Ušakovs aizbēdzis no sabiedrības, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa

Ušakovs ar ģimeni - kundzi Ivetu Strautiņu-Ušakovu un dēlu Tomu ieradās nobalsot Natālijas Draudziņas ģimnāzijā Rīgā. Taču ilgāku laiku esot slēpies, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa.

Ušakovs aizbēdzis no sabiedrības, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa
Komentāri[20] Bilžu galerija[4] 25.05.2019 19:56
Ušakovs ar ģimeni - kundzi Ivetu Strautiņu-Ušakovu un dēlu Tomu ieradās nobalsot Natālijas Draudziņas ģimnāzijā Rīgā - FOTOGALERIJA.


Taču ilgāku laiku politiķis esot slēpies, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa.

Saskaņas līderis Nils Ušakovs pēdējās nedēļās pazudis no publiskās telpas un nav arī piedalījies publiskajās debatēs „cilvēku riebuma pret „Saskaņu” dēļ”, tā viņš šodien paziņoja sarunā ar žurnālistiem. Vaicāts, kādēļ, viņaprāt, ir šāds riebums, viņš sacīja, ka tāda ir politiskā realitāte. Politiķis atturējās prognozēt „Saskaņas” rezultātus šajās vēlēšanās.

Uz žurnālistu jautājumu, kur viņš bija nozudis pēdējās nedēļās, Ušakovs atbildēja, ka pavadīja laiku starp tuviem cilvēkiem un sabiedrotajiem, pamatā esot uzturējies Latgalē.

Uz jautājumu, kādēļ nav piedalījies publiskajās debatēs, Ušakovs atbildēja, ka tāda ir viņa attieksme pret notiekošo procesu. "Ir pietiekoši liels skaits cilvēku, kam patlaban riebjas gan partija "Saskaņa", gan "Saskaņas" cilvēki, un tad sagaidīsim arī vēlētāju attieksmi," sacīja Ušakovs. Vaicāts, kādēļ, viņaprāt, ir šāds riebums, viņš sacīja, ka tāda ir politiskā realitāte.

"Šajā dienā izteikt prognozes droši vien būtu nepareizi. Visi paspēja izteikt savas prognozes, savas cerības. Sagaidīsim rezultātus ap pusnakti," sacīja Ušakovs. Vienlaikus viņš pauda pārliecību, ka atbalsts "Saskaņai" vienmēr būs.

Komentējot savas cerības attiecībā uz ievēlēšanu EP, viņš teica, ka pats cer strādāt un kalpot savas partijas un vēlētāju ideāliem, Latvijai un Eiropai. Vaicāts, vai godam spēs pārstāvēt Latvijas intereses ES, Ušakovs bija lakonisks. "Pieņemu, ka gan mana pieredze, gan mana izglītība ļaus ne tikai politiski pareizi, bet ļoti profesionāli pārstāvēt mūsu valsts intereses," viņš sacīja.

Kopumā 2019.gada 25.maijā plkst.7:00 durvis Latvijā vēra 954 vēlēšanu iecirkņi, kuri strādāja līdz plkst.20:00.

FOTO no portāla TVNET un Ivo Butkevičs no Twitter.Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [20]

Larisa Ķilkute 11.06.2019 19:57
Neviss cilvēkiem riebjas,,Saskaņa,,, bet cilvēks kas atļāvis izšeptēt nodokļu maksātāju naudu , cilvēks kuram ir pilna ,,Rīgas dome ar simtuvienu cilvēku , kas ir fiktīvi darbinieki un saņēmuši algas , prēmijas un un un
Agne Bērzaine 30.05.2019 21:23
KĀ korumpētais, līdz klinķim novedis Rīgu, tagad pārstāvēs Latviju ES kopā ar tik pat netīru Ameriku un komuņagu Ždanoku? Kur skatās 100 guļavas un valsts prezidents (it kā)?
daf 30.05.2019 19:37
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
Rudīte. 29.05.2019 00:39
kurš man var godīgi pateigt, ka Rīga ir tik slikti kopta, kā nekad! man gan izskatās savādāk! esmu Rīgā nodzīvojusi visu savu mūžu, tik sakoptu daugavmalu neesmu redzējusi, gar juglas kanālu ir promināde, peldētavas, vef kūltūras pils ir atjaunota, ziemeļblāzmas pils, mežaparka estrāde, tā varētu saugt daudz lietu, bērnu laukumi ir arī centra bērniem. ko 'jūs gribat! pirms ušokova bija no pozicijas, tad ko viņš paveica mūsu labā? cēla dārgo dienvidu tiltu, nevis remontēja ceļus! vai šādus nolaistus ceļus , tiltus momentā var visus saremontēt, vai citiem augsti stāvošiem ne kas nav jādara, ko dara citi deputāti, ko dara ministri? šeit es varētu runāt daudz, jo es vērtēju cilvēkus pēc darbiem , nevis pēc tukšiem solijumiem!
Rudīte. 29.05.2019 00:25
ko jūs krītat virsū saskaņai, ja to pašu un vēl vairāk zog saimā esošie deputāti, kas atrodas pozicijā. Rīgas dome dara to pašu ko saims, bet lai sevi noslēptu uzklūp pretiniekam. cik milijoni pazuduši bez pēdām! aizturēja bankas prezidentu, lai var paņemt astoņpacmit miljonus, tautai pasakot, ka nezin kur pazuda. cilvēki, domājiet līdzi ko runājiet! domājiet ar savu galvu, nevis klausaties žurnālistu melos!
Maris Krumins 28.05.2019 23:13
SOMI VAINĪGI!!!
Valts Dalbins 28.05.2019 23:13
#usakOFF
Larisa Ķilkute 28.05.2019 23:12
Neviss cilvēkiem riebjas,,Saskaņa,,, bet cilvēks kas atļāvis izšeptēt nodokļu maksātāju naudu , cilvēks kuram ir pilna ,,Rīgas dome ar simtuvienu cilvēku , kas ir fiktīvi darbinieki un saņēmuši algas , prēmijas un un un
Silvija Lakstiņa(ex Kudiņa) 27.05.2019 22:00
Ne tikai Saskaņa,bet pats ušakovs vēl vairāk

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV