Tik laimīga Madara Kiviča nav bijusi vēl nekad!

Tik laimīga Madara Kiviča nav bijusi vēl nekad!
Komentāri[5] Bilžu galerija[19] 21.05.2019 21:13
Brīdī, kad mūziķis Andris Kivičs aizgāja no savas sievas Madaras Kivičas, lai uzsāktu kopdzīvi ar Lieni Skulmi, kādu laiku Madarai Kivičai klājās grūti, jo viņa viena pati uzņēmās rūpes par abu meitām – piecgadīgo Kimu un sešgadīgo Keitiju. Pirms mēneša Madara vairs neslēpa jaunās attiecības ar šobrīd Amerikā dzīvojošo Miku Ozoliņu, kuram no attiecībām ar amerikānieti Kimu ir sešus gadus veica meita Aislija. Šobrīd pāris uztur, tā saucamās, attāluma attiecības.


Amerikā dzīvojošais Miks Ozoliņš video ievietojis sociālajos tīklos, sveicot savu mīļoto sievieti – Madaru Kiviču: "Sveicieni visām latviešu māmiņām! Jo īpaši- Šai te über-pacietīgajai, atbildīgajai, un tajā pašā laikā (acīmredzami un par laimi) sevi ne-pārāk-nopietni-uztverošajai — foršajai un skaistajai mammai vārdā Madara Kiviča!"FOTOGALERIJĀ LAIMĪGIELASIET ARĪ:


Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTOMadarai Kivičai mīlas dēka ar kādreizējo Agneses Zeltiņas mīļāko

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas


Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

DĪvainis 22.05.2019 10:01
Ar kiviču ļoti laimīga var būt tikai tāda pabira,kā skulme.Protams žēl,ka Ozoliņš Madaru tikai izčakarēs,nav viņš nopietnu attiecību piekopējs.Bet visi pieauguši cilvēki un cerams zin ,ko dara.Bet vai Skulme zina ,ka viņas meitiņa beidz 9.klasi un viņai ir vajadzīga mammas klātbūtne šobrīd,bet laikam gan viņai vienalga,ka bērnu slogs nost no kakla un darīt var to ko grib pati-dzegužu pāris!!!!!
vents 21.05.2019 22:45
smuka tā madara!
laine 21.05.2019 21:50
lai nu veicas. tik lai nesanāk ka pēc pusgada atkal lasām par sāpīgu šķiršanos, kas šiem abiem mirkļcilvēkiem ir raksturīgi
LŪK! 21.05.2019 21:43
NU BEZ KIVIČA, VIŅA TĀDU MIKU TOČ NEBŪTU SATIKUSI

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV