Porziņģis pēc izvarošanas skandāla atkal izceļas. Šoreiz Liepājā - ar asinīm, pārsistu seju, iespējams, salauztu roku. VIDEO

Porziņģis pēc izvarošanas skandāla atkal izceļas. Šoreiz Liepājā - ar asinīm, pārsistu seju, iespējams, salauztu roku. VIDEO
Komentāri[10] Bilžu galerija[9] 12.05.2019 20:13

Latvijas izlases un Dalasas ”Mavericks” basketbolists Kristaps Porziņģis atkal iekūlies nepatikšanās – publicēts video, kur Kristaps redzams ar pārsistu galvu.

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis iekūlies skandālā, kas liepājniekam beidzās ar sadauzītu seju, saplēstu kreklu un konfliktēšanu ar policistiem. Sociālajos tīklos aculiecinieki ziņo, ka Porziņģim un viņa draugiem izcēlies konflikts ar ”Karostas bandu”. Tiek ziņots, ka Kristapam varētu būt lauzta roka.

Publiskā telpā skan versija, ka Kristaps vēlējies iesist pa seju kādam krievu tautības jaunietim, bet nelabvēlis basketbolistam pirmais iesitis ar krēslu pa galvu, kā rezultātā izvērties konflikts.

Incidents esot noticis Liepājā, Zivju ielā, netālu no nesen atvērtā naktskluba Cukurfabrik, kas mājo bijušās Latvijas 1. rokkafejnīcas telpās.

Par Kristapa Porziņģa asiņaino konfliktu Liepājā ziņo lielākie ārzemju mediji – Yahoo!, USA Today, New York Post un citi.

Video redzams, ka Kristapam ir pārsista seja. Redzams, ka Porziņģis parupji pagrūž malā kādu sievieti, kura cenšas viņu mierināt, taču sportists tomēr vēlas turpināt konfliktu, - tajā ir iesaistīti arī citi vīrieši un policisti.

FOTOGALERIJA

LASIET ARĪ: Kristaps Porziņģis tiek apsūdzēts 20 gadus vecas kaimiņienes izvarošanā

Kristapa Porziņģa pazemotājas, „žurnālistes” Sandras Veinbergas vīrs čekas maisos

Porziņģa klips. Skandalozās grupas 'Olas' dēļ esot sadeguši dārgi autoEj uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
jan 19.05.2019 11:12
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss