Asinis, cilvēku likteņi, sāpes, traģiskas nāves un iepriekš vēl neatklāti noslēpumi. Kulta seriāls 'Černobiļa' 5.sērija

Noskaties kulta seriālu "Černobiļa". 5.sērija. Profesionāli dublēts krievu valodā ar subtitriem angliski.

Asinis, cilvēku likteņi, sāpes, traģiskas nāves un iepriekš vēl neatklāti noslēpumi. Kulta seriāls 'Černobiļa' 5.sērija
Komentāri[5] Bilžu galerija[69] 12.06.2019 23:24
Asinis, cilvēku likteņi, sāpes, traģiskas nāves un vēl neatklāti noslēpumi. Kulta seriāls 'Černobiļa' 5.sērija.
Video ielāde un atskaņošanas straumēšana var būt atkarīga no jūsu interneta pieslēguma ātruma.Visas autortiesības pieder ASV kabeļtelevīzijas kanālam HBO un britu televīzijas kanālam Sky. Šeit publicētā seriāla sērija iegūta no oficiālas tīmekļa vietnes.


SERIĀLA IEPRIEKŠĒJĀS 4 SĒRIJAS MŪSU PORTĀLĀ IESPĒJAMS NOSKATĪTIES BEZ REKLĀMĀM, SPIEŽOT ŠEIT


Černobiļa ir piecu sēriju britu-amerikāņu vēsturiskās drāmas žanra televīzijas miniseriāls. Tā scenārija autors ir Kreigs Mezins, bet režisors Johans Renks. Seriālā attēlota 1986. gada aprīlī notikusī Černobiļas AES katastrofa un tās likvidācijas darbi.

Seriāls tapa sadarbībā starp ASV kabeļtelevīzijas kanālu HBO un britu televīzijas kanālu Sky, tā pirmizrāde ASV notika 2019. gada 6. maijā, bet Lielbritānijā 7. maijā. Seriālu Latvijā var skatīties arī tet un LMT viedtelevīzijas pakalpojumos.


Galvenās lomas tēlo Džareds Heriss, Stellans Skašgords un Emīlija Votsone. FOTOGALERIJA

Seriāls tika filmēts 2018. gadā Lietuvā un Ukrainā. Pripjatas ainas filmētas Viļņas Fabijonišķes mikrorajonā, kurā saglabājusies autentiska padomju atmosfēra. Atomelektrostacijas ainas filmētas Ignalinas AES, Visaginā, kas ir vizuāli līdzīga Černobiļas AES. Ukrainā filmētas maznozīmīgākas ainas. Seriāla filmēšana notika 16 nedēļu garumā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

Zigis >> Zigrīda 03.07.2019 01:12
Mani vairāk interesē kāpēc Ļegasovs pakārās pēc 2 gadiem?
Ainars >> Zigis 05.07.2019 14:32
Noskaties filmas visas sērijas tepat Vipos. Tad būs skaidrāka aina. Viņš bija smalks cilvēks. Darīja visu, lai glābtu. Tomēr viņam daudz ko neļāva darīt. Bija sirdsapziņas pārmetumi, ka varbūt vajadzēja būt stingrākam, uzstājīgākam. Viņš tur nopietni saindēja savu organismu un visticamāk būtu aizgājis mūžībā dabiskā ceļā pavisam drīz pēc suicīda..
Eiks 30.06.2019 00:29
DJATLOVA dēļ gāja bojā tūkstošiem ļaužu. Arī no Latvijas
Modris 18.06.2019 22:56
Šajā filmā ir viens vēstījums,ko vatesgalvas nevēlas saprast:augstās tehnoloģijas un zinātne nav paredzētas komunistiem un mežoņiem. Padomija bija daudz gatavāka kodolkaram vai kodolkatastrofai kā jebkura cita valsts, katrā uzņēmumā bija patvertnes,apmācīti cilvēki, mobilizācijas plāni, instrukcijas...atbilstoši rīkojoties, varētu izglābt,kas zina, cik tūkstošu dzīvību.Diemžēl, valsti vadīja stulbi nelieši, kam tādi " sīkumi"kā cilvēku dzīvības neinteresēja.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV