Aldis Gobzems esot negodīgs cilvēks un, iespējams, izdarījis noziegumu

Aldis Gobzems esot negodīgs cilvēks un, iespējams, izdarījis noziegumu
Komentāri[10] Bilžu galerija[8] 19.06.2019 18:54

Atsakot valsts noslēpuma pielaidi Saeimas deputātam Aldim Gobzemam, Satversmes aizsardzības birojs (SAB) norādījis uz deputāta negodīgumu un iespējamo noziegumu, liecina deputāta publiskotais SAB lēmums. Gobzems nesen ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram pārsūdzējis SAB lēmumu nepiešķirt deputātam pielaidi valsts noslēpumam, taču aģentūra LETA noskaidroja, ka ģenerālprokurora lēmums ir negatīvs. Likums paredz, ka deputāts Kalnmeiera lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā.

Pārbaude esot pabeigta un par pieņemto lēmumu rakstveidā paziņots iesniedzējam. SAB nekad oficiāli publiski neatklāj precīzus iemeslus, kāpēc personām pielaide tiek atteikta. Tikmēr pats deputāts sociālajā tīklā Facebook ievietotajā video demonstrējis SAB un Kalnmeiera lēmumus.

Gobzema dzīves mirkļi galerijā

Gobzema demonstrētajā SAB atzinumā norādīts, ka pielaide valsts noslēpumam viņam cita starp nav piešķirta saistībā ar to, ka viņš sociālajos medijos izplatījis personīgu informāciju, kas saistīta ar premjera Krišjāņa Kariņa (JV) un viņa ģimenes locekļu veiktajiem finansiālajiem darījumiem, tādējādi pārkāpjot Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Politiķa demonstrētajā dokumentā redzams, ka SAB savu lēmumu pamatojis arī ar to, ka Gobzems ir izpaudis neizpaužamu informāciju par kādu civillietu. Tāpat dokumentā salasāms, ka, SAB ieskatā, Gobzema iesniegtajā valsts amatpersonas deklarācijā ir saskatāms, ka viņa izdevumi neatbilst ienākumiem un birojs nav saņēmis atbilstošus paskaidrojumus par to.

"Apstākļi kopumā norāda uz tādām Gobzema rakstura īpašībām kā negodīgums un tieksmi gan privātajā gan profesionālajā darbībā izvirzītus mērķus sasniegt, pielietojot tai skaitā prettiesiskas metodes, tas ir, apzināti noslēpjot, viltojot vai sagrozot faktus dokumentos, kas liek apšaubīt viņa uzticamību un spēju saglabāt valsts noslēpumu," teikts SAB lēmumā.

Lēmumā arī norādīts, ka Gobzema darbībās, publicējot informāciju par premjera ģimenes darījumiem, iespējams, ir saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes, kas paredzētas Krimināllikuma 298.pantā. Šis pants paredz atbildību par apzināti nepatiesu ziņojumu. Krimināllikums par apzināti nepatiesu ziņojumu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu nolūkā panākt kriminālprocesa uzsākšanu pret noteiktu personu paredz cietumsodu līdz trīs mēnešiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Aģentūrai LETA gan patlaban nav izdevies noskaidrot, vai SAB ir vērsies tiesībsargājošās iestādēs ar ierosinājumu izvērtēt Gobzema darbības atbilstoši Krimināllikumam. SAB ir drošības dienests, kuram nav tiesību izmeklēt kriminālprocesus.

Starp citu, jaunajā skandalozajā grāmatā NAUDA, kāds prototips jeb tēls Aldis Govzems no Mežaparka privātmājas piedzīvojumiem aprakstīts ne visai komplimentārās situācijās un darbos, kā arī tiek proponētas šī personāža atkarības kaislības pat saistībā ar likumā aizliegtām vielām.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

Juta Jurevica 26.06.2019 22:15
Iespejams neskaitaas, pieraadiet! Visi tiek apvainoti smagos noziegumos, tachu pieradit nevar!visi kas klust neizdevigi tiek nomelnoti.
Sandra ♥ Ūberga 26.06.2019 22:14
Pec GESTAPO-'vienotibas' notikusha apversuma, tie, kas tai nelien dirsa, ir janolincho!
Skats 24.06.2019 20:50
Gribēju ievietot komentāru par Pabriku, neļāva. Manā skatījumā Gobzems ir tāds dìvains tips. Jau pirms vēlēšanām tā izrunāšanās par aizsaulē aizgājušu civēku...... Faktiski savu klientu( kā advokâta) sarunu un informācijas izpaußana no pirmās tribīnes, tas bija kautkas! No tādiem jāturas pa gabalu!
Arnis Brālītis 22.06.2019 02:30
laikam bus nozadzis vistu :D
Ignats Vēberis >> Arnis Brālītis 22.06.2019 02:30
ha ha
Irina Seidare 19.06.2019 22:59
Vai vispár ir arì kàds godìgs deputáts..?
Lūcija Sušinska >> Irina Seidare 22.06.2019 02:29
Ir,bet vini parasti partiju vēlēšanu sarakstos līstes beigās un Saeimā netiek.
Bišofa 19.06.2019 19:27
a bet kāds vēl brīnījaas par šeit minēto?
ibio! 19.06.2019 19:24
ko gan citu varēja gaidīt no šī blēža

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV