Atriebība. Skandalozais Kivičs publiski pārmet Laurim Reinikam seksuālo orientāciju un vājprātīgo iedomību

Atriebība. Skandalozais Kivičs publiski pārmet Laurim Reinikam seksuālo orientāciju un vājprātīgo iedomību
Komentāri[14] Bilžu galerija[9] 28.04.2019 18:54

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" veltījis atsevišķu nodaļu cilvēkiem, kuri viņam dzīvē esot "iedūruši duncīti mugurā" pēc tam, kad mūziķis iesaistījies politikā. Kivičs TV zvaigzni Aivi Ceriņu nodēvējis par liekulīgāko cilvēku Latvijā, neglaimojošus vārdus veltījis dziedātājam Kažam jeb Kārlim Būmeistaram.

Savukārt visā Baltijā pazīstamo mūziķi Lauri Reiniku viņš atļāvies izkritizēt par viņa seksuālo orientāciju, skaidri norādot, ka Lauris Reiniks ir gejs, patmīlis un iedomības kalngals.

Kivičs grāmatā raksta: "Lauris Reiniks, kuram neviens nepārmet viņa seksuālo orientāciju, vājprātīgo patmīlību un iedomību, 10 minūtes pēc tam, kad kā čomi atvadāmies, izkāpjot no Freimaņa tūres busiņa, ieraksta tviterī, ka "Domāju, ka mūzika cilvēkus vieno, bet ar vienu no tūres dalībniekiem pat mūzika vairs nevienos", jo esot grūti paskatīties uz mani un esot aizkritis ciet uz šo cilvēku."

"No Laura es to uztvēru kā duncīti mugurā, publiski tā pateikt par mani, jo vēl pirms mēneša spēlēju viņa dzimšanas dienā Dzintaros pie jūras, superīgā atmosfērā, uz atvadām pat dabūdams buču uz vaiga. Un es neko neteicu par gejiem pēc tam tviterī." - dusmojas Kivičs.

FOTOGALERIJĀ LAURA REINIKA PIKANTI JAUNĪBAS MIRKĻI

Kivičs 13. Saeimas vēlēšanās startēja partijā "KPV LV", kur kļuva par vissvītrotāko kandidātu - no sarakstiem svītrots ap 4000 reižu, līdz ar to neiekļūstot Saeimā.

Kivičs bija izsludināts par kultūras ministra kandidātu, kas sacēla skaļu neapmierinātības troksni Latvijas sabiedrībā.

Saskaņā ar Saeimas vēlēšanu rezultātiem, Andris Kivičs šobrīd ir trešais pretendents uz Saeimas deputāta krēslu no KPV LV, kas palicis “aiz strīpas”. Ja dažādu apstākļu dēļ Saeimā darbu beigs trīs KPV LV partijas deputāti (kļūstot par ministriem, atsakoties no deputāta mandāta vai citu iemeslu dēļ), Andris Kivičs tuvāko četru gadu laikā var nonākt Saeimā, jo par to lēmuši vēlētāji, kas pēdējās parlamenta vēlēšanās balsoja par KPV LV. Izstājoties no partijas, partijas biedrs var saglabāt tā saukto mīksto mandātu vai arī no tā atteikties. Kivičs ir izvēlējies mandātu paturēt.

Raksts veidots pēc Tvnet.sejas.lv publicētā materiāla.

LASIET ARĪ ŠĀDAS NOVITĀTES: Sirdi plosoši. Manam brālim Rīgas cietumā tika izdurta acs, salauzts galvaskauss un ribas. Vaļsirdīgākā intervija mūžā

Totāli sadragāta sabiedriskā transporta maršrutu shēma. No Daugavas stadiona, Lienes, Valmieras un Avotu ielām vairs uz centru netikt

70 gadīgā "jaunā māmiņa" Alla Borisovna Pugačova jau dzimšanas dienas rītā novesta līdz asarām

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
calis 29.05.2019 07:33
labak kivics dzerajs neka reiniks pedins

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss