Maskās tērpti vīri aizturējuši pazīstamo sabiedrības dāmu Vitu Jermoloviču

Maskās tērpti vīri aizturējuši pazīstamo sabiedrības dāmu Vitu Jermoloviču
Komentāri[8] Bilžu galerija[23] 13.05.2019 14:47
Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča šodien kopā ar maskās tērptiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniekiem pameta RTAB telpas, kurās KNAB darbinieki jau vairākas stundas veic kratīšanu, novērojusi aģentūra LETA.

Jermoloviča kopā ar KNAB darbiniekiem aizvesta KNAB automašīnā. KNAB darbiniekiem rokās bijuši melni maisi ar kratīšanā izņemtajām lietām.


Aģentūrai LETA zināms, ka Vita Jermoloviča tikusi aizturēta. Likums paredz, ka personu var aizturēt līdz 48 stundām. Pēc tam, ja nepieciešams, jālemj par drošības līdzekļa piemērošanu. Bargākais drošības līdzeklis ir apcietinājums, par kuru pēc izmeklētāja ierosinājuma lemj tiesa.

Vitai Jermolovičai šobrīd ir 59 gadi. Viņa iepriekš plašāk pazīstama kā ilggadēja viesnīcas Konventa sēta
vadītāja un aktīva burziņu, saviesīgu ballīšu, izstāžu apmeklētāja, kas viņai ilgus gadus nodrošinājis popularitāti slavenību žurnālu un portālu slejās - SKATIET FOTOGALERIJĀ

Uzziņai:Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma "Rīgas Tūrisma attīstības birojs" (RTAB) amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu, liecina KNAB paziņojums.    

Saistībā ar šo lietu KNAB pirmdien, 13. maijā, veic "neatliekamās kriminālprocesuālās darbības". Vienlaikus tās pirmdien tiek veiktas arī Vācijā, Zviedrijā un Spānijā.

Latvijas Televīzijai zināms, ka kratīšana notiek arī Rīgas domē – atstādinātā pilsētas mēra Nila Ušakova ("Saskaņa") birojā, "Saskaņas" frakcijā un Ārlietu pārvaldē.


KNAB darbinieku pavadībā no savas darba vietas izvesta RTAB valdes priekšsēdētāja Jermoloviča.

Rīgas mēra pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai") komentēja, ka atbalsta partijas biedri un RTAB valdes priekšsēdētāju Vitu Jermoloviču. "Es viņu vērtēju kā lielu profesionāli, es atbalstu viņu, un viņai ir absolūta uzticība," komentēja Burovs. Viņš teica, ka, ja ir notikusi fiktīva nodarbinātība, par to ir jāatbild. Burovs norādīja, ka gaidīs rezultātu.

Viņš arī stāstīja, ka lielākajai daļai Valsts kontroles pārmetumu par nodibinājumiem RTAB un "Riga.lv" piekrist nevar, bet konkrētāk nekomentēja. Domei arī esot paredzēts līdz gada beigām izvērtēt abu nodibinājumu darbību.

Kriminālprocess sākts pirms vairāk nekā mēneša, proti, 5. aprīlī, iIgstoša un apjomīga darba rezultātā analizējot iegūto informāciju. Informācijas ieguvē KNAB cieši sadarbojās ar Valsts kontroli. Tā, kā zināms, pirmdien, 13. maijā, paziņoja, ka divos Rīgas nodibinājumos – RTAB un "riga.lv" – trīs gadu laikā nesaimnieciski iztērēti vairāk nekā 20 miljoni eiro rīdzinieku naudas.

KNAB norāda, ka šobrīd kriminālprocesā notiek aktīvs izmeklēšanas darbs, nostiprinot procesuālo darbību laikā iegūto informāciju. Detalizētāku informāciju KNAB sniegs, līdzko tas būs iespējams, nekaitējot izmeklēšanas interesēm.

Tūrisma biroju vada partijas "Gods kalpot Rīgai" biedre Vita Jermoloviča, valdē ir arī "Saskaņas" pārstāvji Guntars Grīnvalds un Rīgas domnieks Maksims Tolstojs.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Viks 13.05.2019 21:03
Doprigalas! LTV ēterā bļāva, ka Valsts kontroles ziņojums ir sabiedrības maldināšana. Te nu bija... rokudzelži
Jānis Pekstiņš 13.05.2019 19:59
Laiks uz Sibīriju doties.
Inga Lazarenoka 13.05.2019 19:13
Sen bija laiks,un nebūtu pa sliktu reāls cietums ar mantas kofiskāciju,ko ir iegādājusies par sazagto naudu
ibio! 13.05.2019 17:02
nu ja tādiem cilvēkiem ķeras klāt, tad tur viss ir nopietni sastrādāts tai rātes namā
... 13.05.2019 16:04
nu jau izskatās ka visa Rīgas dome zagļi un maitas
paldies no vēlētājiem 13.05.2019 15:17
Straumes vadītais kantoris šķiet ir efektīvākais visu knab vadītāju vēsturē
ja 13.05.2019 15:09
tad jau laikam pelnījusi "septītās debesis"

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV