Slavenākais Rīgas fetišists nozog sieviešu apakšveļu; uzģērbis to mugurā piekauj pārdevēju un bēgot no policijas šķiras no zobiem

Slavenākais Rīgas fetišists nozog sieviešu apakšveļu; uzģērbis to mugurā piekauj pārdevēju un bēgot no policijas šķiras no zobiem
Komentāri[7] Bilžu galerija[5] 21.06.2019 19:28
Rīgā kādā apakšveļas veikalā Tallinas ielā ieradies vīrietis, kurš mēģinājis nozagt sieviešu apakšveļu. Kad veikala pārdevēja to pamanīja, zaglis piekāva sievieti, nozaga vairākas preces un aizmuka, vēsta raidījums "Degpunktā".

Apsardzes kompānija trauksmes signālu saņēma ap plkst. 16.00. Kad notikuma vietā ieradās darbinieks, no apakšveļas veikala iznāca vīrietis ar lieliem iepirkuma maisiem.

Lai noskaidrotu, kas noticis un kāpēc atskanēja trauksmes signāls, apsardzes darbinieks iegāja veikalā, kurā konstatēja, ka telpas ir pielietas asinīm, bet pārdevēja bezspēcīgi gulējusi uz grīdas - skatiet fotogaleriju.


Apsargs izgājis uz ielas sastapās ar pašvaldības policijas kājnieku patruļu. Visi kopā pēc neilga brīža notvēra laupītāju.

Policisti noskaidrojuši, ka veikalā vīrietis sācis vilkt mugurā sev sieviešu apakšveļu, visticamāk, ar pārdevēju izcēlies konflikts, un laupītājs sācis viņu sist. Piekautās sievietes kolēģe raidījumam "Degpunktā" atklāj, ka no zagļa cietusī pārdevēja patlaban atrodas slimnīcā.Arī apakšveļas laupītājam notikušais nav beidzies bez traumām. Viņš bēgot no policistiem nokritis uz asfalta un atsities pret notekcauruli izsitot vairākus zobus.
Policija stāsta, ka vīrietis jau iepriekš bija izsludināts policijas meklēšanā par noziegumu, kas noticis ārpus Rīgas.

Šobrīd par notikumiem Tallinas ielā ierosināta krimināllieta, un turpinās izmeklēšana.

Rīgā runā, ka šis vīrietis ir jau sen pazīstams Rīgas fetišists un sakarā ar sieviešu apakšveļas zagšanu iekļuvis arī citos skandālos.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [7]

Einars 25.06.2019 07:30
Lai viņu dzīvu nošauj. Lai par 1 noziedznieku šinī pasaulē ir mazāk.
nosodu! 23.06.2019 22:43
ieģērbties bābu veļā nav aizliegts, bets sist un zagt gan!
katafalks 22.06.2019 03:04
peedeejais idiots
jura 22.06.2019 00:15
nez vai cietumā viņam ļaus bābu veļā staigāt
:)) >> jura 22.06.2019 00:36
tur viņu paņems priekšā arī bez apakšveļas
Kretīns tāds 21.06.2019 23:09
idiotiem pilna pasaule

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV