Madara Kiviča beidzot izstāsta par jaunajām attiecībām ar Agneses Zeltiņas bijušo mīļāko

Madara Kiviča beidzot izstāsta par jaunajām attiecībām ar Agneses Zeltiņas bijušo mīļāko
Komentāri[9] Bilžu galerija[19] 08.05.2019 21:43

Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva un divu meitu māmiņa Madara Kiviča intervijā žurnālam Privātā Dzīve beidzot viesusi skaidrību par savu draudzību ar kādreizojo Agneses Zeltiņas mīļāko Miku Ozoliņu - kā izrādās, abu attiecības sākušās kā joks intrenetā, taču pāraugušas nopietnās simpātijās.


Madara atzīstas, ka abi iepazinušies internetā. Pirmajā virtuālajā vēstulē viņš rakstījis: "Tu varbūt atceries - es agrāk vadīju MTV." Es atbildēju, ka nezinu, par ko viņš runā. Aizsūtīju viņam jautājumu: "Kas tu esi?" Viņš atbildēja: "Ļoti labi, ka tā. Esmu vienkārši foršs čalis!" - atminas Madara.

Viņa piebilst, ka satikušies esot vēl pirms sociālajos tīklos publicētajām abu kopbildēm. Lai arī Ozoliņš apstiprina, ka viņš producē jaunu šovu, tomēr abu attiecībām nav nekāda sakara ar to. Arī Madara piebilst, ka nekad nepublicētu bildes sociālajos tīklos ar vīrieti, lai palīdzētu kādam šovam. 

Viņu nesatrauc Ozoliņa skandalozā pagātne un bijušās attiecības, sakot, ka Miks ir cilvēks, ar kuru viņa kopā jūtas labi. Abi balodīši FOTOGALERIJĀ

"Kas attiecas uz Miku - mēs varētu būt interesants tandēms. Man vienmēr ir gribējies attiecības, kurās vīrietis un sieviete dara kaut ko kopā, papildina viens otru. Taču nevajag skriet notikumiem pa priekšu," klāsta Madara, piebilstot, ka vasaru plāno pavadīt kopā ar Miku un abu atvasēm. 

Mikam no iepriekšējām attiecībām ar dziedātājas Rihannas bekvokālisti Kimberliju Inci ir meita Eislija Meja. Taču vētrainākās attiecības Ozoliņam bija ar šarmanto aktrisi Agnesi Zeltiņu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Aija 12.05.2019 20:13
Kā visiem patīk parakņāties pa citu privātajām dzīvēm. Vai pašiem viss ir kārtībā, vai esat kopā ar īstajiem?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss