Mūžībā aizsaukta Latvijas autosporta leģenda, trīspadsmitkārtējais čempions Ivars Caune

Mūžībā aizsaukta Latvijas autosporta leģenda, trīspadsmitkārtējais čempions Ivars Caune
Komentāri[5] Bilžu galerija[17] 16.06.2019 16:59
2019.gada 15.jūnijā mūžībā aizgājusi Latvijas autosporta leģenda Ivars Caune. To sociālajos tīklos pavēstījis viņa dēls Krišjānis Caune.

Caune mūžībā aizgāja 60 gadu vecumā. Viņš bija 13-kārtējais rallija čempions, trīskārtējais PSRS čempions autorallijā, daudzu autosportistu elks, treneris un sporta meistars. Caune sacīkstēs piedalījās arī kopā ar Latvijas miljonāru Vladimiru Barinovu - skatiet fotogalerijā.

"Latvijas autosports šodien zaudēja jaudīgu leģendu un krietnu vīru... Trīspadsmitkārtējais čempions Ivars Caune ir devies mūžībā. Ticam, ka viņš tur, augšā, spēs iepriecināt citus gan ar savu lielisko humoru, gan ar cieņpilnām rūpēm par savējiem, gan ar kādu kolosālu braucienu ar auto....," raksta viņa dēls, kurš šajā nedēļas nogalē piedalās Sardīnijas rallijā.

"Mūsu beidzamajā sarunā viņš teica: Tev jādodas uz Sardīniju, jāsasniedz finišs! Un noteikti ņemiet divus rezerves riteņus. Mēs visu laiku braucam ar diviem rezerves riteņiem, bet līdz finišam vēl jāaizbrauc... šoreiz gan citādāk. Tēti, šis būs par Tevi," raksta Krišjānis Caune.

Ivars Caune ir trīspadsmitkārtējs Latvijas čempions autorallijā, trīskārtējs PSRS čempions autorallijā, kā arī bijis starp vadošajiem braucējiem Anglijas un Zviedrijas pasaules rallija čempionāta posmos.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību sportista tuviniekiem un draugiem. ATVADU FOTOGALERIJA.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Krists 16.06.2019 18:12
Visdziļākā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss