Skarbs vēstījums, ļaunuma pilni komentāri. Bijusī ministre Linda Mūrniece "no panckām ārā" izkritizē Valsts ieņēmumu dienestu!

Linda apgalvo, ka VID gan vajadzētu zināt, ka viņa ir godīga uzņēmēja... Emocijas sit augstu vilni!

Skarbs vēstījums, ļaunuma pilni komentāri. Bijusī ministre Linda Mūrniece "no panckām ārā" izkritizē Valsts ieņēmumu dienestu!
Komentāri[19] Bilžu galerija[17] 26.06.2019 21:35

Viesnīcas Hotel Roma vadītāja, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece sociālajos tīklos publiskojusi ļoti skarbas pārdomas par Valsts ieņēmumu dienestu (VID) un pieredzi ar šo iestādi un tās darbiniekiem.

"Esmu no tiem uzņēmējiem, kas neiesaistās publiskā karā pret VID, jo pieņemu, ka taisnība var būt gan vienai pusei, gan otrai. Tomēr šodien pievienojos tiem Latvijas uzņēmējiem, kuri saka, ka Valsts ieņēmumu dienests mums liek justies kā noziedzniekiem, tiklīdz rodas savstarpēja komunikācija," vēsta Mūrniece.

Viņa turpina: "Pirms dažām nedēļām izveidoju savu uzņēmumu un lūdzu to reģistrēt kā nodokļu maksātāju. Ar mērķi paplašināt viesnīcas apsaimniekošanas darbību un paplašināties vispār. Jau astoņus gadus vadu pašreizējo uzņēmumu un gribas iet līdzi laikam, mainoties pašai un mainot darbības stratēģiju.

Gandrīz pusmiljonu eiro katru gadu nomaksāju nodokļos un pat tad, kad neklājas pārāk labi, nepalieku parādā valstij.

Pēc nodokļu nomaksas peļņas, kā jau daudziem nav, tomēr bizness tiek uzturēts un paši sev algas maksājam, tātad - dzīvojam kopumā labi. Pačīkstam par nodokļu slogu, bet mēģinām iet uz priekšu. Tiklīdz VID uzzināja par vēlmi reģistrēties kā PVN maksātājam, izsūtīja vēstuli uz divām lapām, pieprasot ziņas, kāpēc man tā firma vajadzīga, vai man vispār būs darbinieki, kur es tos ņemšu, kāda būs viņu kompetence... Vēl daudz jautājumu, atbildes uz kuriem atrodamas datu bāzēs, uzņēmumu vadības teorijā vai nav atbildami vispār, jo uzdoti nākotnes un pieņēmumu formā.

Visa vēstule tādā "tonī", ka saprotu - esmu nogrēkojusies valsts priekšā, vēloties kaut ko mainīt savā biznesā.

LINDAS MŪRNIECES DZĪVES PRIVĀTIE MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Uz jautājumiem, protams, atbildēsim un PASKAIDROJUMUS sniegsim. Jo citētie likuma panti ir iespaidīgi un skaidrs, ka palikšu bez iespējas maksāt nodokļus, ja VID darbiniecei, kas tos sacerējusi, kaut kas neiepatiksies.

Tomēr pēdējais teikums vēstulē neatstās vienaldzīgu nevienu - "lūdzam pamatot nepieciešamību reģistrēties VID PVN maksātāju reģistrā"... Varbūt tādēļ, lai varētu maksāt valstij nodokļus?"

Neraugoties uz ļoti dažādiem komentāros paustajiem viedokļiem, Linda apgalvo, ka VID jau vajadzētu zināt, ka viņa ir godīga uzņēmēja.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
iveta ozolina 07.07.2019 23:40
Neviens uznemejs nekad nav bijis godigs ! Tikai nevajg dirst! Jus visi esat zagli un ceru ka kads apzags ari JUS!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss