģistrēties kā PVN maksātājam, izsūtīja vēstuli uz divām lapām, pieprasot ziņas, kāpēc man tā firma vajadzīga, vai man vispār būs darbinieki, kur es tos ņemšu, kāda būs viņu kompetence... Vēl daudz jautājumu, atbildes uz kuriem atrodamas datu bāzēs, uzņēmumu vadības teorijā vai nav atbildami vispār, jo uzdoti nākotnes un pieņēmumu formā.

Visa vēstule tādā "tonī", ka saprotu - esmu nogrēkojusies valsts priekšā, vēloties kaut ko mainīt savā biznesā.

LINDAS MŪRNIECES DZĪVES PRIVĀTIE MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Uz jautājumiem, protams, atbildēsim un PASKAIDROJUMUS sniegsim. Jo citētie likuma panti ir iespaidīgi un skaidrs, ka palikšu bez iespējas maksāt nodokļus, ja VID darbiniecei, kas tos sacerējusi, kaut kas neiepatiksies.

Tomēr pēdējais teikums vēstulē neatstās vienaldzīgu nevienu - "lūdzam pamatot nepieciešamību reģistrēties VID PVN maksātāju reģistrā"... Varbūt tādēļ, lai varētu maksāt valstij nodokļus?"

Neraugoties uz ļoti dažādiem komentāros paustajiem viedokļiem, Linda apgalvo, ka VID jau vajadzētu zināt, ka viņa ir godīga uzņēmēja.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [19]

ēpasts 30.06.2019 22:59
Pareizi jau Linda saka
Edgars Silins 29.06.2019 23:35
Latvijā viss ir iespējams bet Šitās ir tikai pumpurs būs vel ziedi tad varēs biznesu Lietuvā vai Igaunijā atvērt vai pārcelt jo kā jūs domājiet no kā atmaksās Eiropas kredītus??!!!!!!
Janis Jenzis too Linda Mūrniece, 29.06.2019 23:34
dīvainā kārtā mani šis stāsts nepārsteidz. Forši, ka ir drosmīgi cilvēki, kas tēmu aktualizē. Lielākā daļa uzņēmēju, kam ir līdzīgas sajūtas klusē, jo baidās no VID represijām. Ieva Jaunzeme tiekas ar Valsts augstākajām amatpersonām un atskaitās skaistu saukļu veidā sociālajos tīklos. Realitāte un dzīves īstenība diemžēl ir cita. Vakardien ASV vēstnieces organizētajā pieņemšanā ar politiķiem dalījos savās bažās par to, ka tik nedraudzīgu un represīvu uzņēmējdarbības vidi, kāda tā ir šobrīd, neatceros visas savas karjeras laikā(ja neskaita 90to gadu sākumu).
Viesturs Davidčuks too Linda Mūrniece 29.06.2019 23:33
Vai tad Jūs nezinājāt, ka Latvijā ir aizliegts pastāvēt vietējai uzņēmējdarbībai, pasar Dievs, ja vēl pelnošai!? Latvijā vispār ir aizliegts pelnīt naudu. Cilvēks, kuram ir nauda, būtībā automātiski jau skaitās noziedznieks. Diemžēl VID un valdības vienīgais uzdevums ir darīt visu, lai Latvija un Latvijas iedzīvotāji tiktu iznīdēti, un jāteic, ka tas viņiem arī sanāk. Par to mēs varam pārliecināties ik dienu. Ja citās valstīs tiek veicināta uzņēmējdarbība, sliktāk pelnošiem uzņēmumiem tiek pretīmnākts, dažādi atbalstot un piešķirot atvieglojumus, tad Latvijā tādi uzņēmumi tiek iejūtīgi parādu slogos un vēl terorizēti ar dažādām sankcijām. Tiek pieņemti jauni ierobežojumi uz skaidro naudu, samazināts bankomātu skaits u.t.t. Cilvēkiem Latvijā ir aizliegts dzīvot pārticīgi (izņemot atsevišķus indivīdus). Visa valdība un valsts pārvalde mēģina izlaupīt to, kas vēl palicis. Skumji, bet izskatās, ka Latvijas liktenis ir izlemts. Varbūt es kaut ko nesaprotu un kļūdos? Tad palabojiet mani.
Ilze Deine 29.06.2019 23:32
Būtu skaisti, ja valsts nodrošinātu bezmaksas nodokļu programmas, kuras arī centralizēti apkalpotu. Gribu šodien darbinieku atveru un minūtes laikā programmā reģistrēju, negribu - atlaižu. Darbinieka atvaļinājuma nauda un sociālās garantijas lai krājas valsts kasē un katrs savu atvaļinājuma naudu un sociālās iemaksas var redzēt caur savu banku kontiem. Gribu šodien atvērt veikalu, atveru programmu yb
Harijs Jirjens 29.06.2019 23:31
Pats strādāju pašvaldības uzņēmumā un nedaudz arī saprotu no dokumentu aprites noteikumiem. No VID saņēmu ierakstītu vēstuli par nodokļu parādu valstij. Un tālāk pats interesantākais. Vēstule sagatavota (izpildītāja paraksts) ceturtdien 13.06.2019. Vēstuleienākusi pastā pirmdien 17.06.2019. Tanī pašā dienā es pastkastītē saņēmu šo vēstuli un vakarā nomaksāju norādīto summu. Tik tālu viss ir skaisti ja nebūtu viena nianse - vēstulē norādīts, ka apmaksas termiņš ir LĪDZ 17.06.2019. Man atliek vienīgi zīlēt vai soda sankcijas par NOKAVĒTO dienu būs uzrēķinātas un cik lielas. Mani šāds darba stiliņš fascinē.
Māris 29.06.2019 23:28
Šodien izdeguši ir nevis ierēdņi,bet tieši uzņēmēji.Valsts ierēdņi saņem katru mēnesi vienu un to pašu algu,neatkarīgi vai sezona ,vai nav,vai peļņa vai zaudējumi.Skandināvijā ,tapat Igaunijā vinu VID šādus jautājumus neuzdod.Skatās nomaksātos nodokļus pret apgrozījumu.28 gadus jau VID pieņem gandrīz katru uzņēmēju par potenciālu krāpnieku.Bet kā nosaukt pašu VID,?:)
Ilze Deine 29.06.2019 23:24
Būtu skaisti, ja valsts nodrošinātu bezmaksas nodokļu programmas, kuras arī centralizēti apkalpotu. Gribu šodien darbinieku atveru un minūtes laikā programmā reģistrēju, negribu - atlaižu. Darbinieka atvaļinājuma nauda un sociālās garantijas lai krājas valsts kasē un katrs savu atvaļinājuma naudu un sociālās iemaksas var redzēt caur savu banku kontiem. Gribu šodien atvērt veikalu, atveru programmu yb
Viesturs Davidčuks 29.06.2019 23:23
Linda Mūrniece Vai tad Jūs nezinājāt, ka Latvijā ir aizliegts pastāvēt vietējai uzņēmējdarbībai, pasar Dievs, ja vēl pelnošai!? Latvijā vispār ir aizliegts pelnīt naudu. Cilvēks, kuram ir nauda, būtībā automātiski jau skaitās noziedznieks. Diemžēl VID un valdības vienīgais uzdevums ir darīt visu, lai Latvija un Latvijas iedzīvotāji tiktu iznīdēti, un jāteic, ka tas viņiem arī sanāk. Par to mēs varam pārliecināties ik dienu. Ja citās valstīs tiek veicināta uzņēmējdarbība, sliktāk pelnošiem uzņēmumiem tiek pretīmnākts, dažādi atbalstot un piešķirot atvieglojumus, tad Latvijā tādi uzņēmumi tiek iejūtīgi parādu slogos un vēl terorizēti ar dažādām sankcijām. Tiek pieņemti jauni ierobežojumi uz skaidro naudu, samazināts bankomātu skaits u.t.t. Cilvēkiem Latvijā ir aizliegts dzīvot pārticīgi (izņemot atsevišķus indivīdus). Visa valdība un valsts pārvalde mēģina izlaupīt to, kas vēl palicis. Skumji, bet izskatās, ka Latvijas liktenis ir izlemts. Varbūt es kaut ko nesaprotu un kļūdos? Tad palabojiet mani.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV