Ušakovs aizbēdzis no sabiedrības, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa

Ušakovs ar ģimeni - kundzi Ivetu Strautiņu-Ušakovu un dēlu Tomu ieradās nobalsot Natālijas Draudziņas ģimnāzijā Rīgā. Taču ilgāku laiku esot slēpies, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa.

Ušakovs aizbēdzis no sabiedrības, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa
Komentāri[20] Bilžu galerija[4] 25.05.2019 19:56
Ušakovs ar ģimeni - kundzi Ivetu Strautiņu-Ušakovu un dēlu Tomu ieradās nobalsot Natālijas Draudziņas ģimnāzijā Rīgā - FOTOGALERIJA.


Taču ilgāku laiku politiķis esot slēpies, jo cilvēkiem riebjas Saskaņa.

Saskaņas līderis Nils Ušakovs pēdējās nedēļās pazudis no publiskās telpas un nav arī piedalījies publiskajās debatēs „cilvēku riebuma pret „Saskaņu” dēļ”, tā viņš šodien paziņoja sarunā ar žurnālistiem. Vaicāts, kādēļ, viņaprāt, ir šāds riebums, viņš sacīja, ka tāda ir politiskā realitāte. Politiķis atturējās prognozēt „Saskaņas” rezultātus šajās vēlēšanās.

Uz žurnālistu jautājumu, kur viņš bija nozudis pēdējās nedēļās, Ušakovs atbildēja, ka pavadīja laiku starp tuviem cilvēkiem un sabiedrotajiem, pamatā esot uzturējies Latgalē.

Uz jautājumu, kādēļ nav piedalījies publiskajās debatēs, Ušakovs atbildēja, ka tāda ir viņa attieksme pret notiekošo procesu. "Ir pietiekoši liels skaits cilvēku, kam patlaban riebjas gan partija "Saskaņa", gan "Saskaņas" cilvēki, un tad sagaidīsim arī vēlētāju attieksmi," sacīja Ušakovs. Vaicāts, kādēļ, viņaprāt, ir šāds riebums, viņš sacīja, ka tāda ir politiskā realitāte.

"Šajā dienā izteikt prognozes droši vien būtu nepareizi. Visi paspēja izteikt savas prognozes, savas cerības. Sagaidīsim rezultātus ap pusnakti," sacīja Ušakovs. Vienlaikus viņš pauda pārliecību, ka atbalsts "Saskaņai" vienmēr būs.

Komentējot savas cerības attiecībā uz ievēlēšanu EP, viņš teica, ka pats cer strādāt un kalpot savas partijas un vēlētāju ideāliem, Latvijai un Eiropai. Vaicāts, vai godam spēs pārstāvēt Latvijas intereses ES, Ušakovs bija lakonisks. "Pieņemu, ka gan mana pieredze, gan mana izglītība ļaus ne tikai politiski pareizi, bet ļoti profesionāli pārstāvēt mūsu valsts intereses," viņš sacīja.

Kopumā 2019.gada 25.maijā plkst.7:00 durvis Latvijā vēra 954 vēlēšanu iecirkņi, kuri strādāja līdz plkst.20:00.

FOTO no portāla TVNET un Ivo Butkevičs no Twitter.Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
Valts Dalbins 11.06.2019 19:58
#usakOFF

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV